Ž. Vlci Brno – Vyškov 5:3 (kon.) | Vysoké Mýto – Olympik Mělník 4:3 (kon.) | Vyškov – Bohemians Praha 1905 futsal 1:3 (kon.)
Chrudim – Interobal Plzeň 9:1 (kon.) | Ž. Vlci Brno – Bohemians Praha 1905 futsal 4:1 (kon.) | Chrudim – Olympik Mělník 9:2 (kon.)
Vysoké Mýto – Interobal Plzeň 1:3 (kon.)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
1:3 (1:0)
SK Interobal Plzeň
Sobota 16.12.2023, 15:00Juniorská liga futsalu • 4. kolo

Je za námi velmi dramatické utkání. V druhé půli přidal hostující tým na obrátkách a dokázal zápas otočit ve svůj prospěch. (16:32:27)

39:53
    Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KLEPL.

39:02
    Tak to je velká škoda pro domácí tým! Domácí byli ve slibné šanci, která ale gólem neskončila

36:45
    Ve velké šanci byl Novotný (Nejzbach). Pohledná akce domácích ale gólem nekončí.

34:02
    Tak tohle byla střela! Z velké dálky napřáhl Kolesa a díky němu Plzeň otáčí skóre na 2:1.

31:36
    Žlutá karta pro tým SK Interobal Plzeň (Lemon).

31:02
    Žlutá karta pro tým 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto (Vácha).

29:39
    V dobré příležitosti byl Matyáš Šeda (Nejzbach), branku ale netrefil.

25:11
    Autorem branky je HRUBÝ.

24:15
    Dvě obrovské šance měl nyní Kepl (Plzeň). Skvělý brankář domácího týmu ale drží naděje Nejzbachu na 3 body!

22:50
    A opět Vácha (Nejzbach). Tentokrát se ocitl ve vynikající šanci a trefuje břevno!

21:38
    Výborný obranný zákrok teď předvedl Vácha (Nejzbach).

20:01

Je za námi vyrovnaný první poločas. Mírnou převahu měl domácí tým 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto a za svou aktivitu byl odměněn vedoucím gólem.

20:00

17:07
    Sledujeme vyrovnanou pasáž hry. Více ze hry mají ale stále domácí.

12:15
    Nejzbach se tlačí do dalšího zakončení. Vácha těsně přestřelil!

9:38
    Krásná akce Nejzbachu končí gólem. Na konci kombinace stál Matyáš Šeda, který se nemýlil a prostřelil hostujícího brankáře.