Jihlava – Pardubice 5:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:2 (0:1, 3:0, 2:1)
HC Dynamo Pardubice
Pondělí 27.11.2023, 18:00 • Veřejné sportoviště pro zimní sporty, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • Skupina Východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Zdravím vás z jihlavského zimáčku z utkání DHL extraligy juniorů mezi týmy HC Dukla Jihlava a HC Dynamo Pardubice. Přeji příjemné hokejové počtení.

Proti sobě nastoupí tabulkoví sousedé. Jihlavský tým momentálně v tabulce obývá čtvrté místo s 31 body na kontě. V poslední době se mu celkem daří, v posledních čtyřech odehraných zápasech dokázal bodovat. Prvním z této řady je zápas s Vítkovicemi, se kterými Dukla prohrála 5:6 v samostatných nájezdech. Zbylé tři dokázala ovládnout, Přerov porazila venku 4:1, Třinec doma v prodloužení 5:4 a Zlín rovněž venku 5:3.

To pardubickému Dynamu se z posledních pěti klání povedlo vyhrát ve dvou případech. Na úvod této série porazilo venku 6:2 přerovské Zubry, druhou výhru připsal proti Olomouci, a to výsledkem 3:1. Východočeši už ale nestačili na brněnskou Kometu 3:4, Vítkovice 3:8 a naposledy na Třinec 3:5. proto jim nyní patří pátá příčka se ziskem 25 bodů.

Předchozí vzájemný zápas:
    28. 9., 11. kolo: HC Dynamo Pardubice – HC Dukla Jihlava 1:3
    Branky a nahrávky:
    9. Burda (Kubíček, Červenka) – 3. Burkov (Kuprijanov, Jungwirth), 8. Jungwirth (Kuprijanov), 12. Bulík (Modl, Coufal).

Sestava Pardubic: Vilém (Batih) – Švec, Hebek (A), Chabada, Rájek, K. Červenka (C), Šmerda, Kaštánek – Tomas, Gromadzki, Pavlata (A) – Helikar, D. Burda, J. Kubíček – Jaša, Jevtěchov, Paleček.

Sestava Jihlavy: Cinka (Vejmelka) – Vovsík (C), Vandas, Číhal (A), Jeletz, Ludvík, P. Mrtka, Topol – Báťa (A), Rauš, Klapica – Jo. Jungwirth, Kuprijanov, Burkov – Nosek, Modl, R. Váňa – Šabatka, Coufal, Bulík.

Dnešní utkání je z důvodu nemoci v týmu hostů zrušeno, náhradní termín bude sdělen po dohodě obou týmů.

Náhradní termín utkání byl stanoven na pondělí 27. listopadu se začátkem v 18:00 hodin.

Dobrý den, ještě jednou vítejte u dohrávky DHL extraligy juniorů, která může mít z hlediska klíčového velmi výraznou zápletku. HC Dukla Jihlava je totiž na třetím místě se ziskem 46 bodů a dnešní jihlavský soupeř HC Dynamo Pardubice má na páté pozici 40 bodů a horší vzájemné zápasy (9:0 na body pro Duklu). Pokud Jihlava neprohraje, nemusí se ohlížet na další výsledky Pardubic ani čtvrtých Vítkovic.

HC Dukla Jihlava:
    JIhlavští junioři velmi dobře zareagovali na výprask po reprezentační pauze 1:7 na ledě Třince a následně urvali tři důležité výhry. Nejprve doma otočili z 0:2 na 6:2 proti Zlínu a poté se jim podařil asi nejdůležitější zvrat celé základní části, když v Pardubicích dokázali dovést zápas k výhře 4:3, byť prohrávali už 0:3. V sobotu si pohlídali tři body proti Olomouci a mají aktuálně 46 bodů, tedy o 6 bodů více než Pardubice s lepším vzájemným zápasem.

HC Dynamo Pardubice:
    Dynamo vyhrálo od 28. října pětkrát v řadě a vypadalo to, že vítězná série bude pokračovat i nadále. V důležitém utkání 25. kola proti Dukle totiž Pardubice vedly na konci druhé třetiny již 3:0, ale Jihlava dvakrát udeřila v přesilovce, do přestávky snížila na 2:3 a ve třetí třetině otočila stav k výhře 4:3. A další důležité body ztratilo Dynamo v sobotu, když proti Zlínu prohrálo stejným rozdílem. Pardubičtí tak rázem zaostávají oproti Dukle o šest bodů a ohledně čtvrtého místa budou spíše sledovat čtvrté Vítkovice, které mají těžký los a Dynamo s nimi má lepší vzájemný zápas, byť ztrácí na tohoto soupeře aktuálně tři body.

