Spiš. N. Ves – KFC Komárno 0:1 (kon.) | Púchov – Šamorín 1:6 (kon.) | Malženice – Považská Bystrica 0:0 (kon.)
MŠK Púchov
1:6 (0:4)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Sobota 18.11.2023, 13:00 • Mestský futbalový štadión Púchov • MONACObet liga • 17. kolo

Púchovčania prehrávajú na domácom štadióne proti Šamorínu vysokým stavom 1:6. O góly sa postarali: 8. minúta Bartol Barišić, 9. minúta Matija Krivokapić, 25. minúta Nathan Silva, 37. minúta Matija Krivokapić, 52. minúta Matija Krivokapić, 56. minúta Bartol Barišić, 91. minúta Lukáš Letenay. To je na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok sobotňajšieho popoludnia. (14:55:50)

90+1

90+1
    Púchov dal gól!
    Krásne zakončenie od LUKÁŠA LETENAYA. Čo Púchovčanom nevychádzalo celý zápas im teraz vyšlo. Centrovanú loptu do šestnástky trafil z voleja práve LUKÁŠ LETENAY, čím strieľa jediný gól domácich. Stav je 1:6.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje jednu minútu.

90
    Nepresná prihrávka do behu pre Letenaya sa stala korisťou pre obrancu Nathana.

88
    Veľká príležitosť Šamorínčanov. Výborný výbeh Pilného proti rútiacemu sa hráčovi Šamorína. Vhadzovať out bude Owusu.

87
    Hra nám opäť pokračuje. Do konca zápasu ostávajú 4 minúty plus nejaký ten nadstavený čas, ale všetci už vedia, ako tento zápas skončí.

86
    Nepríjemný súboj medzi Letenayom a Maričom-Bjekičom. Hosťujúci obranca inkasoval tvrdý zásah lakťom od Letenaya a je ošetrovaný lekárskym tímom.