Jihlava – Zlín 6:2 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:2 (kon.) | Třinec – Pardubice 1:4 (kon.)
Vítkovice – Přerov 7:1 (kon.) | HC Litvínov – Č. Budějovice 0:5 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 3:10 (kon.)
Liberec – Sparta 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 2:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
6:2 (1:2, 1:0, 4:0)
Berani Zlín
Sobota 18.11.2023, 12:00 • Veřejné sportoviště pro zimní sporty, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • Skupina Východ

Jihlava vyhrála třetí třetinu drtivě 4:0 a tím i celý zápas jednoznačně 6:2. Nutno říct, že jí k tomu pomohl rychlý gól po začátku třetiny a pak především pětiminutová přesilovka při vyloučení zlínského Klimka, v níž dala tři branky.
    V úplném závěru jsme viděli několik potyček a dvě bitky, ale na skóre to již vliv nemělo.

Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších onlajnů. (14:18:23)

59:59
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    David Bulík – 5 min. + OK, bitka,
    Lukáš Číhal – 2 min., sekání.

Vyloučení v týmu Berani Zlín:
    Miroslav Špaňhel – 5 min., bitka + OK, hrubost.

59:30
    Jakub Modl – 2 min., hrubost,
    Hráčská lavice 2 min. – nesportovní chování,
    Trenér Broš 20 OK – nesportovní chování.

Tadeáš Pražan – 2 min., hrubost,
    Matěj Zavřel – 2 min., hrubost.

Ještě uvidíme vyloučení za zcela zbytečnou potyčku.

58:44
    Hosté se i za rozhodnutého stavu snaží ještě alespoň o snížení.

58:01
    Hlášeny poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:55
    Na druhé straně Modl ve střelecké pozici, Uherka ale nepropálil.

57:06
    Lukaštík pálil od modré, puk po teči skončil mimo led.

56:14
    Hosté v plném počtu, ale tohle oslabení zaplatili hned třemi brankami.
    55:47 Václav KUDRNA - 6:2

55:47
    Dukla právě vstřelila branku! VÁCLAV KUDRNA potřetí skóruje při dlouhém vyloučení Klimka a je to 6:2. Asistence: Rostislav Nosek a Lukáš Číhal.

55:08
    Někteří Zlínští v oslabení už sotva pletou nohama.
    54:01 Ilarion KUPRIJANOV - 5:2

54:01
    Dukla právě vstřelila branku! Druhá branka Jihlavy v této pětiminutové přesilovce a je to 5:2. ILARION KUPRIJANOV završuje svůj hattrick. Asistence: Marek Chvátal a Tomáš Vandas.

53:51
    Už je tu ale opět zámek Dukly.

52:48
    Dukla pokračuje v přesilovce, Zlínští se alespoň na chvíli osvobozují.
    51:45 Tomáš VANDAS - 4:2

51:45
    Dukla právě vstřelila branku! Další přesilovková branka v dnešním utkání a Jihlava už vede o dvě branky. TOMÁŠ VANDAS překonává Uherka a dává Dukle klid do závěru zápasu. Asistence: Ilarion Kuprijanov.

51:14
    Adam Klimek – 5 min. + OK, vražení na hrazení, odpyká Zdeněk Urban.

49:28
    Opět puk mimo led, tentokrát následuje buly před Cinkou.

48:55
    Obránce Číhal v obrovské šanci zcela sám před Uherkem, ale branka z toho není.

48:22
    Vovsíkovo nahození od mantinelu končí po teči mimo branku i led, hra přerušena.

47:01
    Opět Cinka v permanenci, teď musel hodně rychle srazit betony při dorážce hostujícího útočníka.

46:33
    Cinka dvakrát úspěšně zakročil proti střelám obránce Mikela z dálky.

46:07
    Sledujeme oboustranně ofenzívní hru a šance od obou týmů. Tu největší měl zlínský Heš, jenž jel sám na Cinku, ale ani on neuspěl.

44:50
    Zlínští šli v rychlém útoku 3 na 2, zakončení vyšlo na Nábělka, ten však neuspěl.

44:08
    A hned po něm důležitý zákrok zlínského brankáře, který včas utěsnil mezírku mezi betony.

44:02
    Buly před Uherkem.

43:28
    Zlínský Pilát našlápl ve středním pásmu, ale neprošel připravenou jihlavskou obranou.

42:18
    Puk na zlínské střídačce, hra přerušena.
    40:29 Ilarion KUPRIJANOV - 3:2

40:29
    Dukla právě vstřelila branku! Domácí vstupují bleskově i do třetí třetiny a poprvé v zápase vedou. ILARION KUPRIJANOV dostal nabito na hraně kruhu a bombou překonal Uherka – 3:2. Asistence: Maxim Burkov.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli jen jednu branku, ale o to krásnější, když domácí Kuprijanov zakončoval po nádherné přihrávce od spoluhráče do prázdné branky.
    Dukla tím vyrovnala na 2:2 a stejné skóre máme i po odehraných 40 minutách.

