Boston – Buffalo 1:3 (kon.) | Detroit – San Jose 5:6 (po pr.) | Montreal – Los Angeles 0:4 (kon.)
Ottawa – Toronto 3:4 (kon.) | NY Islanders – Columbus 7:3 (kon.) | Washington – Dallas 4:5 (0:1 po s.n.)
Nashville – Tampa 5:1 (kon.) | Chicago – Anaheim 1:0 (kon.) | Arizona – Philadelphia 1:4 (kon.)
Calgary – Carolina 3:2 (kon.) | Colorado – Winnipeg 2:4 (kon.) | Vancouver – Minnesota 2:0 (kon.)

Střely na bránu: 30 – 33 | Přesilová hra: 2/3 – 0/4 | Trestné minuty: 13 – 23

Hokejisté Nashvillu si nakonec poradili s Tampou poměrně jednoznačným výsledkem 5:1!

Hosty přitom poslal ve 14. minutě do vedení Alex Barré-Boulet, ale Predátoři si pomohli přesilovkami. Ještě do přestávky využil první z nich Juuso Pärssinen a na začátku druhé části proměnil další Filip Forsberg. Krátce na to pak bekhendovou dorážkou zvýšil na 3:1 Ryan McDonagh, což bylo také skóre po 40 minutách. Ve 47. minutě domácí asi definitivně uklidnil skrytou střelou pod víko kapitán Roman Josi. Bolts šli poté do absolutního rizika a více než osm minut před koncem odvolali brankáře. V čase 53:13 však dovezl puk do jejich opuštěné klece Jakov Trenin, který také uzavřel skóre duelu.

60:00
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning:
    Austin Watson – 2 min. + 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

60:00
    Austin Watson ještě se závěrečným hvizdem napřáhl na červené čáře golfákem a doslova sestřelil domácího obránce Jérémyho Lauzona! Těžko říci, zda to byl úmysl či ne. Lauzon se každopádně svíjel na zemi a pak vzteky přerazil hokejku. To muselo hodně bolet, za daného času a stavu se jednalo opravdu o zbytečnou ujmu na zdraví.

59:32
    Diváci vstávají a začínají hlasitě aplaudovat dnešnímu výkonu Predátorů.

59:01
    A začala poslední minuta třetí třetiny i zápasu.

58:40
    Hra se přelévá mezi modrými čarami. Ve statistikách už přibývají hlavně hity.

57:10
    Do střely Victora Hedmana si obětavě lehl Colton Sissons a puk se odráží do středního pásma.

56:21
    Zdá se, že utkání se už především dohrává. Čtyřgólový náskok Nashville těžko prohospodaří.

55:17
    V dobré příležitosti se ocitl Filip Forsberg! Ten z mezikruží mířil nad levý beton Johanssona. Ten tam ale stačil dát levou ruku a zabránil gólu. Následuje poslední dnešní reklamní pauza.

54:00
    Hosté už zase hrají s Johanssonem v brance. K power-play už nejspíše znovu sahat nebudou.
    53:13 Jakov TRENIN - 5:1

53:13
    6/6
    Nashville právě vstřelil branku!
    Domácí trestají pokus Tampy o hru bez brankáře! Kiefer Sherwood se dostal k puku ve vlastním obranném pásmu. Vyvezl ho a posunul na JAKOVA TRENINA, který ho pak dovezl do opuštěné klece. Asistence: Kiefer Sherwood.
    Trenin J., Sherwood K., Saros J., Schenn L., Sissons C., Stastney S.
    Barré-Boulet A., Paul N., Eyssimont M., Cirelli A., Hedman V., Sergačjov M.

52:40
    Spencer Stastney z vlastního obranného pásma těsně minul prázdnou branku soupeře! Je z toho zakázané uvolnění.

51:38
    Hosté to už teď zkoušejí s prázdnou brankou!

50:57
    Domácí mohli navýšit náskok. Výborně ale zasáhl Johansson, který nedovolil skórovat Michaelovi McCarronovi!

50:13
    Vyloučení v týmu Nashville Predators:
    Cole Smith – 5 min., bitka.

Austin Watson – 5 min., bitka.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 18. Pärssinen (Tomasino, McDonagh), 23. F. Forsberg (Josi, Nyquist), 25. McDonagh, 47. Josi (Co. Smith), 54. Trenin (Sherwood) – 14. Barré-Boulet (Hagel, Cirelli)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Josi (C), McDonagh (A), Fabbro, Lauzon, L. Schenn, Stastney – Nyquist, O'Reilly, F. Forsberg – Evangelista, Pärssinen, Novak – Co. Smith, Sissons (A), Trenin – Tomasino, McCarron, Sherwood.
    Trenér: Andrew Brunette

Tampa Bay Lightning: J. Johansson (Vasilevskij) – Perbix, Hedman (A), Černák, Sergačjov, D. Raddysh, de Haan – Kučerov (A), Point, Stamkos (C) – Barré-Boulet, Cirelli, Hagel – Eyssimont, Paul, Jeannot – Motte, Glendening, Watson.
    Trenér: Jon Cooper

Rozhodčí: St. Laurent, Dwyer – Jackson, Berg

Diváci: 17 159