Kometa Brno – Mountfield HK 1:2 (kon.) | Poruba – Pardubice 3:4 (0:2 po s.n.) | Sparta – K. Vary 4:2 (kon.)
po s.n. (0:2)
HC RT TORAX Poruba
3:4 (0:3, 2:0, 1:0 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 12.12.2023, 16:00 • KOOPERATIVA ARENA, Ostrava • Extraliga dorostu • Skupina B
Partner:
     
    59:30
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Václav Tvrdík – 2 min., nedovolené bránění.
     
    53:05
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba:
    Jan Ostřížek – 2 min., vysoká hůl.
     
    52:55
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Jiří Řehořek – 2 min., hákování.
     
    47:13
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Pavel Tvrdík – 2 min., sekání.
     
    37:08
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba:
    Matěj Planka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
     
    31:25
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba:
    Dominik Dragon – 2 min., nedovolené bránění.
     
    27:43
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Martin Mikeska – 2 min., hákování.
     
    11:06
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba:
    Vít Dietrich – 2 min., podrážení.
     
    10:45
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Filip Koudelka – 2 min., hrubost.
    Marken.cz

    Jakub Štěrba

    Branky a nahrávky: 28. Dietrich (Indrst, Stasjuk), 37. Dragon (Ignatěnko), 49. Dietrich (Stasjuk, Vehovský) – 7. Koudelka (Mikeska), 8. V. Macek (Sekanina, Ruml), 13. Sekanina (V. Macek, Křečan), rozh. náj. Sekanina

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Tobiáš Vehovský (POM)
    0:0   Vít Macek (PCE)
    2. série:
    0:0   Jan Ostřížek (POM)
    0:1   Tobiáš Sekanina (PCE)
    3. série:
    0:1   Daniil Skorochod (POM)
    0:2   Václav Tvrdík (PCE)
    4. série:
    0:2   Vít Dietrich (POM)


    HC RT TORAX Poruba: Bernard (Láryš) – Stasjuk, Noga, Planka, Korbel, Michalík – Dragon (A), Indrst (C), Vehovský (A) – Ignatěnko, Skorochod, Bobok – Ostřížek, Václavek, Dietrich.
    Trenér: David Moravec.

    HC Dynamo Pardubice: Tuláček (Veřmiřovský) – Ruml (A), Křečan, Řehořek, Řivnáč, Koudelka, Novosad, D. Jaroš – V. Macek, Sekanina, Rolinek (C) – Joska, Úlehla, V. Tvrdík – P. Tvrdík, Korec (A), Mikeska – D. Drábek.
    Trenér: Vojtěch Faltys

    Rozhodčí: Koziol – Vengřín, Bartek

    Diváci: 50
    ocianews.com