Vsetín – Slavia 3:2 (kon.) | Přerov – Znojmo 3:5 (kon.) | Jihlava – Frýdek-M. 4:1 (kon.)
Sokolov – Zlín 2:4 (kon.) | Litoměřice – Prostějov 3:5 (kon.) | Poruba 2011 – Kolín 1:2 (1:2 po s.n.)

Zlín právě vstřelil branku!
    Nepříjemný odraz z domácích hokejek se rovná nejspíš závěrečné brance tohoto zápasu. ALEKSI SALONEN stál ve správnou chvíli na správném místě, neboť mu Nicolas Werbik jen lehce přistrčil kotouč a finskému zadákovi už jen zbývalo trefit odkrytou klec – 2:4 z pohledu domácích. Asistence: Nicolas Werbik.
    Salonen A., Werbik N., Süss J., Hrbas M., Novák M., Huf D.
    Rohan T., Rohan M., Kružík D., Přikryl R., Vrdlovec D., Novotný D.
    56:52 Denis KINDL - 2:3

56:52
    6/6
    Berani si berou vedení zpět! Ze souboje za brankou vyjel kotouč do prostoru pravého kruhu. Zde si na něj počíhal připravený DENIS KINDL, který ho z první napálil do pravého růžku branky Martina Michajlova. Asistence: Jesse Paukku, Marek Hrbas.
    Kindl D., Paukku J., Hrbas M., Šlahař J., Zbořil M., Huf D.
    Rohan M., Weinhold M., Kofroň D., Adamec V., Vrdlovec D., Michajlov M.
    51:00 Jaromír KVERKA - 2:2

51:00
    6/5
    Baník právě vstřelil branku!
    Toto byla krásná souhra na jeden dotek! Tomeček si od modré čáry sjel do středu kluziště, odkud posílal kotouč na levou stranu David Kofroňovi. Ten pak hned z jedničky přesunul hru přes celou osu hřiště na JAROMÍRA KVERKA, který ránou mezi betony srovnává stav zápasu. Asistence: David Kofroň, Vojtěch Tomeček.
    Kverka J., Kofroň D., Tomeček V., Vracovský T., Weinhold M., Michajlov M.
    Sedláček P., Köhler B., Novotný M., Zbořil M., Huf D.

50:28
    Vyloučení v týmu Berani Zlín:
    Zdeněk Čáp – 2 min., držení hole.
    49:16 Robert ŠLECHTA - 1:2

49:16
    6/6
    Sokolovští se po šťastném odrazu dostávají na dostřel. Po jednom ze soubojů za brankou Daniela Hufa vyplaval kotouč na hranu pravého kruhu pro vhazování. Odtud si jej šikovně stáhl ROBERT ŠLECHTA, který překonává zlínského brankáře střelou pod víko. Asistence: David Kofroň.
    Šlechta R., Kofroň D., Vrdlovec D., Mlčák J., Rohan M., Michajlov M.
    Sedláček P., Gago M., Huf D., Köhler B., Čáp Z., Zbořil M.

44:17
    Pro aktivní Sokolov přichází velká rána. Unikajícího Jakuba Husu podráží David Kofroň a míří tak na dvě minuty na trestnou lavici.

37:15
    Roman Přikryl na hraně brankoviště fauloval Martina Langa, který se sesul k zemi. Sokolovský forvard tak míří na dvě minuty za katr.
    28:47 Martin NOVÁK - 0:2

28:47
    6/6
    Po obrovské šanci na straně domácích přichází druhá trefa Zlína! Mikko Salmio si od modré vybruslil do mezikruží, odkud posílal puk do závaru před Michajlovovu branku. Střela se od zadního mantinelu odrazila do brankoviště, zde si kotouč výborně našel MARTIN NOVÁK, který propasíroval hrací předmět pod beton sokolovského gólmana. Asistence: Mikko Salmio, Nicolas Werbik.
    Novák M., Salmio M., Werbik N., Hrbas M., Zbořil M., Huf D.
    Rulík A., Kružík D., Vracovský T., Kverka J., Tomeček V., Michajlov M.

06:39
    Václav Adamec měl ve slotu opravdu hodně času na to, aby se rozmyslel, kam umístí svou střelu. Z nebezpečné pozice jen těsně minul pravou tyčku Hufovy branky.

05:56
    Nicolas Werbik se dopustil zbytečného faulu na útočné modré a odjíždí tak na dvě minuty na trestnou lavici.
    03:01 Martin NOVÁK - 0:1

03:01
    6/6
    Hned v úvodních minutách tu máme první změnu ve skóre. Parádní nahrávku od modré čáry obstaral Mikko Salmio, jenž výborně našel MARTINA NOVÁKA. Zlínský forvard si šikovně vyjel před branku, odkud překonal Michajlova střelou nad levý beton. Asistence: Mikko Salmio, Aleksi Salonen.
    Novák M., Salmio M., Salonen A., Suhrada J., Werbik N., Huf D.
    Rulík A., Weinhold M., Vracovský T., Kverka J., Tomeček V., Michajlov M.

Ondřej Gajdáček

Branky a nahrávky: 50. Šlechta (Kofroň), 51. Kverka (Kofroň, Tomeček) – 4. Novák (Salmio, Salonen), 29. Novák (Salmio, Werbik), 57. Kindl (Paukku, Hrbas), 60. Salonen (Werbik)

HC Baník Sokolov: Michajlov (Hamalčík) – M. Rohan (A), Mlčák, Rulík, Weinhold, Benda, Klejna, Bulka – Vracovský, Kverka (A), Tomeček – Kružík, Přikryl, Kofroň – V. Adamec, Vrdlovec, Šlechta – D. Novotný, T. Rohan (C).
    Trenér: Tomáš Mariška

Berani Zlín: Huf (Kořének) – Zbořil, Salonen, Hrbas (A), Husa, M. Novotný, Čáp, Suhrada – Šlahař, Kindl, Paukku – M. Lang, Süss, Keränen – Köhler (C), Gago, P. Sedláček (A) – Novák, Werbik, Salmio.
    Trenér: Jan Srdínko

Rozhodčí: Svoboda, Valenta – Štěpánek, Maňák