Smíšená štafeta jednotlivců, Östersund | Vítěz: Švédsko (kon.) | | | Smíšená štafeta mužů a žen, Östersund | Vítěz: Francie (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Killington | Vítěz: A. Robinsonová (NZL) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Killington | Vítěz: L. Gutová-Behramiová (SUI) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
konec
SP - Smíšená štafeta mužů a žen, Östersund
Vítěz: Francie
Jan Vojkůvka
Konečné výsledky
- 1. Francie 1:09:09,9 (1+5)
- 2. Norsko +15,7 (0+7)
- 3. Itálie +39,7 (1+9)
- 4. Německo +55,7 (0+8)
- 5. Česká rep. +57,4 (0+9)
- 6. Švédsko +2:28,0 (0+9)
- 7. Švýcarsko +2:59,8 (0+10)
- 8. Ukrajina +3:37,2 (0+6)
- 9. Rakousko +3:51,4 (0+14)
- 10. Finsko +4:28,1 (0+5)
- 11. Belgie +4:28,2 (0+12)
- 12. Slovinsko +5:03,0 (1+9)
- 13. Estonsko +5:31,2 (2+9)
- 14. USA +6:00,4 (1+10)
- 15. Polsko +6:02,6 (1+13)
- 16. Litva +6:29,6 (0+7)
- 17. Lotyšsko +7:00,4 (1+12)
- 18. Kanada +7:27,9 (3+13)
- 19. Bulharsko +1
- 20. Kazachstán +1
- 21. Rumunsko +1
- 22. Moldavsko +1
Startovní listina
- 1. Francie (Q. Fillon Maillet, E. Jacquelin, J. Braisazová-Bouchetová, L. Jeanmonnotová)
- 2. Švédsko (J. Nelin, M. Ponsiluoma, A. Magnussonová, E. Öbergová)
- 3. Itálie (D. Bionaz, T. Giacomel, D. Wiererová, L. Vittozziová)
- 4. Norsko (T. Bø, J. Bø, K. Knottenová, I. Tandrevoldová)
- 5. Německo (R. Rees, S. Schneiderová, V. Voigtová, P. Nawrath)
- 6. Švýcarsko (S. Stalder, J. Finello, A. Gasparinová, L. Häckiová-Grossová)
- 7. Česká rep. (M. Krčmář, M. Karlík, M. Davidová, J. Jislová)
- 8. Ukrajina (A. Pryma, A. Dudčenko, I. Petrenková, K. Dmytrenková)
- 9. Rakousko (D. Komatz, F. Leitner, T. Steinerová, A. Gandlerová)
- 10. Polsko (K. Badacz, J. Guńka, D. Gembická, J. Jakielová)
- 11. Slovinsko (M. Dovžan, M. Repnik, L. Repincová, A. Lampičová)
- 12. Finsko (O. Hiidensalo, T. Seppälä, E. Jänkäová, N. Keränenová)
- 13. Estonsko (K. Siimer, R. Ränkel, T. Tomingasová, S. Külmová)
- 14. Bulharsko (A. Sinapov, V. Iliev, V. Dimitrovová, L. Hristovová)
- 15. USA (M. Germain, J. Brown, K. Dickinsonová, M. Freedová)
- 16. Litva (K. Dombrovski, V. Strolia, N. Kočerginová, J. Traubaiteová)
- 17. Rumunsko (G. Buta, G. Coltea, A. Mezdreaová, E. Chirkovová)
- 18. Kazachstán (A. Djussenov, K. Bauer, A. Kondratěvová, P. Jegorovová)
- 19. Belgie (T. Langer, F. Claude, L. Lieová, M. Cloetensová)
- 20. Moldavsko (M. Usov, P. Magazejev, A. Makarovová, A. Ghilenková)
- 21. Kanada (A. Runnalls, T. Kiers, B. Peifferová, N. Moserová)
- 22. Lotyšsko (R. Birkentals, A. Patrijuks, S. Bulinová, S. Bulinová)
1. Francie 1:09:09,9 (1+5)
2. Norsko +15,7 (0+7)
3. Itálie +39,7 (1+9)
4. Německo +55,7 (0+8)
5. Česká rep. +57,4 (0+9)
6. Švédsko +2:28,0 (0+9)
7. Švýcarsko +2:59,8 (0+10)
8. Ukrajina +3:37,2 (0+6)
9. Rakousko +3:51,4 (0+14)
10. Finsko +4:28,1 (0+5)
11. Belgie +4:28,2 (0+12)
12. Slovinsko +5:03,0 (1+9)
13. Estonsko +5:31,2 (2+9)
14. USA +6:00,4 (1+10)
15. Polsko +6:02,6 (1+13)
16. Litva +6:29,6 (0+7)
17. Lotyšsko +7:00,4 (1+12)
18. Kanada +7:27,9 (3+13)
19. Bulharsko +1 kolo
20. Kazachstán +1 kolo
21. Rumunsko +1 kolo
22. Moldavsko +1 kolo (16:11:35)
Fantastické páté místo vybojovala české reprezentace ve složení Michal Krčmář, Mikuláš Karlík, Markéta Davidová a Jessica Jislová. Jislová dlouho držela čtvrté místo, ale nakonec byla předstižena Němkou Voigtovou.