Situace kolem 4. místa:
    3. Jihlava: 46 bodů
    4. Vítkovice: 43 bodů
    5. Pardubice: 40 bodů

Vše je připraveno na začátek zápasu, jakožto komentátor už také sedím na místě smrti, kam co zápas letí vyhozený puk.

00:01

00:34
    Hned na úvod zápasu je zde zakázané uvolnění hostí. Po buly se Dynamo hned dostalo ven z pásma.

00:46
    Zakázané uvolnění následuje také na jihlavské straně.

01:58
    Sněží i přímo na zimáčku. Tomáš Jaša si počkal u mantinelu na soupeře, kterého rozmázl na plexi a k tomu ještě silně zabrzdil, takže mi na notebook padá ledová tříšť.

02:57
    Se zakázanými uvolněními se bohužel na začátku zápasu roztrhl pytel. Na pozoru se bude mít nyní opět gólman hostí Lukáš Vilém.

03:47
    Rána Kaštánka od modré šla přesně do míst, kde byl připravený domácí gólman David Cinka.

03:55
    Kalužík jedoucí po pravé straně byl v bruslařském souboji o něco rychlejší než Lukáš Číhal, kterému ale před brankou pomohl parťák z obrany Denis Jeletz.

04:46
    Po rychlé výměně puku se domácí pohlednou kombinací dostali až před Viléma, u kterého akce končí.

05:22
    Aktivnější Pardubice si na začátku zápasu vybojovaly přesilovou hru po tom, co Dominik Löffler pyká za podrážení.

05:42
    Dukla se dvakrát po sobě osvobozuje a nyní nechybělo mnoho, aby Ilarion Kuprijanov u střídaček získal puk, čímž by mohl jet sám na branku.

06:25
    Rostislav Nosek ztratil v souboji helmu a musí rychle mířit na střídačku, aby nezasáhl do hry a nebyl vyloučen.

06:45
    Tadeáš Kalužík si na vrcholu pravého kruhu počkal na střelu. Opřel se do puku a vzápětí určitě něco nedobrého procedil mezi rty, jelikož trefil přesně přesouvajícího se Cinku.

07:01
    Rauš si v situaci dva na jednoho povodil hezkou stahovačkou soupeře, ale na druhého pardubického hráče již nevyzrál.

07:22
    Dukla oslabení v pohodě zvládla a je v pěti.

08:24
    Burkov si ve středním pásmu počkal na špatnou rozehrávku soupeře. Díky dobrému stylu bruslení najel až k brance a zpoza ní nahrával před Viléma na Jeletze. Jihlavský bek puk promáchl a z druhé vlny sjíždějící Kuprijanov poslal svou střelu jen těsně vedle.

08:54
    Dobrá šance i na druhé straně. Z bezprostřední blízkosti střílel Adrian Gromadzki, který byl tam, kde být měl a kam se puk odrazil. Ovšem bekhendem si vylámal zuby na Cinkově betonu.

10:17
    Jeletz projel od modré až za branku, odkud dával kotouč na osu hřiště. Hosté ale puk zblokovali a poté zahráli vysokou holí.

11:04
    Kotouč po šavlovačce u jihlavské střídačky končí přesně v místech, kterým velí Michal Broš.

11:08
    Oleksii Jevtěchov byl nejprve upozorněn za špatný postup na buly a následně ho zopakoval, takže jde na dvě minuty ven.

12:09
    Hosté zatím hrají oslabení také velmi dobře a nepouští Duklu do střeleckých šancí.

12:28
    Pardubice se osvobozují a Dukla musí začít znovu od svého pásma.

13:08
    Také Dynamo zvládlo oslabení na jedničku.

13:58
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Lukáš Číhal – 2 min., sekání.

15:09
    Přesilové hry se oběma týmům zatím příliš nedaří. Také Dukla se brání velmi dobře.

