Chomutov – Příbram 5:1 (kon.) | Kopřivnice – Havířov 4:3 (3:1 po s.n.) | Nový Jičín – Šumperk 0:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 1:2 (kon.) | SHKM Hodonín – Vyškov 3:2 (po pr.) | Vel. Meziříčí – Žďár n/S 6:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Technika Brno 6:1 (kon.) | Benátky n/J – Vrchlabí 1:3 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 2:5 (kon.)
Tábor – Kobra 6:1 (kon.) | Písek – Mostečtí Lvi 4:6 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Děčín 1:2 (kon.)
Řisuty – Cheb 4:5 (0:3 po s.n.)
po s.n. (3:1)
HC ISMM Kopřivnice
4:3 (3:0, 0:3, 0:0 - 0:0)
AZ Havířov
Středa 29.11.2023, 18:00 • ZS Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 19. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dnes do Kopřivnice přijede suverén letošní sezóny 2. ligy skupiny Východ – AZ Havířov.

Domácí hráči neprožívají úplně povedný ročník, patří jim až 8. příčka v tabulce, když prohrávají těsným rozdílem nebo v prodloužení. Minulé utkání ale Kopřivnice zvládla, když na svém ledě porazila Techniku Brno 8:3.

AZ Havířov letos drtí své sopeře, body ztratil pouze na ledě Havlíčkova Brodu a Hodonína. Doma je stoprocentní, momentálně drží sérii šesti tříbodových výher v řadě. Ukončí ji Kopřivnice?

Hráči i rozhodčí jsou na ledě, za chvíli bude vhozeno úvodní buly.

00:01

00:29
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Hned prrvní útočná akce domácích končí gólem! Pargáč nahrál před odkrytou branku a FILIP INDRST se nemýlil. Asistence: Jiří Pargáč.
    00:29 Filip INDRST - 1:0

01:35
    Hraje se nahoru dolů, ale bez šancí.

02:52
    Oba celky dobře brání, nejsou k vidění šance.

04:57
    Domácí hráči se nemohou dostat do útočného pásma.

05:40

07:17
    Útok Kopřivnice zastavil ofsajd, v něm byl Suchý.

07:39
    Do střelecké pozice se dvakrát dostal Velecký, nejprve minul branku, jeho druhý pokus skončil lapačce gólmana AZetu.

08:11
    Až před Baldika prokličkoval Ćmiel, ale domácí gólman jeho pokus zastavil.

09:54
    Rychlou kombinaci s Petrekem a Pastorem zakončil MICHAL VELECKÝ. Asistence: Matej Petrek a David Pastor.
    09:54 Michal VELECKÝ - 2:0

10:03
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice:
    René Bartošák – 2 min., nedovolené bránění.

10:59
    Domácí se osvobodili.

12:03

13:05
    Zakázané uvolnění Kopřivnice.

13:53
    AZ je v útočném pásmu, ale nemůže se dostat ke střele.

14:51
    Další rychlý protiútok domácích zakončil po Pargáčově přihrávce střelou do odkryté branky ONDŘEJ SLUŠTÍK. Asistence: Jiří Pargáč a Filip Indrst.
    14:51 Ondřej SLUŠTÍK - 3:0

15:05
    Zakázané uvolnění AZetu.

16:07
    Ke střele se dostal hostující Pavlík, ale Baldik scvakl betony včas.

17:13
    Hráči AZetu se snaží útočit, ale narážejí na výborně organizovanou obranu Kopřivnice.

18:11
    Domácí Pindel zavezl puk do útočného pásma a vyzval ke skórování Kubíka, proti jeho střele ale zasáhl Štipčák.

19:02
    Probíhá boj o střední pásmo.

20:00

První třetinu ovládli domácí hráči, když svého soupeře překvapili rychlou brankou a dobrou obrannou hrou. Hráči AZetu se nemohli dostat do šancí, naopak Kopřivnice ještě vylepšila svůj náskok a po první třetině zaslouženě vede.

20:01

21:36
    Domácím nevyšla dlouhá rozehrávka, píská se zakázané uvolnění.

22:24
    Hostující Apolenář pálil zpoza obránce, Baldik zasáhl pravým betonem.

22:41
    Havířov právě vstřelil branku!
    ŠIMON PAVLÍK vystihl rozehrávku domácích a střelou k levé tyči překonal Baldika. Bez asistence.
    22:41 Šimon PAVLÍK - 3:1

24:31
    Křivohlávek s Frankem se dostali do přečíslení 2 na 1, prvně jmenovaný zkusil Baldika překvapit bekhendovou střelou, ale gólman domácích puk vyrazil.

25:07
    Matej Petrek – 2 min., podrážení.

25:20

26:07
    Klimša byl blízko vstřelení gólu, ale nepodařilo se mu trefit poloodkrytou branku Kopřivnice!

26:48
    Kopřivnice se osvobodila.

27:07

27:13
    Filip Hlaváč – 2 min., sekání.

