Neapol – Union Berlín 1:1 (kon.) | Real Sociedad – Benfica 3:1 (kon.) | Arsenal – Sevilla 2:0 (kon.)
Bayern – Galatasaray 2:1 (kon.) | Kodaň – Manchester Utd. 4:3 (kon.) | Eindhoven – Lens 1:0 (kon.)
Real Madrid – Braga 3:0 (kon.) | Salzburg – Inter 0:1 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
3:1 (3:0)
Benfica Lisabon
Středa 08.11.2023, 18:45 • Reale Arena (San Sebastián) • Liga mistrů • Skupina D

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
    Přeji Vám hezký zbytek večera. (20:47:37)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:9.

Máme za sebou utkání 4. kola skupinové fáze Ligy mistrů, ve kterém Real Sociedad San Sebastian porazil Benficu Lisabon 3:1.
    V 1. bláznivém poločase měli domácí raketový vstup, když v 11. minutě již vedli 2:0, když se prosadili Merino a Oyarzabal. V 15. minutě se z gólu na 3:0 radoval Merino, ale kvůli drobné ruce VAR gól odvolal. V 19. minutě se prosadil Oyarzabal, ale sám věděl, že stojí v offsidu, a tak se z gólu ani neradoval. Dvě minuty na to již skóre opravdu bylo 3:0, když se po skvělé individální akci prosadil Barrenetxea. Ve 29. minutě měl obrovskou šanci Méndez, ale pokutový kop napálil jen do tyče. Poločasový výsledek tak byl 3:0.
    Do 2. dějství vstoupili lépe hosté a po skvělé práci Davida Juráska se ve 49. minutě po nahrávce od Otamendiho prosadil Rafa Silva. Po zbytek poločasu byli nebezpečnější domácí, gól ale nepřidali a zápas tak skončil 3:1.

90+4

90+3
    Domácí fanoušci již slaví. Začali zpívat hymnu Realu Sociedad.

90+2
    Nebezpečným útočným faulem se provinil Aursnes. Od rozhodčího vidí poslední varování.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Gonzalo Guedes si počínal nedovoleně, a i proto mu Anthony Taylor odpískal útočný faul.

89
    Robin Le Normand fantasticky zastavil čistě unnikajícího Guedese.

88
    Tengstedt u rohového praporku vybojoval odkop od vlastní brány.

87
    V závěru 2. půle budou domácí zahrávat roh.

87
    Carlos Fernández viděl za svůj faul na Otamendiho žlutou kartu.

86
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian:
    ze hřiště odchází Aritz Elustondo, přichází Álvaro Odriozola.

85
    Střídání v týmu Benfica Lisabon:
    ze hřiště odchází Rafa Silva, přichází Chiquinho,
    ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Gonçalo Guedes,
    ze hřiště odchází João Mário, přichází Casper Tengstedt.

83
    Hostující David Jurásek si nepohlídal své postavení a byl nachytán v offsidu.

81
    Hostující Benfica bude mít k dispozici volný přímý kop.

78
    ze hřiště odchází Ander Barrenetxea, přichází Arsen Zacharjan.

76
    Hráči Realu Sociedad trpělivě kombinovali kolem hostující obrany, až se k dobré šanci dostal Turrientes. Na jeho střílený centr jen těsně nedosáhl Oyarzabal.

Jan Janča

Branky: 6. Merino (Muñoz), 11. Oyarzabal, 21. Barrenetxea (Merino) – 49. R. Silva (Otamendi)

Karty:   63. Barrenetxea (RSC), 87. C. Fernández (RSC) – 20. Florentino (BNF)

Neproměněná penalta: 29. Méndez (RSC), mimo

Real Sociedad San Sebastian: Remiro – Elustondo (86. Odriozola), Zubeldia, Le Normand, Muñoz – Méndez (70. Turrientes), Zubimendi, Merino – Kubo (70. C. Fernández), Oyarzabal (C), Barrenetxea (78. Zacharjan).
    Náhradníci: Ayesa, Marrero – U. González, Cho, Magunazelaia, P. Marín, Olasagasti, Sadiq.

Trenér: Alguacil I.

Benfica Lisabon: Trubin – Ant. Silva, Otamendi (C), Morato – Neves, Florentino (31. Jurásek), João Mário (85. Tengstedt), Aursnes – Di María (85. Guedes), Cabral (65. Musa), R. Silva (85. Chiquinho).
    Náhradníci: S. Soares, Kokubo – T. Araújo, Gouveia, João Victor.

Trenér: Schmidt R.