Kert Park Praha – Letohrad 2:3 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 4:2 (kon.)
HC Kert Park Praha
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
SK Hokejbal Letohrad
Pátek 17.11.2023, 15:00 • Hokejbalový stadion HC Kert Park Praha na Lužinách. (Praha) • CROSSDOCK Extraliga • 6. kolo

U zítřejší hokejbalové CROSSDOCK Extraligy se budu těšit. Hezký zbytek podvečera. Kert Park vyzve Prachatice a Letohrad nastoupí proti Svítkovu. (16:49:29)

SK Hokejbal Letohrad si výhru zřejmě zasloužil, i když by zápasu slušela remíza. Letohrad opanoval 26 minut zápasu, kdy se lépe pohyboval a držel balónek. Využil také dlouhou přesilovku a vedl 0:2. Kert Park měl možnosti celý zápas otočit. Promarnil ale několik šancí. Ve čtyřech minutách ale zápas Pražané srovnali. Třetí třetina byla velmi vyrovnaná. Mistři z Lužin měli možnost přesilovky 5 proti 3, ale dnes je trápila produktivita. Macháček následně rozhodl zápas svou zkušeností, i když se střelecký celý duel trápil.

44:56
    Poslední vhazování v pásmu Kert Parku hráči ani nedohrávají. Letohrad slaví.

44:55
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha:
    Barnošák – TH. Pětiminutový trest ještě odpyká na pár vteřin Mejzlík.

44:53
    Šarvátka mezi frustrovaným Barnošákem a Anýžem. Barnošák do Anýže i kopnul. Letohrad má tři body blízko.

44:50
    Kert Park je mimo útočné pásmo.

44:33
    Cvejn mohl rozhodnout gólem do prázdné klece. Jeleni alespoň tahají čas.

44:13
    Oddechový čas pro tým HC Kert Park Praha. Pražané to zkusí v šesti.

44:13
    Icing hostů.

44:05
    Letohrad právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MACHÁČEK. Asistence: Halbrštát.

Macháček se konečně dočkal. Švec nahrál Halbrštátovi, který proběhl do pásma podél pravého mantinelu. Poté nahrál Macháčkovi mezi kruhy. Ten jako levák vystřelil do plexi. Míček se mu ale vrátil odrazem zpět. Návara už ležel, a tak měl jednoduchou práci. Míček možná také trefil ze vzduchu. Tento gól je pro domácí velký šok.

44:00
    Týmy teď spíše šermují o balónek ve středním pásmu.

43:35
    Icing Letohradu.

43:30
    Teď se bojuje o každý metr hřiště. Nikdo nechce udělat chybu.

43:00
    Oddechový čas pro tým SK Hokejbal Letohrad.

43:00
    Probíhají poslední dvě minuty základní hrací doby.

42:46

Karel Geba

Branky a nahrávky: 27. Novák (Pavlík, Vaněk), 29. Plzák (Vaněk, Pavlík) – 9. Levý (Cvejn), 19. Faltus (Macháček, Halbrštát), 45. Macháček (Halbrštát)

HC Kert Park Praha: Návara (Toth) – Hrdlička, Kovárník, Laurinc, Macek, Novák, Šperl (A), Vrabec – Barnošák, Jágr (C), Javůrek, Jelen, Mejzlík, Myškovský, Pavlík, Plzák (A), Suchánek, Vaněk
    Trenér: David Kuna

SK Hokejbal Letohrad: Novák (Křemenák) – Adamec (A), Anýž (A), Bečka, Dostál, Krejsa, Lux F., Vychytil – Chovanec, Cvejn, Faltejsek, Faltus, Halbrštát (C), Hubálek, Lajčiak, Levý, Macháček, Švec
    Trenér: Tomáš Friml

Rozhodčí: Kettner, Záhora