Andradeová - Dernová | Vítězka: J. Andradeová (kon.) | | | Pavlovič - Aspinall | Vítěz: T. Aspinall (kon.) |
Procházka - Pereira | Vítěz: A. Pereira (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Levi | Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.) | | | Sjezd mužů, Zermatt-Cervinia | (zruš.) |
Slalom žen, 2. kolo, Levi | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
zrušeno
SP - Sjezd mužů, Zermatt-Cervinia
Ne, ani dnes nejsou ve Švýcarsku podmínky takové, aby umožnily závod sjezdu, organizátoři po sobotě ruší i nedělní program.
(06:41:04)
|
Startovní listina
- 1. Andreas Sander (GER)
- 2. Otmar Striedinger (AUT)
- 3. Stefan Rogentin (SUI)
- 4. Adrien Théaux (FRA)
- 5. Marco Schwarz (AUT)
- 6. Dominik Paris (ITA)
- 7. James Crawford (CAN)
- 8. Niels Hintermann (SUI)
- 9. Florian Schieder (ITA)
- 10. Vincent Kriechmayr (AUT)
- 11. Marco Odermatt (SUI)
- 12. Mattia Casse (ITA)
- 13. Daniel Hemetsberger (AUT)
- 14. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
- 15. Romed Baumann (GER)
- 16. Ryan Cochran-Siegle (USA)
- 17. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
- 18. Josef Ferstl (GER)
- 19. Jared Goldberg (USA)
- 20. Cameron Alexander (CAN)
- 21. Maxence Muzaton (FRA)
- 22. Nils Allegre (FRA)
- 23. Christof Innerhofer (ITA)
- 24. Gilles Roulin (SUI)
- 25. Daniel Danklmaier (AUT)
- 26. Alexis Monney (SUI)
- 27. Miha Hrobat (SLO)
- 28. Justin Murisier (SUI)
- 29. Cyprien Sarrazin (FRA)
- 30. Thomas Dressen (GER)
- 31. Simon Jocher (GER)
- 32. Sam Morse (USA)
- 33. Broderick Thompson (CAN)
- 34. Matthieu Bailet (FRA)
- 35. Bryce Bennett (USA)
- 36. Erik Arvidsson (USA)
- 37. Josua Mettler (SUI)
- 38. Blaise Giezendanner (FRA)
- 39. Marco Pfiffner (LIE)
- 40. Elian Lehto (FIN)
- 41. Henrik von Appen (CHI)
- 42. Marco Kohler (SUI)
- 43. Dominik Schwaiger (GER)
- 44. Guglielmo Bosca (ITA)
- 45. Franjo von Allmen (SUI)
- 46. Stefan Babinsky (AUT)
- 47. Martin Čater (SLO)
- 48. Ralph Weber (SUI)
- 49. Luis Vogt (GER)
- 50. Nejc Naraločnik (SLO)
- 51. Pietro Zazzi (ITA)
- 52. Felix Monsen (SWE)
- 53. Markus Nordgård Fossland (NOR)
- 54. Nicolo Molteni (ITA)
- 55. Kyle Negomir (USA)
- 56. Christoph Krenn (AUT)
- 57. Jeffrey Read (CAN)
- 58. Christophe Torrent (SUI)
- 59. Christian Walder (AUT)
- 60. Rok Ažnoh (SLO)
- 61. Benjamin Jacques Alliod (ITA)
- 62. Nils Alphand (FRA)
- 63. Kyle Alexander (CAN)
- 64. Arnaud Alessandria (MON)
- 65. Adrien Fresquet (FRA)
- 66. Barnabás Szöllös (ISR)
- 67. Roy-Alexander Steudle (GBR)
- 68. Jan Zabystřan (CZE)
Milan Huppert