Turnaj v halovém fotbale žen a dívek (Uh. Brod) | Spartak Myjava (kon.) |
Štafeta mužů 4x7,5 km, Hochfilzen | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta žen 4x6 km, Hochfilzen | Vítěz: Norsko (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Val d'Isere | (zruš.) | | | SuperG žen, St. Moritz | (zruš.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Val d'Isere | (zruš.) |
Muži HS140, Klingenthal | Vítěz: K. Geiger (GER) (kon.) |
konec
SP - Muži HS140, Klingenthal
Vítěz: K. Geiger (GER)
Komentáře nejsou k dispozici.
Pořadí SP
- 1. Stefan Kraft (AUT) 509 b
- 2. Andreas Wellinger (GER) 380 b
- 3. Karl Geiger (GER) 353 b
- 4. Pius Paschke (GER) 283 b
- 5. Jan Hörl (AUT) 236 b
- 6. Rjójú Kobajaši (JPN) 223 b
- 7. Stephan Leyhe (GER) 202 b
- 8. Daniel Tschofenig (AUT) 188 b
- 9. Anže Lanišek (SLO) 178 b
- 10. Gregor Deschwanden (SUI) 174 b
Konečné výsledky
- 1. Karl Geiger (GER) 297.9
- 2. Gregor Deschwanden (SUI) 293.6
- 3. Andreas Wellinger (GER) 293.1
- 4. Anže Lanišek (SLO) 285.4
- 4. Lovro Kos (SLO) 285.4
- 6. Manuel Fettner (AUT) 282.3
- 7. Rjójú Kobajaši (JPN) 281.4
- 8. Pius Paschke (GER) 278.9
- 9. Stefan Kraft (AUT) 275.4
- 10. Stephan Leyhe (GER) 272.4
- 11. Peter Prevc (SLO) 271.7
- 12. Daniel-André Tande (NOR) 270.6
- 13. Halvor Egner Granerud (NOR) 269.7
- 14. Domen Prevc (SLO) 269.5
- 15. Johann André Forfang (NOR) 268.2
- 16. Daniel Tschofenig (AUT) 266.5
- 17. Timi Zajc (SLO) 261.9
- 18. Marius Lindvik (NOR) 260.9
- 19. Ren Nikaidó (JPN) 260.4
- 20. Džunširó Kobajaši (JPN) 257.6
- 21. Michael Hayböck (AUT) 255.8
- 22. Piotr Żyła (POL) 255.3
- 23. Jan Hörl (AUT) 254.2
- 24. Remo Imhof (SUI) 248.6
- 25. Daniel Huber (AUT) 246.2
- 26. Killian Peier (SUI) 245.9
- 27. Martin Hamann (GER) 245.6
- 28. Dawid Kubacki (POL) 244.4
- 29. Simon Ammann (SUI) 243.1
- 30. Artti Aigro (EST) 233.1
Pořadí po 1. kole
- 1. Karl Geiger (GER) 148.4
- 2. Anže Lanišek (SLO) 147.3
- 3. Lovro Kos (SLO) 145.7
- 4. Rjójú Kobajaši (JPN) 144.5
- 5. Stefan Kraft (AUT) 142.7
- 6. Gregor Deschwanden (SUI) 141.0
- 7. Andreas Wellinger (GER) 139.7
- 8. Pius Paschke (GER) 137.6
- 9. Stephan Leyhe (GER) 136.3
- 10. Marius Lindvik (NOR) 132.4
- 11. Daniel-André Tande (NOR) 131.9
- 12. Manuel Fettner (AUT) 131.7
- 13. Peter Prevc (SLO) 131.6
- 14. Ren Nikaidó (JPN) 131.1
- 15. Halvor Egner Granerud (NOR) 130.5
- 16. Timi Zajc (SLO) 130.0
- 17. Piotr Żyła (POL) 129.6
- 18. Johann André Forfang (NOR) 127.7
