Jihlava – Zlín 6:2 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:2 (kon.) | Třinec – Pardubice 1:4 (kon.)
Vítkovice – Přerov 7:1 (kon.) | HC Litvínov – Č. Budějovice 0:5 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 3:10 (kon.)
Liberec – Sparta 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 2:4 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
7:1 (1:1, 4:0, 2:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 18.11.2023, 13:00 • MFH, Ostrava • DHL Extraliga juniorů • Skupina Východ

58:06
    Domácí Chaloupka se provinil sekáním, a tak mají hosté ještě jednu přesilovku.

49:11
    Přerov si zahraje přesilovku, za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště – bude pykat Puchala.

40:01
    Domácí vstupují do třetí části s dvojnásobnou převahou, Buršík byl na konci předchozí třetiny potrestán menším trestem za nesportovní chování.

39:00
    Hákováním si vypomohl přerovský Halík a odjíždí za katr.

35:33
    Domácí Chaloupka i hostující Nášel si vykoledovali trest na 2+2 minuty za hrubost. Oba týmy hrají v pěti.

33:26
    Domácí mají k dispozici přesilovku, za držení je vyloučen Hradil.

32:29
    Za hrubost jsou vyloučeni domácí Hanák a hostující Janek. Hraje se v pěti na obou stranách.

28:26
    Přesilovka tentokrát pro vítkovické, Nášel si vykoledoval dvě minuty za hrubost.

25:37
    Další vyloučení pro domácí, za nedovolené bránění míří mezi trestoměřiče Chaloupka.

21:42
    Za hru vysokou holí bude dvě minuty odpočívat na trestné lavici hostující Pekr.

16:45
    Za hákování je vyloučen domácí Puchala, hosté mají k dispozici přesilovku.

11:19
    Za sekání bude pykat domácí Slusarczyk.

03:27
    Domácí budou hrát přesilovku, za faul loktem je potrestán hostující Tomiga.

03:08
    Za hrubost jsou vyloučeni domácí Krejsa a hostující Hlávka.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 6. Slusarczyk (Milata, Chaloupka), 27. Štiak (Slusarczyk, Kalandra), 29. M. Přibyl (Puchala, Chlán), 31. M. Přibyl (Puchala, Chlán), 35. Krejsa (Chlán, Fojtík), 43. Kalandra (Tobola, Man), 52. Tobola (Fojtík, Chlán) – 10. Halík (Da. Bárta)

HC Vítkovice Ridera: Smolka (Špírek) – Chaloupka, Bialy (A), Puchala (C), Man, Vi. Glos, Kalandra – Krejsa, M. Přibyl, Chlán – Slusarczyk, Štiak, Vehovský (A) – Žídek, M. Hanák, Milata – Fojtík, Muroň, Tobola – Saxa.
    Trenér: Darek Stránský

HC ZUBR Přerov: Vojtek (52. Žurek) – Tomiga, Da. Bárta, Škňouřil, Billa (A), Holík (C), Pekr, Janek – Hradil, Ozollapa, Buršík (A) – Kolařík, J. Hanák, Hlávka – Kuchta, Halík, Švejda – Dobša, Nášel, Hyža.
    Trenér: Pavel Neuman

Rozhodčí: O. Šudoma, J. Gebauer – M. Hlavatý, V. Hladík