Vyškov – Šumperk 2:3 (0:1 po s.n.) | Mostečtí Lvi – Kralupy n. Vltavou 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Val. Meziříčí 2:3 (kon.)
Technika Brno – Nový Jičín 3:5 (kon.) | SHKM Hodonín – Kopřivnice 5:4 (kon.) | Písek – Hronov 4:5 (0:1 po s.n.)
Příbram – Vrchlabí 3:0 (kon.) | Žďár n/S – Havířov 1:4 (kon.) | Vel. Meziříčí – Opava 6:2 (kon.)
Chomutov – Letňany 7:3 (kon.) | Cheb – Ústí n/L 5:2 (kon.)
Mostečtí Lvi
4:3 (1:1, 1:2, 2:0)
HK Kralupy nad Vltavou
Sobota 18.11.2023, 15:00 • Sutor aréna • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Vážení přátelé,
    kvalitní sport je tady! Hokej o prodlouženém víkendu? To ano! V sobotu nás čeká mistrovské utkání 2. hokejové ligy skupiny západ, kdy se proti sobě postaví MOSTEČTÍ LVI a HK Kralupy nad Vltavou, tedy aktuálně šestý tým tabulky proti desátému. Oba týmy se spolu v letošní sezóně střetly hned v prvním kole. HK Kralupy nad Vltavou porazil dnes domácí tým 4:3 po prodloužení a tak jim MOSTEČTÍ LVI mají co vracet. HK Kralupy nad Vltavou dokáží překvapit, dokázali přetlačit druhý tým tabulky HC Tábor a v minulém kole držet krok až do konce zápasu s vedoucím týmem HC Příbram.
    Jak tedy vypadaly poslední zápasy HK Kralupy nad Vltavou:
    8.11.2023 HC Letci Letňany – HK Kralupy nad Vltavou 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
    11.11.2023 HC Stadion Cheb – HK Kralupy nad Vltavou 6:2 (2:1, 1:0, 3:1)
    15.11.2023 HK Kralupy nad Vltavou + HC Příbram 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

Kanadské bodování HK Kralupy nad Vltavou:
    Václav Zídek 18 bodů (8+10)
    Vojtěch Šilhavý 13 bodů (6+7)
    Kryštof Hrala 11 bodů (5+6)

MOSTEČTÍ LVI mají rádi adrenalin, protože jejich výsledky připomínají jízdu centrifugou. Dokáží totiž doma totálně vyhořet s posledním týmem tabulky a poté překvapit s týmem z vyšších pater tabulek. Domácí diváci doufají, že jim trenéři dnes k obědu naordinují tataráček a jejich výkon bude hoden krvelačných LVŮ.

Jak tedy vypadaly poslední výsledky týmu MOSTEČTÍ LVI:
    8.11.2023 HC Stadion Cheb – MOSTEČTÍ LVI 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
    11.11.2023 MOSTEČTÍ LVI – HC Wikov Hronov 3:6 (2:1, 0:2, 1:3)
    15.11.2023 HC Děčín – MOSTEČTÍ LVI 4:5 (1:1, 3:3, 0:1)

07:19
    Pavel Písařík se prosmýkl jako lasička mezi obranou a vystřelil těsně mimo branku

08:01

08:18
    Štěpán Urbánek na basket i volejbal narostl málo, kotouč z výšky nestáhl

08:39
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Krásná souhra domácích v přesilové hře. Na jejím konci byl JAROSLAV ŠIMEČEK. Asistence: Jakub Procházka a Ivan Řehoř
    08:39 Jaroslav ŠIMEČEK - 1:0

09:51
    Jakub Veselý ve slotu promáchl kotouč. Hezká šance

10:55

11:20
    Martin Mical předvedl kličkovanou od Dalibora Jandy. Krásně i zakončil. Lukáš Sochůrek byl pozorný

13:46
    Sledujeme oboustranně rychlý a svižný hokej

14:21
    Tečovanou střelu Martina Davida kryje Lukáš Klika z Rakovníka (tedy původem z Litvínova)

19:31
    Kralupy právě vstřelily branku! Střelu Tadeáše Pejchala ještě kryl, ovšem na dorážku VOJTĚCHA ŠILHAVÉHO byl krátký. Asistence: Václav Zídek a Tadeáš Pejchal
    19:31 Vojtěch ŠILHAVÝ - 1:1

Viděli jsme krásnou první třetinu! Lítalo nám to tady z jedné strany na druhou a bylo i na co koukat. Ovšem branky padali až z přesilových her. Tu první na straně domácích po krásné kombinační akci proměnil Jaroslav Šimeček. Hosté srovnali až v závěru třetiny, kdy při vyloučení Pavla Písaříka skóroval Vojtěch Šilhavý.

20:00

20:01

20:36

21:41
    Štěpán Binko – 2 min., nedovolené bránění.

22:31
    Lukáš Sochůrek předvedl nyní krásný zákrok

22:46
    Václav Zídek v oslabení prověřil Lukáše Kliku. Ten byl pozorný

24:30
    Michal Steinocher krásně vysunul Martina Micala. Lukášovi Sochůrkovi musí ještě teď zvonit v uších. Tyčka

27:40
    Kralupy právě vstřelily branku! Hostující VÁCLAV ZÍDEK obral domácí obranu o kotouč a chladnokrevně zavěsil. Asistence: Kryštof Hrala
    27:40 Václav ZÍDEK - 1:2

28:13

28:37

28:53
    Pavel Písařík v dobré střelecké příležitosti. Domácí tým trápí produktivita. Šancí měli hodně

31:18
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Krásná přesilovková branka domácích, kdy jejich souhru proměnil ve vyrovnávací branku IVAN ŘEHOŘ. Asistence: Štěpán Urbánek a Aleš Havlůj

34:47
    Jakub Veselý střílí. Lukáš Sochůrek kryje. Domácí jsou při chuti, ovšem ta produktivita

35:04
    A opět Lukáš Sochůrek

36:41

36:46
    Kralupy právě vstřelily branku! Hosté střílejí ihned po buly banku. Jejím autorem je VÁCLAV ZÍDEK. Asistence: Kryštof Hrala
    36:46 Václav ZÍDEK - 2:3

36:59
    Michal Steinocher – 2 min., nedovolené bránění.

40:00

Skončila nám druhá třetina napínavého utkání mezi týmy MOSTEČTÍ LVI a HK Kralupy nad Vltavou. Vidíme krásné bruslařské souboje, spoustu šancí. výborné výkony brankařů a také slabou produktivitu domácích. Nejprve na 1:2 otočil stav Václav Zídek. Ve 32. minutě z přesilové hry skóroval Ivan Řehoř. Domácí se radovali pět minut. Po vyhrané buly opět zaúřadoval agilní Václav Zídek. Ve třetí třetině můžeme čekat peklo na ledě

40:01

40:30
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A hned z první akce třetí třetiny tu máme branku. JAROSLAV ŠIME4EK se ujal kotouče a krásně skóroval

50:45
    Za faul Martina Davida na Jaroslava Šimečka je nařízeno trestné střílení.