38:32
    Klimek mohl potrestat chybu jihlavských v rozehře, ale nezpracoval dobře puk a ke střele se nedostal.

37:29
    Jeden z jihlavských teď skončil ve zlínské brance, hra přerušena, buly ve středním pásmu.

36:55
    Nábělek z druhé vlny pálil prudce, ale byl zblokován a puk končí v ochranné síti.

36:32
    Hosté už jsou v plném počtu, tohle oslabení tedy zvládli bez brankové újmy.

35:32
    Ofajd Jihlavy a následuje malá rozmíška. Vše je ale rychle uklidněno.

33:38
    Také Uherek na druhé straně kluziště ale musí být pozorný a pohlídat si puk ve svém brankovišti.

32:14
    Další útok Beranů musel řešit Cinka v jihlavské brance.

31:55
    Zlínští jsou teď sktivnější a donutili Duklu zahrát na icing.

30:33
    Zlínští šli 3 na2, Hešova střela z pravého kruhu zblokována mimo mantinely.

30:18
    Domácím pískán ofsajd, hra je celkově a oboustranně dost nepřesná.

30:05
    Další buly před Uherkem.

29:12
    Zlínský pokus o rychlou dlouhou přihrávku byl nepřesný, pískán icing.

28:33
    Chyba Beranů ve vlstním pásmu, jihlavskou přihrávku z poza branky do střelecké pozice ovšem nikdo nevyužil.

28:14
    Úmyslný ofsajd Jihlavy, hra se stěhuje před Cinku.

27:33
    Teď byli Berani pod tlakem a tak volili vyhození na icing.

26:48
    Domácí už jsou v plném počtu, dvouminutové dvojnásobné oslabení přežili.

26:45
    Další Cinkův zákrok, zlínské dělá něšťastnými, domácí drží nad vodou.

26:28
    Cinka zalehl puk, hra přerušena.

25:55
    Zlín si otevřel v domácím pásmu doslova střelnici, ale puky zatím létají mimo tři tyče.

25:12
    Zlín má k dispozici přesilovku 5 na 3, Vaculíkovu bombu z levého kruhu Cinka vyráží do rohu.

24:48
    Rostislav Nosek – 2 min., vysoká hůl,
    Matěj Vovsík – 2 min., nesportovní chování.

24:20
    Domácí útočník Bulík pěkně prosvištěl s pukem ze středního pásm až do zakončení, Uherek ale jeho pokus pokryl

23:14
    Cinka svým zákrokrm přerušil hru.

22:44
    Na druhé straně v podobné situaci volil Nekvapil střelu z pravé strany, ale minul vzdálenější tyč.
    20:49 Ilarion KUPRIJANOV - 2:2

20:49
    Dukla právě vstřelila branku! Krásně vyřešené přečíslení 2 na 1 a máme srovnáno na 2:2 ILARION KUPRIJANOV dostal přihrávku před odkrytou branku a tohle nemohl minout. Asistence: Maxim Burkov.

20:01

První třetinu začali mnohem lépe hosté a v 11. minutě už vedli 2:0, pak se ale domácím podařilo v přesilovce snížit a stav 1:2 tak nechává zápas zcela otevřený.
    Utkání ovlivnilo vyloučení jihlavského Jonáše Jungwirtha na 5+20 za krosček. Produktivní útočník nejenže oslabil svůj tým pro dlouhé oslabení, ala na ledě už ho dnes neuvidíme.
    Druhá třetina začne v cca 12:50

20:00

19:02
    Jdeme do poslední minuty.

18:19
    Zlínský Zavřel v dobré pozici, míjí horní růžek jihlavské branky.

16:55
    Domácí jsou po snížení při chuti.
    16:14 Andrej KLAPICA - 1:2

16:14
    Dukla právě vstřelila branku! Také domácí se prosazují v přesilovce.
    ANDREJ KLAPICA z mezikruží střelou o tyčku snižuje na 1:2. Asistence: Dominik Löffler a Matěj Vovsík.

16:05
    Uherek vyrážečkou zlikvidoval šanci Rauše.

15:48
    Oliver Lukaštík – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

14:44
    Jihlavští kombinují v útočném pásmu.

13:45
    Další důležitý zákrok domácího brankáře Cinky, hra přerušena.

13:10
    Na druhé straně se po buly dostal ke střele Zavřel, Cinka zasahuje betonem.

12:44
    Jihlavská šance, Rauš se po levém křídle dostal až do střelecké pozice, ale minul vzdálenější tyč.

11:22
    10:06 Adam KLIMEK - 0:2

10:06
    Zlín právě vstřelil branku! Hosté dlouhou přesilovku využívají a vedou už 2:0
    MARTIN VACULÍK vyšťoural puk v domácím brankovišti a někudy ho dostal za brankovou čáru. Asistence: Michal Nekvapil.