15:38
    Pardubičtí ale nyní uzamkli Duklu před Cinkou, který i se svými čtyřmi spoluhráči měl co dělat, aby dokázal ochránit svou svatyni od inkasované branky. Doslova skákal v brankovišti. A nakonec to neslo plody, hosté se prostě neprosadili.

15:58
    Dukla hraje v pěti.

16:08
    6/6
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hosté jdou v souboji proti Dukle opět do vedení. OLEKSIJ JEVTĚCHOV na pravém kruhu získal kotouč na hůl od Pavlaty, nabruslil si k brance a poté bekhendem možná trošku překvapil Cinku. Asistence: Dominik Pavlata a Alex Kubánek.
    Jevtěchov O., Pavlata D., Vilém L., Rájek Š., Kubánek A., Bartoň Š.
    Cinka D., Topol A., Jeletz D., Kuprijanov I., Burkov M., Jungwirth Jo.
    16:08 Oleksij JEVTĚCHOV - 0:1

17:51
    Útok Dynama nemůže pokračovat pro ofsajd. Jinak se dá říct, že hosté zřejmě zaslouženě vedou.

18:15
    Hráči Dynama nedají Dukle kousek prostoru, hodně rychle přistupují k hráčům v červenožlutém a jsou důrazní.

18:22
    Každopádně nyní nechybělo moc k tomu, aby ztečovaný puk po jihlavském nahození doskákal k pravé tyči Viléma a za čáru. Těsně vedle.

19:34
    Dukla se ještě na konec první třetiny nastěhuje do pásma soupeře po zakázaném uvolnění.

19:58
    Modl se prokličoval až před branku, ale už nestačil zasunout puk do sítě. Byl opět zablokován.

20:00

První třetina je u konce a Dynamo asi zaslouženě vede. Hosté začali totiž velmi aktivně a vytvořili si první vážnější šanci. Také Dukla mohla změnit bezbrankové skóre, ale po Burkovově výzvě neuspěl ani Jeletz, ani Kuprijanov. Po dvou nevyužitích přesilovkách na obou stranách se v třetí početní výhodě skóre měnilo. Oleksij Jevtěchov poslal svůj tým do důležitého vedení, na které Jihlava do přestávky už nestihla reagovat – 0:1.

Další třetina začne přibližně v 18:50.

20:01

20:05
    Zatímco můj kolega a lamač dívčích srdcí Milan Horák v Pelhřimově končí druhou třetinu utkání A-týmu, my tady v ledovém království do prostřední dvacetiminutovky právě vstupujeme.

21:04
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Martin Švec – 2 min., podrážení.

21:24
    Moc nechybělo, aby Dukla vyjela s pukem ven z pásma. Vovsík ovšem ukázal dobrý přehled a po jeho přihrávce přišla dobrá střela, Klapica se ale neradoval.

21:37
    Po nepřehledné situaci před brankou Lukáše Viléma vypadl puk na hole hostí a ti se osvobozují.

21:49
    Jan Helikar – 2+2, vysoká hůl.

Pardubičtí ve čtvrtek ztratili vedení 3:0 i kvůli tomu, že šli do oslabení tří proti pěti, ve kterém Dukla snížila a poté v klasické přesilovce dala druhý gól. Jak tomu bude nyní?

21:59
    Jihlava již kombinuje v útočném pásmu.

22:22
    Křižná přihrávka Jonáše Jungwirtha na pravém kruhu byla sražena do ochranné sítě. Pardubice budou ještě 42 sekund hrát ve třech.

22:29
    Hosté se hned po buly osvobozují.

23:04
    Chvátal mířil od modré nejprve do připraveného Viléma. Následně předal puk po modré na Vovsíka, který de facto z kruhů minul vzdálenější tyčku.

23:04
    Hosté hrají ve čtyřech.

23:37
    Další dvě minuty pro hosty, kteří hráli v pěti. Dukla jde do dvouminutové početní výhody pět na tří.

24:31
    Velkému jihlavskému zámku chybí přesnější finální přihrávka. Domácí se několikrát dostali až téměř k brance, ale pas na volného spoluhráče byl sražen.