- 19. Jan Hörl (AUT) 127.4
- 20. Killian Peier (SUI) 127.0
- 21. Michael Hayböck (AUT) 126.1
- 22. Daniel Tschofenig (AUT) 124.2
- 23. Dawid Kubacki (POL) 123.8
- 24. Remo Imhof (SUI) 123.6
- 25. Džunširó Kobajaši (JPN) 123.4
- 26. Daniel Huber (AUT) 121.8
- 27. Domen Prevc (SLO) 121.4
- 28. Simon Ammann (SUI) 119.6
- 29. Artti Aigro (EST) 118.7
- 30. Martin Hamann (GER) 118.7
- 31. Alex Insam (ITA) 118.1
- 32. Jevhen Marusjak (UKR) 116.6
- 33. Kasperi Valto (FIN) 116.0
- 34. Antti Aalto (FIN) 115.9
- 35. Niko Kytösaho (FIN) 115.1
- 36. Tomofumi Naito (JPN) 112.9
- 37. Paweł Wąsek (POL) 112.6
- 38. Kristoffer Eriksen Sundal (NOR) 112.6
- 39. Giovanni Bresadola (ITA) 111.4
- 40. Andrzej Stękała (POL) 110.3
- 41. Tate Frantz (USA) 102.8
- 42. Roman Koudelka (CZE) 101.7
- 43. Vladimir Zografski (BUL) 101.5
- 44. Andrew Urlaub (USA) 101.1
- 45. Andrea Campregher (ITA) 99.6
- 46. Francesco Cecon (ITA) 99.1
- 47. Fatih Arda İpcioğlu (TUR) 96.6
- 48. Fredrik Villumstad (NOR) 87.7
- 49. Danil Vasiljev (KAZ) 74.8
- Eetu Nousiainen (FIN) DSQ
Startovní listina
- 1. Danil Vasiljev (KAZ)
- 2. Andrzej Stękała (POL)
- 3. Tomofumi Naito (JPN)
- 4. Francesco Cecon (ITA)
- 5. Roman Koudelka (CZE)
- 6. Fatih Arda İpcioğlu (TUR)
- 7. Fredrik Villumstad (NOR)
- 8. Jevhen Marusjak (UKR)
- 9. Tate Frantz (USA)
- 10. Lovro Kos (SLO)
- 11. Remo Imhof (SUI)
- 12. Eetu Nousiainen (FIN)
- 13. Alex Insam (ITA)
- 14. Andrea Campregher (ITA)
- 15. Andrew Urlaub (USA)
- 16. Artti Aigro (EST)
- 17. Kasperi Valto (FIN)
- 18. Paweł Wąsek (POL)
- 19. Giovanni Bresadola (ITA)
- 20. Simon Ammann (SUI)
- 21. Ren Nikaidó (JPN)
- 22. Džunširó Kobajaši (JPN)
- 23. Niko Kytösaho (FIN)
- 24. Killian Peier (SUI)
- 25. Daniel Huber (AUT)
- 26. Daniel-André Tande (NOR)
- 27. Martin Hamann (GER)
- 28. Dawid Kubacki (POL)
- 29. Kristoffer Eriksen Sundal (NOR)
- 30. Vladimir Zografski (BUL)
- 31. Domen Prevc (SLO)
- 32. Piotr Żyła (POL)
- 33. Antti Aalto (FIN)
- 34. Johann André Forfang (NOR)
- 35. Halvor Egner Granerud (NOR)
- 36. Gregor Deschwanden (SUI)
- 37. Marius Lindvik (NOR)
- 38. Manuel Fettner (AUT)
- 39. Timi Zajc (SLO)
- 40. Peter Prevc (SLO)
- 41. Anže Lanišek (SLO)
- 42. Michael Hayböck (AUT)
- 43. Daniel Tschofenig (AUT)
- 44. Stephan Leyhe (GER)
- 45. Rjójú Kobajaši (JPN)
- 46. Jan Hörl (AUT)
- 47. Pius Paschke (GER)
- 48. Karl Geiger (GER)
- 49. Andreas Wellinger (GER)
- 50. Stefan Kraft (AUT)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka