Losování čtvrtfinále MOL Cupu | (kon.) |
Sprint mužů 10 km, Hochfilzen | Vítěz: T. Bø (NOR) (kon.) | | | Sprint žen 7,5 km, Hochfilzen | Vítěz: I. Tandrevoldová (NOR) (kon.) |
SuperG žen, St. Moritz | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) |
Kvalifikace HS140, Klingenthal | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
konec
SP - SuperG žen, St. Moritz
Vítěz: S. Goggiaová (ITA)
Milan Huppert
Pořadí SP
- 1. Mikaela Shiffrinová (USA) 520 b
- 2. Petra Vlhová (SVK) 391 b
- 3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 385 b
- 4. Federica Brignoneová (ITA) 365 b
- 5. Sara Hectorová (SWE) 296 b
- 6. Sofia Goggiaová (ITA) 206 b
- 7. Lena Dürrová (GER) 190 b
- 8. Zrinka Ljutićová (CRO) 173 b
- 9. Valérie Grenierová (CAN) 171 b
- 10. Katharina Liensbergerová (AUT) 163 b
- 38. Martina Dubovská (CZE) 38 b
- 70. Ester Ledecká (CZE) 8 b
Konečné výsledky
- 1. Sofia Goggiaová (ITA) 1:16,63
- 2. Cornelia Hütterová (AUT) +0,95
- 3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +1,02
- 4. Mikaela Shiffrinová (USA) +1,08
- 5. Federica Brignoneová (ITA) +1,21
- 6. Stephanie Venierová (AUT) +1,58
- 7. Marta Bassinová (ITA) +1,77
- 8. Corinne Suterová (SUI) +1,91
- 9. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +2,07
- 10. Mirjam Puchnerová (AUT) +2,27
- 11. Alice Robinsonová (NZL) +2,35
- 12. Laura Gaucheová (FRA) +2,48
- 13. Joana Hählenová (SUI) +2,54
- 14. Valérie Grenierová (CAN) +2,61
- 15. Ariane Rädlerová (AUT) +2,64
- 16. Laura Pirovanová (ITA) +2,79
- 17. Jasmine Fluryová (SUI) +2,83
- 18. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) +2,97
- 19. Christina Agerová (AUT) +3,23
- 20. Michelle Gisinová (SUI) +3,29
- 21. Delia Durrerová (SUI) +3,42
- 22. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +3,43
- 23. Ester Ledecká (CZE) +3,44
- 24. Keely Cashmanová (USA) +3,55
- 25. Nadine Festová (AUT) +3,65
- 26. Kira Weidleová (GER) +3,69
- 27. Priska Nuferová (SUI) +3,69
- 28. Elisabeth Reisingerová (AUT) +3,74
- 29. Roberta Melesiová (ITA) +3,93
- 30. Lauren Macugaová (USA) +3,99
- 45. Tereza Nová (CZE) +6,71
Startovní listina
- 1. Kira Weidleová (GER)
- 2. Joana Hählenová (SUI)
- 3. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR)
- 4. Stephanie Venierová (AUT)
- 5. Alice Robinsonová (NZL)
- 6. Cornelia Hütterová (AUT)
- 7. Sofia Goggiaová (ITA)
- 8. Elena Curtoniová (ITA)
- 9. Corinne Suterová (SUI)
- 10. Marta Bassinová (ITA)
- 11. Mikaela Shiffrinová (USA)
- 12. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
- 13. Federica Brignoneová (ITA)
- 14. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
- 15. Michelle Gisinová (SUI)
- 16. Jasmine Fluryová (SUI)
- 17. Franziska Gritschová (AUT)
- 18. Laura Gaucheová (FRA)
- 19. Nina Ortliebová (AUT)
- 20. Mirjam Puchnerová (AUT)
- 21. Ilka Štuhecová (SLO)
- 22. Emma Aicherová (GER)
- 23. Ester Ledecká (CZE)
- 24. Christina Agerová (AUT)
- 25. Nadine Festová (AUT)
- 26. Ariane Rädlerová (AUT)
- 27. Roberta Melesiová (ITA)
- 28. Laura Pirovanová (ITA)
- 29. Priska Nuferová (SUI)
- 30. Valérie Grenierová (CAN)
- 31. Michaela Heiderová (AUT)
- 32. Elisabeth Reisingerová (AUT)
- 33. Jasmina Suterová (SUI)