25:10
    6/4
    Dukla právě vstřelila branku!
    27 sekund před koncem dvojnásobné početní výhody se Jihlavští nakonec radují z branky. TOMÁŠ VANDAS dostal pas na modrou od Jonáše Jungwirtha. A protože několik přihrávek předtím neprošlo, tak se nerozpakoval a vyslal na Viléma táhlou střelu, po které se puk zatřepetal v brance. Asistence: Jonáš Jungwirth.
    Vandas T., Jungwirth Jo., Cinka D., Kuprijanov I., Chvátal M., Burkov M.
    Vilém L., Burda D., Koudelka J., Kaštánek T.
    25:10 Tomáš VANDAS - 1:1

25:37
    Hosté hrají v plném počtu.

26:31
    Vstřelená branka samozřejmě domácí nabudila a ti už opět krouží před Vilémem.

26:36
    Emoce na jihlavském stadionu opět planou, po jihlavských výtkách nyní pronáší něco k sudím ohledně zakázaného uvolnění i pardubický asistent Martin Koudelka.

27:34
    Oleksij Jevtěchov je podruhé na trestné lavici. Hráči Dynama nyní nestíhají s domácími bruslit, z čehož pramení i fauly. Vysoká hůl.

27:38
    6/5
    Jevtěchov se na trestné lavici ohřál jen čtyři sekundy, na rozdíl od prvního trestu, který dokončil celý. ADAM TOPOL dostal puk přesně na hůl po vyhraném buly Modla a trefil se naprosto přesně. Asistence: Jakub Modl a Denis Jeletz.
    Topol A., Modl J., Cinka D., Jeletz D., Nosek R., Váňa R.
    Vilém L., Koudelka J., Fiala A., Pavlata D., Kaštánek T.
    27:38 Adam TOPOL - 2:1

28:33
    Tomas si vybruslil s pukem přes střední pásmo. Dál nemohl, neboť Dukla dobře bránila svou modrou.

29:07
    Další poměrně dobrá práce Dukly do defenzívy. Domácí se poctivě vrací a nenechávají soupeře, aby ohrozil Cinku.

29:35
    Mantinely se přímo před lavicí trestoměřičů pořádně rozduněly. Však juniorku už hrají i dospělí chlapi a je to znát.

30:10
    Útok Dynama nemůže pokračovat kvůli ofsajdu.

30:41
    Vovsík na modré udržel puk, který se následně dostal před branku k Maximu Burkovovi. Estonský štírek ale z předbrankového prostoru minul volnou část pardubické klece.

31:38
    Dukla je v tomto ohledu opravdu aktivnější a moc nechybělo, aby se Báťa mezi kruhy uvolnil do gólové šance.

32:21
    Pardubičtí kasírují v této třetině již šestý trest, z toho čtvrtý za vysokou hůl. Nyní tímto prohřeškem zahrál Martin Švec.

32:47
    Dělovka Ilariona Kuprijanova, nejlepšího střelce DHL extraligy juniorů, z levého kruhu o milimetry minula cíl.

33:10
    Kombinace celého prvního jihlavského útoku končí na pozorném Vilémovi.

33:18
    Hosté posílají puk ven přes všechny čáry.

33:53
    Přichází další úspěšné pardubické vyhození.

34:21
    Hosté hrají v pěti, tahle přesilovka se Dukle příliš nepovedla, pomineme-li ránu Kuprijanova z levé strany.

34:58
    Topol s Noskem obětavě blokovali střelbu soupeře vlastním tělem a výrazně pomohli Cinkovi, který nemusel zasahovat.

35:11
    Tadeáš Kalužík měl na holi vyrovnání, když byl u levé tyče sám, měl na holi puk a zívala na něj prázdná branka. Jenže puk směřující do branky na poslední chvíli zastavil hokejkou zřejmě Denis Jeletz nebo Adam Topol.

35:56
    Dukla se nyní s ničím nemazala a přes dvě přihrávky protečovala puk až k Vilémovi. Červenožlutí tak mohou jít střídat.

36:41
    Rájková ránu od modré směřující pod víko vytáhl Cinka svou vyrážečkou.

