Přerov – Berani Zlín 3:2 (2:1 po s.n.) | Jihlava – Sokolov 4:1 (kon.) | Litoměřice – Frýdek-M. 0:4 (kon.)
Vsetín – Kolín 7:3 (kon.) | Pardubice B – Znojmo 3:0 (kon.) | Poruba 2011 – Prostějov 4:5 (kon.)

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Slavii risk bez brankáře nevyšel a po velmi krátké době inkasuje pátý gól. Druhou trefu v utkání dal MARTIN DOČEKAL. Bez asistence.
    Ferda R., Poizl D., Bittner L., Bořuta A., Dočekal M., Mičán J.
    Knotek T., Beran Matě., Všetečka R., Žovinec D., Křepelka K., Guman T.

Slavia právě vstřelila branku!
    Slávisté v polovině třetí třetiny ještě vykřesávají naději. Gumanovu nahrávku převzal mezi kruhy Jaroslav Brož a bekhendem ještě na pravém křídle našel TOMÁŠE KNOTKA, který trefil odkrytou bránu. Asistence: Jaroslav Brož a Tomáš Guman.
    Knotek T., Brož J., Guman T., Všetečka R., Klikorka K., Málek R.
    Mičán J., Furch M., Dočekal M., Bořuta A., Ferda R.

47:36
    Daniel Poizl – 2 min., vysoká hůl.

42:36
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Lukáš Strnad.
    41:17 Šimon FRÖMEL - 0:4

41:17
    6/5
    Místo snahy domácích o vyrovnání přichází čtvrtý hřebík do slávistické rakve. Malý vyhrál buly za sebe na ŠIMONA FRÖMELA, který nepříliš silnou, ale dobře schovanou a hlavně přesnou střelou prostřelil Málka. Asistence: Jakub Malý.
    Frömel Š., Mičán J., Poizl D., Malý J., Bořuta A., Svoboda Maty.
    Málek R., Knotek T., Guman T., Kremláček V., Holý J.
    39:03 Martin DOČEKAL - 0:3

39:03
    6/5
    Třebíč podruhé v zápase trestá faul domácích a minutu před druhou sirénou zasazuje Slavii třetí úder. Po několika relativně pomalých nahrávkách na sebe zakončení vzal MARTIN DOČEKAL a z pravého kruhu trefil přesně mimo dosah Málka. Asistence: Antonín Bořuta a Michal Vodný.
    Dočekal M., Bořuta A., Vodný M., Psota M., Mičán J., Bittner L.
    Málek R., Žovinec D., Štibingr J., Havrda M., Knotek T.

38:26
    Marek Slavík – 2 min., hákování.

37:51
    Průžek si ideálně najel na Beranovu nabídku zpoza brány, fantastický zákrok ale skokem k levé tyči předvedl Mičán!

35:57
    Matěj Svoboda – 2 min., vysoká hůl.
    26:42 David MICHALČUK - 0:2

26:42
    6/6
    První šanci Třebíče z přečíslení dvou proti jednomu ještě fantastickým zákrokem zastavil Málek, na tu druhou už ale nestačil ani on. Poizl od modré čáry našel Kučeru, který z první připravil gólovou pozici pro DAVIDA MICHALČUKA. Ten už střílel v podstatě do prázdné klece. Asistence: Jan Kučera a Daniel Poizl.
    Michalčuk D., Kučera J., Poizl D., Mičán J., Svoboda Matě., Bořuta A.
    Málek R., Beran Matě., Žovinec D., Kulda E., Štibingr J., Guman T.
    25:34 Antonín BOŘUTA - 0:1

25:34
    6/5
    Druhé Kajínkovo vyloučení během několika minut už Třebíč trestá a dostává se do vedení. ANTONÍN BOŘUTA z pravé strany nahrával do mezikruží na Psotu, puk se ale od slávistického hráče odrazil za Romana Málka. Asistence: Martin Dočekal.
    Mičán J., Bittner L., Vodný M., Psota M., Bořuta A., Dočekal M.
    Havrda M., Málek R., Žovinec D., Štibingr J., Knotek T.

25:02
    David Kajínek – 2 min., nedovolené bránění.

22:04
    David Kajínek – 2 min., podrážení.

10:44
    Průžek uvolnil na středu Edgarse Kuldu, kterého v brejku mírně zahákoval obránce Jakub Malý (TRE).

08:27
    Jan Holý – 2 min., vysoká hůl.

02:36
    Beran na pravém křídle uvolnil Tomáše Gumana, který z nepříliš dobrého úhlu trefil horní tyč Mičánovy klece!

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 50. Knotek (J. Brož, Guman) – 26. Bořuta (Dočekal), 27. Michalčuk (Kučera, Poizl), 40. Dočekal (Bořuta, Vodný), 42. Frömel (Malý), 57. Dočekal

HC Slavia Praha: R. Málek (Volevecký) – Žovinec (A), Štibingr, Kremláček, Holý, Kajínek, Klikorka, Křepelka – Matě. Beran, Kulda, Guman – Všetečka, Knotek (C), Průžek – Havrda, Slavík, J. Brož – Strnad, J. Půček, Slavíček.
    Trenér: Aleš Totter

SK Horácká Slavia Třebíč: Mičán (Jekel) – Bořuta, Štebih, Vodička, Poizl, Furch – Dočekal (A), Bittner (C), Ferda (A) – Vodný, Michálek, Psota – Maty. Svoboda, Malý, Frömel – Matě. Svoboda, Kučera, Michalčuk.
    Trenér: Kamil Pokorný

Rozhodčí: Jechoutek, Hucl – Štěpánek, Maňák