Galatasaray – Manchester Utd. 3:3 (kon.) | Sevilla – Eindhoven 2:3 (kon.) | Arsenal – Lens 6:0 (kon.)
Bayern – Kodaň 0:0 (kon.) | Benfica – Inter 3:3 (kon.) | Braga – Union Berlín 1:1 (kon.)
Real Madrid – Neapol 4:2 (kon.) | Real Sociedad – Salzburg 0:0 (kon.)
SC Braga
1:1 (0:1)
1. FC Union Berlín
Středa 29.11.2023, 21:00 • Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků) • Liga mistrů • Skupina C

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:56:39)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:12.

Je konec. Braga nakonec remizovala s Unionem Berlín 1:1.
    Domácí ovšem vedení hostům ulehčili. Sami neproměnili několik velkých šancí, následně se nechal vyloučit Sikou Niakaté a ve 42. minutě otevřel brankový účet Gosens. Union tak je čím dál blíž k první výhře po třech měsících. Do druhé části ale Braga vstoupila velmi aktivně a v 51. minutě srovnal Djaló. V 59. minutě mohl Ricardo Horta otočit zápas, ale minul bránu. Nakonec vše směřovalo k remíze a tou tento zápas také skončil.

90+5

90+4
    Robin Gosens si nejprve špatně zpracoval míč a následně se dopustil faulu.

90+3
    Braga měla k dispozici autové vhazování, ovšem nic vážnějšího z toho nevytěžila.

90+2
    Domácí mužstvo drží balón na polovině soupeře, ale nikam se nežene.

90+1
    Další nebezpečný centr hostů, který ale Serdar Saatçı sklepl pro brankáře Matheuse.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Nyní mohl osud zápasu zvrátit David Datro Fofana, ale na přízemní centr z levého křídla těsně nedosáhl.

89
    Pomalu to vypadá, že tento zápas nebude mít rozuzlení a obě mužstva se rozejdou smírně.

87
    Nyní je na tahu Union. Centr do vápna si hledal Robin Gosens, ale jeho hlavička letěla vedle.

85
    Znovu se domácí mužstvo dostalo do šestnáctky soupeře, ale tentokrát bez nějaké větší šance.

83
    David Datro Fofana si sběhl do vápna na dobrý centr z levé strany, ale svou hlavičku poslal mimo bránu.

81
    Střídání v týmu SC Braga:
    ze hřiště odchází Álvaro Djaló, přichází Roger Fernandes,
    ze hřiště odchází Víctor Gómez, přichází Josafat Mendes,
    ze hřiště odchází Rodrigo Zalazar, přichází André Horta.

81
    Álvaro Djaló narval míč přímo do Robina Gosense, který je tak ošetřován.

80
    Braga sice získala míč po rychlém útoku soupeře, ale místo okamžitého protiútoku zvolila podržení balónu.

79
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín:
    ze hřiště odchází Ajsa Laídúní, přichází Alex Král,
    ze hřiště odchází Rani Khedira, přichází Brenden Aaronson.

76
    Nyní měla Braga opět dostatek místa v šestnáctce hostů, ale Union nebezpečnou situaci ubránil.