- 34. Delia Durrerová (SUI)
- 35. Michelle Niederwieserová (AUT)
- 36. Isabella Wrightová (USA)
- 37. Katrin Hirtlová-Stanggassingerová (GER)
- 38. Karen Smadjaová-Clémentová (FRA)
- 39. Christine Scheyerová (AUT)
- 40. Stefanie Fleckensteinová (CAN)
- 41. Camille Ceruttiová (FRA)
- 42. Nicol Delagová (ITA)
- 43. Juliana Suterová (SUI)
- 44. Keely Cashmanová (USA)
- 45. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
- 46. Sabrina Maierová (AUT)
- 47. Patricia Manganová (USA)
- 48. Teresa Runggaldierová (ITA)
- 49. Lauren Macugaová (USA)
- 50. Elvedina Muzaferijová (BIH)
- 51. Nadia Delagová (ITA)
- 52. Ania Monica Caillová (ROU)
- 53. Tereza Nová (CZE)
- 54. Anouck Errardová (FRA)
- 55. Lisa Hörnbladová (SWE)
- 56. Cassidy Grayová (CAN)
- 57. Cande Morenová (AND)
- 58. Greta Smallová (AUS)
- 59. Dóra Hólmfríður Friðgeirsdóttirová (ISL)
Pořadí SP
- 1. Mikaela Shiffrinová (USA) 470 b
- 2. Petra Vlhová (SVK) 391 b
- 3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 325 b
- 4. Federica Brignoneová (ITA) 320 b
- 5. Sara Hectorová (SWE) 296 b
- 6. Lena Dürrová (GER) 190 b
- 7. Zrinka Ljutićová (CRO) 173 b
- 8. Katharina Liensbergerová (AUT) 163 b
- 9. Valérie Grenierová (CAN) 153 b
- 10. Paula Moltzanová (USA) 140 b
- 34. Martina Dubovská (CZE) 38 b
- 65. Adriana Jelínková (CZE) 2 b
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 520 b
2. Petra Vlhová (SVK) 391 b
3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 385 b
4. Federica Brignoneová (ITA) 365 b
5. Sara Hectorová (SWE) 296 b
6. Sofia Goggiaová (ITA) 206 b
7. Lena Dürrová (GER) 190 b
8. Zrinka Ljutićová (CRO) 173 b
9. Valérie Grenierová (CAN) 171 b
10. Katharina Liensbergerová (AUT) 163 b
...
38. Martina Dubovská (CZE) 38 b
70. Ester Ledecká (CZE) 8 b (12:33:15)
1. Sofia Goggiaová (ITA) 1:16,63
2. Cornelia Hütterová (AUT) +0,95
3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +1,02
4. Mikaela Shiffrinová (USA) +1,08
5. Federica Brignoneová (ITA) +1,21
6. Stephanie Venierová (AUT) +1,58
7. Marta Bassinová (ITA) +1,77
8. Corinne Suterová (SUI) +1,91
9. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +2,07
10. Mirjam Puchnerová (AUT) +2,27
11. Alice Robinsonová (NZL) +2,35
12. Laura Gaucheová (FRA) +2,48
13. Joana Hählenová (SUI) +2,54
14. Valérie Grenierová (CAN) +2,61
15. Ariane Rädlerová (AUT) +2,64
16. Laura Pirovanová (ITA) +2,79
17. Jasmine Fluryová (SUI) +2,83
18. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) +2,97
19. Christina Agerová (AUT) +3,23
20. Michelle Gisinová (SUI) +3,29
21. Delia Durrerová (SUI) +3,42
22. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +3,43
23. Ester Ledecká (CZE) +3,44
24. Keely Cashmanová (USA) +3,55
25. Nadine Festová (AUT) +3,65
26. Kira Weidleová (GER) +3,69
27. Priska Nuferová (SUI) +3,69
28. Elisabeth Reisingerová (AUT) +3,74
29. Roberta Melesiová (ITA) +3,93
30. Lauren Macugaová (USA) +3,99
...
45. Tereza Nová (CZE) +6,71
Po více jak roce se Světovém poháru alpského lyžování představila Ester Ledecká a hned z toho byly body, když předvedla 23. nejrychlejší jízdu. Tereza Nová přijela do Švýcarska především sbírat zkušenosti, s odstupem přes šest sekund za sebou nechala dvě soupeřky.