Brighton – Brentford 2:1 (kon.) | Fulham – Nottingham 5:0 (kon.) | Sheffield Utd. – Liverpool 0:2 (kon.)
Crystal Palace – Bournemouth 0:2 (kon.) | Aston Villa – Manchester City 1:0 (kon.) | Manchester Utd. – Chelsea 2:1 (kon.)
Crystal Palace FC
0:2 (0:1)
AFC Bournemouth
Středa 06.12.2023, 20:30 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 15. kolo
    Sestřih zápasu.

Z tohot utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit na počtenou zase někdy u dalších přenosů. Hezký zbytek večera. (22:32:51)

Utkání je za námi. Domácí se snažili vyrovnat, ale to se jim nepovedlo. Jejich největší šanci ve druhé půli měl v 52. minutě Lerma, který z hranice vápna orazítkoval tyč Netovy branky. Bournemouth dlouho držel jednogólový náskok, ale až v nastavení druhé půle se dokázali hosté podruhé prosadit zásluhou střídajícího Moorea, který se prosadil hlavou po centru Billinga a definitivně potvrdil hostům tři body.

90+7

90+6
    Ahamada se ocitl v šanci na hranici šestnáctky. Střela mu ale vůbec nesedla a skončila daleko od pravé tyče.

90+3
    Ayew si po přihrávce našel prostor k ráně z hranice pokutového území, ale neprostřelil bránící hráče, kteří stáli před ním.

90+2
    Bournemouth právě vstřelil branku! Bournemouth potvrzuje vítězství. Billing nacentroval míč do vápna, kde si ho našel střídající KIEFFER MOORE, který se prosadil hlavou do pravého dolního rohu.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

89
    Střídání v týmu AFC Bournemouth:
    ze hřiště odchází Dominic Solanke, přichází Kieffer Moore.

87
    Střídání v týmu Crystal Palace FC:
    ze hřiště odchází Jefferson Lerma, přichází Jean-Philippe Mateta.

87
    Lerma se po volném kopu výborně zorientoval a z penaltového puntíku hlavičkoval na bránu, ale míč skončil daleko od levé tyče Netovy brány.

84
    Bournemouth zahrával roh, ale jeden z domácích obránců celou situaci zachránil dobrým obranným zákrokem.

84
    Žlutá karta pro tým AFC Bournemouth (Dango Ouattara).

83
    Olise nacentroval z volného přímého kopu do vápna. Obrana Bournemouthu ale pokus zlikvidovala.

82
    Senesi šel do souboje až moc agresivně. Rozhodčí mu to odpískal jako nedovolený zákrok. Volný přímý kop pro Crystal Palace.

81
    ze hřiště odchází Luis Sinisterra, přichází Dango Ouattara.

80
    Hlavní rozhodčí odpískal faul Kerkezovi.

77
    Hra je přerušena, protože Cook fauloval.

77
    Edouardova střela z pokutového území byla zblokována.

Mateo

Branky: 25. Senesi (Sinisterra), 90+2. Moore (Billing)

Karty:   45+1. Édouard (CRP) – 54. Senesi (BTH), 63. Zabarnyj (BTH), 84. Ouattara (BTH)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 13:7. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:17.
    Crystal Palace FC: Johnstone – Ward (C) (69. Hughes), J. Andersen, Guéhi, Mitchell (29. Clyne) – Lerma (87. Mateta), C. Richards, Schlupp (69. Ahamada) – Olise, Édouard, Ayew.
    Náhradníci: Matthews – Tomkins, França, Riedewald, Ebiowei.

Trenér: Roy Hodgson

AFC Bournemouth: Neto (C) – Smith, Zabarnyj, Senesi, Kerkez – Christie, Cook – Sinisterra (81. Ouattara), Kluivert (62. Billing), Semenyo (63. Tavernier) – Solanke (89. Moore).
    Náhradníci: Travers – Mepham, D. Brooks, Kilkenny, Rothwell.

Trenér: Andoni Iraola

Rozhodčí: Pawson