Písek – Vltavín 3:2 (kon.) | Karlovy Vary – Č. Budějovice B 0:0 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
0:0 (0:0)
Dynamo České Budějovice B
Pátek 10.11.2023, 18:30 • Sportovní areál Karlovy Vary • Česká fotbalová liga (A) • 15. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

V rámci 15. kola ČFL (A) se mezi sebou utkají týmy Slavia Karlovy Vary a Dynamo České Budějovice B.

Domácí Slavia Karlovy Vary, hrající své domácí zápasy ve sportovním areálu v Karlových Varech, nevstoupila do letošního ročníku ČFL (A) vůbec dobře, když po čtrnácti odehraných utkáních má na svém kontě pouhých 13 bodů za 4 výhry, 1 remízu a 9 porážek s pasivním skóre 17:27. A i proto se domácí nacházejí na 14. místě ligové tabulky.
    V posledním odehraném utkání padli na hřišti Viktorie Plzeň B 2:1.

To hostující SK Dynamo České Budějovice B rozehrálo aktuální ročník ČFL (A) podstatně lépe než Karlovy Vary. Za 14 odehraných utkání stačili hosté nasbírat bodů 22 za 7 výher, 1 remízu a 6 porážek s aktivním skóre 34:26. Hosté z jihu Čech se tak nacházejí na místě 5.
    V minulém zápase remizovali doma se Slavií Praha B 0:0.

Se 4 brankami je nejlepším střelcem domácích Jaroslav Červený.
    Nejlepším střelcem hostů a zároveň celé soutěže je s 12 vstřelenými brankami Martin Prášek.

Slavia Karlovy Vary: Chára – Andersen, Pěkný (C), Rimovičs, Vyleta – Gedeon, Krčma, Markovych M; Markovych V.- Červený, Skybinskyi
    Náhradníci: Jacko-Lyšák – Černý, Gjokaj, Maňák, Geňo, Trawally, Horník
    Trenér: Marian Geňo

Dynamo České Budějovice B: Andrew – Bohm, Němeček, Pařízek, Šimoník – Hák, Malecha (C), Broukal, Hora – Polanský, Prášek
    Náhradníci: Nejedlý – Bastl, Smejkal, Kladrubský, Galovič
    Trenér: Dušan Žmolík

Rozhodčí: Nešněra – Havel, Bahník.

Hráči obou mužstev společně s rozhodčími se již nacházejí na hrací ploše.

1

1
    Úvodní standardní situaci budou mít hráči Karlových Varů.

3
    Hostující Martin Prášek si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

5
    Hráči Dynama trpělivě kombinují s míčem na svých kopačkách a vyčkávají na skulinu v domácí obraně.

5
    Útočným faulem skončilo útočné snažení Dynama.

6
    Kombinace domácích hráčů na útočné polovině byla nepřesná. Jednomu z domácích borců utekl míč do zámezí.

7
    Hostující Dynamo bude mít k dispozici standardní situaci v podobě volného přímého kopu.

9
    Hostující Polanský si naběhl na skvělou průnikovou přihrávku ze středu hřiště, ale s míčem se dostal do úhlu a tak jeho následná střela neměla ty nejlepší parametry a brankář Chára si s ní poradil. Vyrazil ji na rohový kop.

12
    Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Dynama.

14
    Hostující Robin Polanský napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti, ale minul domácí bránu.

15
    Robin Polanský si naběhl na přihrávku ze středu hřiště, obešel domácího brankáře, ale míč se mu svezl, a tak stihl domácí kapitán Martin Pěkný vykopnout míč z brankové čáry.

17
    Martin Němeček se provinil útočným faulem. Od hlavního sudího vidí poslední varování.

18
    Maksym Skybinskyi se dotsal k odraženému míči na hranici pokutového území a napřáhl k nebezpečné střele, kterou brankář Andrew s problémy vyrazil na roh.

19
    Z nadějně rozehraného rohového kopu pálil Andersen nad.

20
    Hlavička Polanského po hezké akci hostů mířila jen doprostřed domácí brány.

22
    Hra je teď plná nepřesností na obou stranách. Z ničeho nic se ke střele dostal Červený a z velké dálky vyslal nebezpečnou střelu, která nadělala brankáři Budějovic problémy.

23
    K obrovské šanci se dostal Markovych, když ve vápně nebezpečně vypálil. Brankáři Andrewovi míč vypadl a před dotírajícím hráčem Varů stihl Bohm odpravit míč na roh.

25
    Útočným faulem se provinil hostující Vojtěch Hora.

27
    Hráči Slavie kombinují kolem půlící čáry a vyčkávají na chybu v obraně hostů.

29
    Domácí hráči budou mít k dispozici standardní situaci v podobě volného přímého kopu.

31
    Dobrý obranný skuz předvedl Rimovičs a zachránil tak domácí obranu před možným nebezpečím.

33
    Velmi nadějnou situaci měli rozehranou hráči Dynama, ale David Broukal nepředal míč přesně na Robina Polanského, který byl úplně osamocen.

