Slavia – Sparta 6:1 (kon.) | Č. Budějovice – Plzeň 4:5 (po pr.) | Poruba – Vítkovice 5:1 (kon.)
Jihlava – Třinec 1:4 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 4:6 (kon.) | Pardubice – Přerov 2:3 (kon.)
Zlín – Mountfield HK 1:7 (kon.) | Liberec – Tábor 2:4 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
HC Oceláři Třinec
Sobota 09.12.2023, 12:00 • Veřejné sportoviště pro zimní sporty, Jihlava • Extraliga dorostu • Skupina B

55:38
    Odpočinout si na dvě minuty půjdou i Dominik Koníř za dvě minuty za hrubost a Michal Rybnikár také za hrubost.

54:48
    Menší potyčka u střídaček, Henryk Grabowski obdržel dvě minuty za hrubost a Vít Hladoník za krosček.

47:51
    Dukla se prozatím nepoučila, Třinec poslední dvě branky vstřelil v přesilové hře. Daniel Kytka obdržel dvě minuty za vysokou hůl.

40:57
    Třinec si opět zahraje přesilovou hru. David Podroužek vyloučen na dvě minuty za podrážení.

38:40
    Třinec si zahraje další přesilovou hru. David Zmrhal obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

37:06
    Přesilovou hru si zahraje i Třinec. Za podrážení je na dvě minuty vyloučen Radek Nejedlý.

32:50
    Domácí si zahrají přesilovou hru, Jakub Marek je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

19:29
    V závěru třetiny si přesilovou hru vyzkouší Dukla. Za držení obdržel dvě minuty Vít Hladoník.

16:31
    Třinec bude mít opět přesilovou hru. David Zmrhal odehrál na poslední chvíli puk, ale zároveň podrazil soupeře a obdržel dvě minuty.

08:31
    Třinec si zahraje přesilovou hru. Jindřich Lukáš obdržel dvě minuty za napadení.

Jaroslav Wollmann

Branky a nahrávky: 30. Hospodka (Lukáš) – 23. Weiss (Holub, Rybnikár), 38. Karas (Blahuta, Řehák), 42. Karas (Niemczyk, Hrček), 59. Hladoník (Karas, Makula)

HC Dukla Jihlava: Štěbeták (Bican) – Zmrhal, Tomica, Tramba, Slavíček, Pešl, Podroužek (A) – Grabowski, Nejedlý, Koníř – Kytka, Š. Adamec, Hospodka – Ratushniak, Lukáš, Kouba.
    Trenér: Petr Svoboda

HC Oceláři Třinec: Javorek (Čelko) – J. Marek, Holub (C), Byrtus (A), Chalupa, P. Trnka, Niemczyk – Makula, Rybnikár, Weiss – Řehák, Hebar, Hrček (A) – Karas, Blahuta, Hladoník – Morcinek, Richter.
    Trenér: Marek Malík

Rozhodčí: Kohoutek – Otáhal, Trávník