Gibraltar – Nizozemsko 0:6 (kon.) | Řecko – Francie 2:2 (kon.) | Wales – Turecko 1:1 (kon.)
Chorvatsko – Arménie 1:0 (kon.) | Kosovo – Bělorusko 0:1 (kon.) | Andorra – Izrael 0:2 (kon.)
Rumunsko – Švýcarsko 1:0 (kon.)
konec
Andorra
0:2 (0:1)
Izrael
Úterý 21.11.2023, 20:45 • Estadi Nacional, Andorra la Vella • Kvalifikace ME • Skupina I
Předzápasové kurzy
     
    89
    Střídání v týmu Izrael:
    ze hřiště odchází Gadi Kinda, přichází Ramzi Safouri.
     
    87
    Střídání v týmu Andorra:
    ze hřiště odchází Eric Vales, přichází Marc Pujol,
    ze hřiště odchází Márcio Vieira, přichází Marc Rebés.
     
    74
    Střídání v týmu Andorra:
    ze hřiště odchází Jordi Aláez, přichází Alexandre Martínez.
     
    74
    Střídání v týmu Izrael:
    ze hřiště odchází Tai Baribo, přichází Shon Weissman.
     
    61
    Střídání v týmu Izrael:
    ze hřiště odchází Dor Peretz, přichází Dan Glazer.
     
    57
    Střídání v týmu Andorra:
    ze hřiště odchází Ricard Fernández, přichází Aarón Sánchez,
    ze hřiště odchází Izan Fernández, přichází Marc García.
     
    46
    Střídání v týmu Izrael:
    ze hřiště odchází Anan Khalaily, přichází Idan Gorno,
    ze hřiště odchází Stav Lemkin, přichází Ofri Arad.

    Martin Augustin

    Branky: 29. Khalaily (David), 81. Kinda (Cohen)

    Karty:   37. R. Fernández (ANR), 88. Pujol (ANR) – 88. Kinda (ISR)


    Držení míče: 25 % : 75 %.
    Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 3:5. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 6:3.
    Andorra: Álvarez – San Nicolás, Llovera, M. Vales, Oliveira, Cervós – Aláez (74. A. Martínez), M. Vieira (C) (87. Rebés), E. Vales (87. Pujol), I. Fernández (57. M. García) – R. Fernández (57. A. Sánchez).
    Náhradníci: Gómes, Pires – Remolins, Gomes, Pomares, Bernat, Jo. Rubio.

    Trenér: Koldo Álvarez

    Izrael: Da. Peretz – Cohen, Lemkin (46. Arad), Shlomo, Davidzada – Kinda (89. Safouri), Do. Peretz (C) (61. D. Glazer), Kanichowsky – Khalaily (46. Gorno), Baribo (74. Weissman), David.
    Náhradníci: Gerafi, O. Glazer – Lavi, Revivo, Gloukh, Turgeman, Karzev.

    Trenér: Alon Hazan

    Rozhodčí: Stegemann – Gittelmann, Günsch (GER)
    thejrc.org