35
    Velkou příležitost měl Jaroslav Červený, když se k němu dostal odražený míč a z hranice vápna pálil nad.

36
    Filip Gedeon se provinil proti pravidlům a od hlavního rozhodčího obdržel poslední varování. Hosté budou zahrávat volný přímý kop.

37
    Domácí budou zahrávat volný přímý kop z nadějné pozice.

39
    Hra je přerušena, neboť na hřišti zůstal ležet Jaroslav Červený.

40
    S Jaroslvaem Červeným to není dobré, a proto bude ještě před poločasem střídán.

41
    Střídání v týmu Slavia Karlovy Vary:
    ze hřiště odchází Červený, přichází Horník.

42
    Velmi nepřesnou kombinaci předvedli na polovině domácích hráči Dynama a zbytečně tak přišli o míč.

44
    Hráči Dynama se pokusili vysunout do úniku Práška, ale míč na něj byl příliš dlouhý.

45+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu nad rámec 1. poločasu.

45+2

Máme za sebou 1. poločas utkání 15. kola ČFL(A), ve kterém domácí Slavia Karlovy Vary hraje s Dynamem České Budějovice B bez branek.
    Zprvu se hrál zajímavý fotbal. V 15. minutě utekl domácí obraně Robin Polanský, obešel domácího brankáře, ale míč se mu svezl a z brankové čáry vykopl míč Pěkný. Na druhé straně měl největší šanci Markovych, ale jeho střelu brankář Andrew vyrazil před sebe, kde duchapřítomně Bohm odpravil míč před dotírajícím hráčem domácích.
    Od té doby žádná velká šance nebyla, hra je plná nepřesností, a i proto vidíme skóre 0:0.

Druhý poločas začne přibližně v 19:35.

46

48
    Hráči Dynama budou vhazovat poblíž domácí šestnáctky.

49
    Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl domácí brankář.

51
    Domácí hráči se provinili útočným faulem.

53
    Hráči Dynama utnuli své útočné snažení faulem.

55
    Střídání v týmu Dynamo České Budějovice B:
    ze hřiště odchází Hora, přichází Bastl.

57
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

58
    S rohovým kopem si domácí obrana bez problémů poradila.

60
    Obrovskou šanci teď měl Broukal, ale jeho skvostnou hlavičku reflexivně vyrazil brankář Chára na roh. Zatím moment zápasu a skvělý zákrok domácího gólmana.

62
    Hrubě nepřesným centrem ze středu pole se presentoval Tomáš Hák.

64
    David Broukal předvedl surový zákrok na obrané polovině. Za tento zákrok musel vidět žlutou kartu. Domácí mají k dispozici zajímavou standardní situaci.

65
    Velmi dobře zahraný volný přímý kop v podání Václava Vylety vystrašil hostujícího brankáře. Ten s problémy vyrazil míč na roh.

66
    ze hřiště odchází Andersen, přichází Geňo,
    ze hřiště odchází Markovych, přichází Maňák.

68
    Hosté budou zahrávat nadějný volný přímý kop.

69
    Volný přímý kop srazila obrana jen na roh.

71
    Outové vhazování poblíž domácího pokutového území budou zahrávat hosté.

73
    Z hranice pokutového území budou domácí hráči zahrávat volný přímý kop.

74
    Volný přímý kop zahrál domácí kapitán Pěkný vysoko nad.

75
    Slavia bude zahrávat rohový kop.

76
    Domácí hráči se dožadovali odpískání pokutového kopu po podezřelém střetu ve vápně. Hlavní rozhodčí ale rozpažil a hraje se dál.

77
    Pavel Maňák zatáhl za záchranou brzdu a obdržel žlutou kartu.

79
    Hra byla na chvíli pozastavena, neboť na hřišti zůstal ležet jeden z domácích hráčů. Už ale vstal a pokračovat se bude outovým vhazováním Dynama.

81
    Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.

84
    Po souboji ve vápně nařizuje rozhodčí Nešněra pokutový kop pro Dynamo.

86
    Tak tomuto se říkají zahozené tři body!
    Martin Prášek se postavil ke značce pokutového kopu a napálil jen břevno.
    86. Neproměněná penalta.

87
    Vyleta za své nesportovní chování dostal žlutou kartu.

89
    Hostující Dynamo bude mít k dispozici volný přímý kop.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90+2
    velmi nepřesnou exekuci volného přímého kopu provedl brankář domácích.

90+3

Máme za sebou utkání 15. kola ČFL (A), kde se zrodila bezbranková remíza mezi Slavií Karlovými Vary a Dynamem České Budějovice B.
    1. poločas mnoho krásy nenabídl. Tu největší šanci měl v 15. minutě Polanský.
    Ve 2. poločasu se nehrál atraktivní fotbal a utkání bylo bez šancí. Tu jedinou tutovou měl v 87. minutě Prášek ze značky pokutového kopu, ale trefil jen břevno.
    Víc se toho neudálo a utkání skončilo 0:0.

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (20:25:39)