38:24
    6/6
    Jihlava dělá možná zásadní krok ke třem bodům a účasti ve vyšší nadstavbě. ROSTISLAV NOSEK se prosadil po hezké individuální akci. Vandas dal kotouč ve středním pásmu Modlovi, který jej zavezl do útoku a mezi kruhy našel volného Noska. Ten kličkou oklamal Viléma a dává celému týmu klid na hokejky. Asistence: Jakub Modl, Tomáš Vandas.
    Nosek R., Modl J., Vandas T., Cinka D., Vovsík M., Váňa R.
    Vilém L., Jevtěchov O., Kaštánek T., Koudelka J., Hebek T., Helikar J.
    38:24 Rostislav NOSEK - 3:1

39:35
    Dukla pozorně brání, aby dvoubrankový náskok udržela do konce druhé části.

40:00

Jihlavští hokejisté ve druhé třetině dokonale otočili zápas a Pardubice si za to mohou vlastní nedisciplinovaností. Kasírovaly totiž 12 trestných minut. První dlouhou přesilovku pět na tři Dukla nevyužila, druhou už ano a Tomáš Vandas od modré pálil přesně. Při další výhodě se ranou od modré prosadil i Adam Topol. Jihlava může jít do třetí části navíc s dvoubrankovým klidem, protože na konci třetiny ukázal výborné individuální kvality i Rostislav Nosek a stav je z 0:1 rázem 3:1.

Další třetina začne přibližně v 19:43.

40:01

40:37
    Ilarion Kuprijanov se zatím zastřeluje, nyní málem překvapil Viléma poměrně nezištnou střelou.

41:45
    Dynamu nezbývá nic jiného, než se tlačit před branku Cinky a tak tomu i je. Dukla nyní vyhazuje na zakázané uvolnění.

42:54
    Jihlavští zahrozili z rychlého protiútoku a zase u toho byla první lajna. Ilarion Kuprijanov se ale zblízka neprosadil, protože ho vlastním tělem zblokoval jeden z protihráčů.

43:53
    Icing evidujeme také na straně hostí.

44:33
    Krásné akce na obou stranách. Za Duklu se v předbrankovém prostoru hezky uvolnil Nosek, jehož zakončení do volné části klece zblokoval Tomáš Jaša. Hosté šli následně do rychlého kontru, ve kterém vzal odpovědnost na sebe Jan Helikar, který těsně minul pravou tyč!

44:38
    Vypadalo to, že někdo z jihlavských hokejistů obdrží dvě minuty, ale sudí usoudili, že vyhození puku nebylo přímé nebo proběhlo s pomocí teče.

45:35
    6/6
    Na malém zimáčku je zaděláno na drama. Hosté se dokázali prokombinovat do útočného pásma, kde OLEKSIJ JEVTĚCHOV přebral kotouč od Kaštánka a zblízka jej dostal kolem betonu Cinky k levé tyči a do sítě. Asistence: Tom Kaštánek a Jakub Koudelka.
    Jevtěchov O., Kaštánek T., Vilém L., Koudelka J., Bartoň Š., Pilař V.
    Cinka D., Vandas T., Jungwirth Jo., Kuprijanov I., Burkov M., Chvátal M.

47:05
    Hra se rázem otočila a David Cinka nyní dobrým zákrokem lapačkou uhájil svému týmu jednobrankový náskok.

47:11
    Švecova rána od modré rozduněla pouze zadní mantinel.

48:23
    Dukla se dokázala s vypětím sil dostat za modrou a nakonec po delším čase i do útočného pásma.

49:02
    Ani nyní si červenožlutí situaci moc nekomplikují a hned dávají puk do středního pásma.

49:49
    Tohle zakázané uvolnění přichází Dukle poměrně vhod.

50:52
    Obrovský závar Pardubic nekončí brankou. Vše začalo dobrou a štiplavou střelou Adriana Gromadzkiho z levého kruhu, kterou Cinka dokázal vyrazit. Hosté poté Duklu uzamkli v útočném pásmu. Po hezké kombinaci měl na kruzích gólovku na holi znovu Gromadzki, ovšem jihlavský brankář se roztáhl v brance a skvostně ho vychytal.

52:15
    Jihlavští se po velkém provozu před vlastní klecí maličko dostali do tempa a snaží se bránit obezřetněji.

