Mountfield HK – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | Tábor – K. Vary 3:9 (kon.) | Liberec – Slavia 1:3 (kon.)
Plzeň – HC Litvínov 3:2 (1:0 po s.n.) | Vítkovice – Jihlava 7:1 (kon.) | Pardubice – Zlín 10:2 (kon.)
Třinec – Olomouc 7:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 2:4 (kon.) | Přerov – Poruba 2:1 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HC Slavia Praha
Čtvrtek 16.11.2023, 17:00 • Svijanská Aréna, Liberec • Extraliga dorostu • Skupina A

50:37
    Šelmy dostávají jedinečnou příležitost k vyrovnání. Krajdl byl v útočném pásmu podražen a za katr tak míří Pšenička.

46:38
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
    Jakub Vaněček – 2 min., faul loktem.

42:34
    Nepříjemnost pro domácí celek. V době, kdy by měli Liberečtí šahat po vyrovnávací brance přichází trest v útočné třetině. Za hákování si půjde dvě minuty odpykat David Hrouda.

28:50
    Unikajícího hráče hostí nešikovně podrazil Vaněček, jehož vyloučení vyrovnáno stav sil na ledové ploše.

28:06
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
    Lukáš Hess – 2 min., faul kolenem.

24:37
    Lukáš Ehrenberger – 2 min., podrážení.

16:08
    Matouš Jan Kucharčík – 2 min., hákování.

08:02
    Přesilová hra sešívaným dlouho nevydržela, protože Šámal u hrazení tvrdě dohrál jednoho ze svých protihráčů, a tak se půjde na dvě minuty schladit na trestnou lavici.

07:41
    Nepříjemná situace pro liberecké Bílé Tygry. Sudí si správně povšimnuli hry v šesti, a tak uvidíme první početní výhodu zápasu. Trest odpyká Choma.

Ondřej Gajdáček

Branky a nahrávky: 28. Seidl (D. Hrouda) – 20. Tichý (Pšenička), 31. Kucharčík (Matějovský), 60. Matějovský

Bílí Tygři Liberec: Charvát (O. Maxin) – Vaněček, Kachlíř, D. Hrouda, Ehrenberger (A), Stromský, Seidl – Bělohorský, Krajdl, Šťástka (C) – Grebeníček, Šejc, M. Kratochvíl I – Kinter, Pekr, Choma.
    Trenér: Milan Plodek

HC Slavia Praha: Höhlig (F. Poletín) – Skyba, Pšenička (A), Lorenz (A), Oh, D. Marek, Hess – Šámal, Kucharčík, Matějovský (C) – Tittl, Huk, Švancar – J. Holejšovský, Tichý, Hörnig.
    Trenér: Petr Macek

Rozhodčí: Bernat – Juránek, Serbus