28:15
    AZ přesilovku využívá, když kombinaci s Klimšou a Křivohlávkem zakončil střelou k levé tyči DANIEL SPRATEK. Asistence: David Klimša a Jan Křivohlávek.
    28:15 Daniel SPRATEK - 3:2

28:27
    Po Ćmielově přihrávce překonal střelou z mezikruží Baldika JAKUB MRVA a je vyrovnáno!. Asistence: Matouš Ćmiel.
    28:27 Jakub MRVA - 3:3

28:27
    Oddechový čas pro tým HC ISMM Kopřivnice.

Konec oddechového času.

29:45
    Kopřivnici nevyšla rozehrávka, píská se zakázané uvolnění.

30:32
    Ke střele se dostal hostující Apolenář, ale tentokrát Baldika nepřekonal.

31:12
    V dobré šanci byl domácí Pastor, puk po jeho střele těsně minul levou tyč Štipčákovy branky.

32:13
    Puk je v hledišti, vhazuje se ve středním pásmu.

33:48
    Střelu zpoza obránce vyslal domácí Pargáč, ale mířil jen do Štipčákovy hrudi.

34:01
    Kopřivnický útok zastavil ofsajd,

34:35
    Do útoku se hnal domácí Velecký, ale jeho rána letěla nad Štipčákovu branku.

35:44
    Bednář pálil z levého kruhu, ale puk mířil jen do lapačky domácího gólmana.

36:01
    Hostující Franek se dostal do brejku, ale Baldik jeho střelu vyrazil prafvým betonem.

37:48
    AZ se drží v útočném pásmu, ale chybí střelba.

38:57
    AZ se snaží útočit, ale naráží na připravenou obranu Kopřivnice.

40:00

Ve druhé části jsme viděli zrcadlově obrácený obraz hry. Hosté se prosadili po dvou a půl minutách hry a dvěma slepenými góly v polovině třetiny srovnali. Po čtyřiceti minutách je stav nerozhodný, máme se na co těšit ve třetí třetině.

40:01

41:05
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez šancí.

42:21
    Domácí se usadili v útočném pásmu, ale nemohou se dostat ke střele.

43:25

43:55
    Domácí Pindel s Indrstem rozjeli pěknou kombinaci, ale nedostali se k zakončení.

45:28
    Hostující Apolenář se hnal do útoku, ale jeden z domácích hráčů jej zastavil čistě tělem.

45:59
    K dobré střele z levého kruhu se dostal domácí Velecký, ale minul branku Havířova.

46:41
    Domácím se nepovedla rozehrávka, píská se zakázané uvolnění.

47:29
    Domácí jsou v útočném pásmu, ale nemohou se dostat ke střele.

48:00
    Havířovu se nepovedla rozehrávka, je z toho zakázané uvolnění.

48:50
    Do šance se dostal hostující Mrva, ale minul Baldikovu branku.

49:20
    Dominik Pawliczek – 2 min., hákování.

50:56

51:20

52:05
    Domácí jsou nastěhovaní v útočném pásmu, ale nemohou se dostat ke střele.

53:05
    Hosté sice dostali puk do branky, ale bylo to po odpískání a gól není uznán!

53:05
    Současné vyloučení:
    René Bartošák – 2 min., hrubost.

Lukáš Bednář – 2 min., sekání.

Hraje se v 5 na obou stranách.

54:18
    Dobrou střelu vyslal hostující Apolenář, ale Bladik byl připraven.

55:08
    Hostující Spratek se dostal ke střele z levého kruhu, ale Baldik zasáhl vyrážečkou.

55:38
    Na sruhé straně střílel Urban, ale minul branku Havířova.

55:47
    Petr Ščurek – 2 min., podrážení.

57:02
    Domácí kombinují v útočném pásmu a ostřelují branku AZetu, ale nedaří se jim finální zakončení.

57:47

58:01
    Kopřivnice se drží v útočném pásmu.

59:07
    Hostující Ćmiel zavezl puk do útočného pásma, dostal se až před Baldika, ale při bekhendovém blafáku mu utekl puk.

59:52
    Ke střele se dostal hostující Apolenář, ale Baldik zasáhl lapačkou.

60:00

Ve třetí třetině měly oba celky možnost strhnou vítězství na svou stranu, ale ani jednomu z nich se nepodařilo skórovat. Čeká nás proto prodloužení.

60:01

60:33
    Puk mají hráči Kopřivnice a snaží se zahájit útok.

61:13
    Zatím jsme neviděli střelu na branku, oba týmy dobře brání.

62:26
    Puk mají hosté, ale nedaří se jim dostat se do útočného pásma.

63:14
    Havířovský Klimša zavezl puk do útočného másma, ale puk po jeho střele letěl daleko mimo tyče.

64:05
    Dobrou sttřelu vyslal domácí Marek, ale Štipčák zasáhl levým betonem.

64:25
    Bladik zastavil Frankovu střelu.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Ani prodloužení rozhodnutí nepřineslo, čakjí nás samostatné nájezdy.