Chodov – Black Angels 5:6 (po pr.) | Karlovy Vary – Vítkovice 6:9 (kon.) | Královské Vinohrady – Mladá Boleslav 6:14 (kon.)
Bohemians – Liberec 14:3 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
5:6 (1:1, 0:2, 4:2 - 0:1)
Black Angels
Neděle 26.11.2023, 16:00 • SH Jižní Město • Livesport Superliga • 13. kolo

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (18:23:11)

Je konec! V dnešním utkání nakonec vítězí hostující celek a zapisuje si tak důležité dva body do tabulky. Domácí dnes nepotvrdili roli favorita a berou pouze jeden bod.

FAT PIPE Florbal Chodov – Black Angels 5:6
    Branky a nahrávky: 2. Vávra (Horký), 44. Komárek (Horký), 46. Komárek (Horký), 52. Ondrušek, 56. Horký (Votava) – 13. Hromada (Renčín), 25. Renčín (Hromada), 35. M. Burian (TS), 54. Hromada, 60. Hromada (Fryš), 63. Hromada. Rozhodčí: Petr Števček a Radek Števček. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Diváci: 187. Zásahy brankářů: 11:23. Po třetinách: 1:1, 0:2, 4:2 – 0:1.

62:56
    Black Angels právě vstřelili branku!
    Branka nakonec platí! Gól JAKUBA RENČÍNA po kontroverzní teči platí a Bleci berou dva body! Bez asistence.

62:56
    Pozor! Branka nemůže být uznána, protože gólu předcházel faul.

62:56
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov:
    Tom Ondrušek – 2 min., Zdržování hry.

62:29
    Střídání v týmu FAT PIPE Florbal Chodov:
    ze hřiště odchází Karel Hodík, přichází Tomáš Dittrich.

62:29
    Karel Hodík dostává červenou kartu za zásah Jakuba Hromady do choulostivých míst!

62:29
    Karel Hodík – 2+2, Hrubost.

62:20
    Jakub Hromada leží na zemi ve velkých bolestech a bratrské duo rozhodčích se půjde podívat na video!

61:59
    David Horký výborně vykrývá prostor Jakuba Hromady, který se musel schovat až za svou branku.

61:22
    Hosté získali balónek na své čepele, ale zatím se do nebezpečnější pozice nedostali.

60:51
    Jiří Bauer dokázal míček napálit pouze do bloku Jakuba Renčína, který tak pomohl svému brankáři, který nemusel zasahovat.

60:40
    Jiří Bauer zatím drží balónek na své holi. Vzápětí byl Komárek faulovaný za brankou Netopilíka. Domácí tak budou rozehrávat za brankou Bleků.

60:01
    Úvodní buly prodloužení vyhráli domácí.

60:01

Střely ve třetí části: 15:6.

60 minut nerozhodlo o vítězi dnešního utkání a budeme tak svědky prodloužení, které se bude hrát 5 minut 3 na 3!

Adam Náhončík

Branky a nahrávky: 2. Vávra (Horký), 44. Komárek (Horký), 46. Komárek (Horký), 52. Ondrušek, 56. Horký (Votava) – 13. Hromada (Renčín), 25. Renčín (Hromada), 35. M. Burian (TS), 54. Hromada, 60. Hromada (Fryš), 63. Renčín

Karty:   63. Hodík (CHD)

Využití: 0:0. Zásahy brankářů: 11:23.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík (63. Dittrich) – M. Šmíd, Slunečko, Sýkora, J. Bauer, Matoušek, Horký – Komárek, Jambor, Vávra, Vošta, Ondrušek (C), Netrefa, Skřivánek, Votava, J. Dufek, Eremiáš, V. Klápa.
    Trenér: David Podhráský

Black Angels: Netopilík (Matiášek) – Fryš, V. Novotný, Obuškevič, Kozák, Bauman, Bouček – Beriac, M. Boček, M. Burian, Doležal, Bačinský, Ludvík (C), Sirotek, Hromada, R. Hanák, Renčín, Krahulec, Vinkler.
    Trenér: Tomáš Janeček

Rozhodčí: Petr Števček a Radek Števček