Winnipeg – Colorado 6:2 (kon.) | Boston – NY Rangers 1:2 (po pr.) | Columbus – New Jersey 3:6 (kon.)
Montreal – NY Islanders 5:3 (kon.) | Philadelphia – Detroit 1:0 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 7:0 (kon.)
Nashville – Washington 3:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 4:3 (po pr.) | Arizona – Buffalo 2:0 (kon.)
Seattle – Los Angeles 2:3 (3:4 po s.n.) | Calgary – Tampa 4:2 (kon.) | Edmonton – Florida 1:5 (kon.)
Chicago – Vancouver 3:4 (kon.)
Arizona Coyotes
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Buffalo Sabres
Neděle 17.12.2023, 03:00 • Mullet Arena, Tempe • NHL

Utkání je u konce a domácí tým jej dotáhl k výhře a dvěma bodům. Ve třetí třetině jsme sledovali ze strany Arizony výborný výkon směrem dozadu, který byl v 50. minutě podpořen rychlým brejkem. Sólo zakončil Liam O'Brien a domácí vedli o dva. V té chvíli Buffalo přidalo na tempu, snažilo se ztrátu dohnat, nicméně naráželo na výborně chytajícího Vejmelku. Ten v dnešním duelu udržel čistý štít a velkou měrou se podílel na výhře Arizony 2:0. Ta je po tomto výsledku na pátém místě Centrální divize s 32 body, Buffalo je v Atlantické divizi na sedmém místě s 29 body.

Arizona se v dalším utkání představí ve středu od 3:00 na svém ledě proti Ottawě, Buffalo ve stejný den od 1:00 nastoupí doma proti Columbusu.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (05:54:51)

59:34
    Je to tak, jak domácí Matt Dumba, tak hostující Zach Benson si vyslechli trest dvou minut za hrubost.

59:34
    Po Vejmelkově zákroku se u jeho branky strhla potyčka, zřejmě se ještě bude vylučovat.

59:21
    Domácí hned dvakrát netrefili prázdnou branku, dávají tak Buffalu ještě nějakou tu šanci.

58:55
    Mittelstadtova střela z mezikruží byla zablokována, puk skončil vedle Vejmelkovy branky.

58:05
    Dahlin zabránil jistému gólu, když se vrhl proti střele z levé strany. Zlomil u toho ale hůl a hosté jsou tak o to více oslabeni.

57:47
    Buffalo si po zakázaném uvolnění domácích bere oddechový čas.

57:42
    Neuspěl ani Benson se snahou zasunout za tyčku, i tohle Vejmelka bezpečně pokryl.

57:18
    Thompson vystřelil z pravého kruhu, Vejmelka si vše pohlídal svou lapačkou.

56:52
    Luukkonen je na střídačce, začíná dlouhá power-play Buffala!

55:40
    Pokračuje snaha Buffala něco udělat s výsledkem, Vejmelka ale stále drží čistý štít.

54:43
    Thompson ranou přes obránce minul, puk skončil na zadním mantinelu.

54:08
    Cozens netrefil poskakující puk podle svých představ, hra skončila za Vejmelkovou brankou.