52:45
    6/6
    Tuhle branku si Lukáš Vilém rozhodně za rámeček nedá. Poměrně snadné nahození ADAMA RAUŠE de facto bez žádného tlaku a od modré čáry končí za překvapeným brankářem hostí. Asistence: Andrej Klapica.
    Rauš A., Klapica A., Cinka D., Topol A., Jeletz D., Báťa Š.
    Vilém L., Helikar J., Chabada O., Jaša T., Rájek Š., Hebek T.
    52:45 Adam RAUŠ - 4:2

54:55
    Zdá se, že o utkání je skutečně rozhodnuto. Pardubičtí sice působí živě, ale vsítit dvě branky na horkém jihlavském ledě během pěti minut je úkol těžký i pro Chucka Norrise nebo Connora Bedarda.

55:55
    Chabada po hitu Noska také pocítil tvrdost jihlavských mantinelů.

56:17
    Pravou tyčku si David Cinka bezpečně pokryl, tudy puk do sítě projít nemohl.

56:53
    6/6
    Je rozhodnuto. Burkov vyslal do úniku JONÁŠE JUNGWIRTHA, který poslal puk nekompromisně do bližší šibenice nad lapačku bezmocného Viléma. Asistence: Maxim Burkov.
    Jungwirth Jo., Burkov M., Cinka D., Kuprijanov I., Vovsík M., Jeletz D.
    Vilém L., Helikar J., Švec M., Jaša T., Koudelka J., Hebek T.
    56:53 Jonáš JUNGWIRTH - 5:2

57:02
    Hodně nepříjemný moment. Za brankou leží Andrej Klapica a drží se za koleno. Nemůže vůbec stoupnout na led a je doslova odtažen svými spoluhráči po ledě na střídačku. Přejeme hodně zdraví.

57:46
    Utkání už se pouze dohrává. Po předešlém okamžiku je důležité hlavně se nezranit.

58:45
    Ještě jedno zakázané uvolnění.

59:01
    Jak už to tak bývá, v závěru zápasu ještě vidíme nějaké ty emoce, zejména z řad některých ze 125 diváků dnešního utkání.

59:33
    Tohle ale nebylo vůbec hezké. Hosté absolutně neunášejí konec zápasu a Jonáš Jungwirth po zcela zbytečném faulu kapitána Daniela Burdy bude rád, když se nebude jednat o nic vážného. Aktuálně odjíždí na trestnou lavici a drží si hlavu. Tohle do mládežnického hokeje vůbec nepatří.

V pokračující akci Ilarion Kuprijanov zblízka neumístil puk za roztaženého Viléma.

Je konec, Dukla vítězí 5:2 a směřuje do horní nadstavby.

Pro vysvětlení: První až čtvrtý tým po základní části z obou skupin vytvoří jednu osmičlennou skupinu, přičemž její herní systém bude stejný – čtyřikrát každý s každým. Na celky tak čeká dalších 28 utkání. Body ze základní části se do nadstavby nepřenášejí. I zde budou důležitá první čtyři místa, jelikož ta znamenají přímý postup do čtvrtfinále. Týmy na pátém až osmém místě půjdou do předkola.

Pardubice budou muset o první čtyřku ještě bojovat v závěrečných dvou kolech, přičemž na čtvrté Vítkovice ztrácí 3 body, ale mají lepší vzájemný zápas. (20:21:51)

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 26. Vandas (Jo. Jungwirth), 28. Topol (Modl, Jeletz), 39. Nosek (Modl, Vandas), 53. Rauš (Klapica), 57. Jo. Jungwirth (Burkov) – 17. Jevtěchov (Pavlata, Kubánek), 46. Jevtěchov (Kaštánek, Koudelka)

HC Dukla Jihlava: Cinka (Sigmund) – Číhal (A), Jeletz, Vovsík (C), Löffler, Chvátal, Vandas, Topol – Jo. Jungwirth, Kuprijanov, Burkov – Rauš (A), Báťa, Klapica – Já. Jungwirth, Kudrna, Bulík – Nosek, Modl, R. Váňa.
    Trenér: Michal Broš

HC Dynamo Pardubice: Vilém (Batih) – Chabada, Švec, Koudelka (A), Kaštánek, Kubánek, Rájek – Pavlata, A. Fiala, Gromadzki – Kalužík, D. Burda (C), Tomas – Jaša, Helikar, Hebek – Pilař, Jevtěchov, Š. Bartoň.
    Trenér: Jakub Venc

Rozhodčí: Josef Barek, Jakub Dědek – Jan Červenka, Jakub Teršíp