1. Francie 1:03:56,9 (1+5)
2. Norsko +13,3 (0+7)
3. Itálie +28,6 (1+9)
4. Česká rep. +49,9 (0+9)
5. Německo +59,4 (0+8)
6. Švédsko +2:11,4 (0+9)
1. Francie 57:32,9 (1+5)
2. Norsko +2,9 (0+6)
3. Česká rep. +32,8 (0+8)
4. Itálie +36,2 (1+9)
5. Německo +42,4 (0+7)
6. Švédsko +1:48,2 (0+7)
1. Norsko 45:28,9 (0+6)
2. Francie +7,3 (1+5)
3. Německo +24,4 (0+6)
4. Itálie +28,8 (1+8)
5. Česká rep. +34,7 (0+8)
6. Švédsko +1:13,3 (0+6)
1. Norsko 38:30,7 (0+3)
2. Německo +34,2 (0+5)
3. Itálie +47,7 (1+7)
4. Francie +48,4 (1+5)
5. Česká rep. +53,8 (0+6)
6. Švédsko +1:16,4 (0+5)
1. Norsko 27:18,8 (0+3)
2. Německo +7,0 (0+5)
3. Itálie +32,9 (1+7)
4. Česká rep. +40,5 (0+5)
5. Francie +47,0 (1+6)
6. Švédsko +52,3 (0+5)
1. Francie 21:40,3 (0+3)
2. Norsko +0,6 (0+3)
3. Německo +4,1 (0+4)
4. Česká rep. +7,7 (0+2)
5. Itálie +10,4 (0+4)
6. Švýcarsko +32,5 (0+3)
1. Švýcarsko 11:07,6 (0+0)
2. Francie +12,9 (0+2)
3. Norsko +13,0 (0+1)
4. Česká rep. +16,2 (0+1)
5. Německo +18,4 (0+2)
6. Itálie +19,6 (0+2)
1. Švédsko 5:37,7 (0+0)
2. Německo +0,1 (0+0)
3. Švýcarsko +0,4 (0+0)
4. Norsko +0,8 (0+0)
4. USA +0,8 (0+0)
6. Kazachstán +6,9 (0+1)
...
9. Česká rep. +8,7 (0+1)
1. Francie (Fillon Maillet, Jacquelin, Braisazová-Bouchetová, Jeanmonnotová)
2. Švédsko (Nelin, Ponsiluoma, Magnussonová, Öbergová)
3. Itálie (Bionaz, Giacomel, Wiererová, Vittozziová)
4. Norsko (Bø, Bø, Knottenová, Tandrevoldová)
5. Německo (Rees, Doll, Schneiderová, Voigtová)
6. Švýcarsko (Stalder, Finello, Gasparinová, Häckiová-Grossová)
7. Česká rep. (Krčmář, Karlík, Davidová, Jislová)
8. Ukrajina (Pryma, Dudčenko, Petrenková, Dmytrenková)
9. Rakousko (Komatz, Leitner, Steinerová, Gandlerová)
10. Polsko (Badacz, Guńka, Gembická, Jakielová)
11. Slovinsko (Dovžan, Repnik, Repincová, Lampičová)
12. Finsko (Hiidensalo, Seppälä, Jänkäová, Keränenová)
13. Estonsko (Siimer, Ränkel, Tomingasová, Külmová)
14. Bulharsko (Sinapov, Iliev, Dimitrovová, Hristovová)
15. USA (Germain, Brown, Dickinsonová, Freedová)
16. Litva (Dombrovski, Strolia, Kočerginová, Traubaiteová)
17. Rumunsko (Buta, Coltea, Mezdreaová, Chirkovová)
18. Kazachstán (Djussenov, Bauer, Kondratěvová, Jegorovová)
19. Belgie (Langer, Claude, Lieová, Cloetensová)
20. Moldavsko (Usov, Magazejev, Makarovová, Ghilenková)
21. Kanada (Runnalls, Kiers, Peifferová, Moserová)
22. Lotyšsko (Birkentals, Patrijuks, Bulinová, Bulinová)
O to se budou snažit v sobotu zejména Švédové (kteří ale nenasadí Hannu Obergovou) či Francouzi. O stupně vítězů rozhodně hodlají bojovat také Němci a otázkou jsou Italové, kteří mají zejména v mužské části menší slabinu.