Martin Buday - Šamil Gazijev | Vítěz: Gazijev (kon.) | | | Tony Ferguson - Paddy Pimblett | Vítěz: Pimblett (kon.) |
Alexandre Pantoja - Brandon Royval | Vítěz: Pantoja (kon.) | | | Leon Edwards - Colby Covington | Vítěz: Edwards (kon.) |
Závod s hromadným startem žen 12,5 km, Lenzerheide | Vítěz: J. Braisazová-Bouchetová (FRA) (kon.) | | | Závod s hromadným startem mužů 15 km, Lenzerheide | Vítěz: J. Bø (NOR) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Alta Badia | Vítěz: M. Odermatt (SUI) (kon.) | | | SuperG žen, Val d'Isere | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Alta Badia | Vítěz: M. Odermatt (SUI) (kon.) |
Muži HS140, Engelberg | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
konec
SP - Závod s hromadným startem žen 12,5 km, Lenzerheide
Vítěz: J. Braisazová-Bouchetová (FRA)
Milan Huppert
Pořadí SP
- 1. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 417 b
- 2. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 427 b
- 3. Lisa Vittozziová (ITA) 386 b
- 4. Elvira Öbergová (SWE) 393 b
- 5. Franziska Preussová (GER) 322 b
- 6. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) 310 b
- 7. Julia Simonová (FRA) 317 b
- 8. Vanessa Voigtová (GER) 297 b
- 9. Lena Häckiová-Grossová (SUI) 284 b
- 10. Lou Jeanmonnotová (FRA) 278 b
- 18. Tereza Voborníková (CZE) 142 b
- 23. Markéta Davidová (CZE) 114 b
- 25. Jessica Jislová (CZE) 106 b
- 47. Lucie Charvátová (CZE) 42 b
- 56. Ema Kapustová (SVK) 13 b
Konečné výsledky
- 1. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 34:40,3 (0)
- 2. Elvira Öbergová (SWE) +8,3 (2)
- 3. Hanna Öbergová (SWE) +11,3 (2)
- 4. Lisa Vittozziová (ITA) +31,0 (0)
- 5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +31,8 (2)
- 6. Julia Simonová (FRA) +41,5 (3)
- 7. Juni Arnekleivová (NOR) +48,3 (1)
- 8. Franziska Preussová (GER) +49,5 (0)
- 9. Sophie Chauveauová (FRA) +1:04,8 (2)
- 10. Linn Perssonová (SWE) +1:23,6 (3)
- 11. Tuuli Tomingasová (EST) +1:27,3 (3)
- 12. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) +1:31,0 (2)
- 13. Deedra Irwinová (USA) +1:32,0 (0)
- 14. Lou Jeanmonnotová (FRA) +1:47,7 (1)
- 15. Markéta Davidová (CZE) +1:54,5 (4)
- 16. Anamarija Lampičová (SLO) +2:01,4 (6)
- 17. Tereza Voborníková (CZE) +2:05,3 (4)
- 18. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +2:06,7 (5)
- 19. Julija Džimová (UKR) +2:07,3 (3)
- 20. Karoline Erdalová (NOR) +2:13,0 (2)
- 21. Vanessa Voigtová (GER) +2:18,0 (2)
- 22. Irina Petrenková (UKR) +2:19,1 (2)
- 23. Janina Hettichová-Walzová (GER) +2:52,0 (3)
- 24. Anna Magnussonová (SWE) +3:05,6 (3)
- 25. Chrystyna Dmytrenková (UKR) +3:17,9 (4)
- 26. Jessica Jislová (CZE) +3:31,4 (4)
- 27. Mona Brorssonová (SWE) +3:42,2 (2)
- 28. Marit Ishol Skoganová (NOR) +4:03,0 (6)
- 29. Anastasija Merkušynová (UKR) +4:21,6 (6)
- 30. Tamara Steinerová (AUT) +4:46,8 (4)
Startovní listina
- 1. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
- 2. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA)
- 3. Lisa Vittozziová (ITA)
- 4. Elvira Öbergová (SWE)
- 5. Franziska Preussová (GER)
- 6. Karoline Offigstad Knottenová (NOR)
- 7. Julia Simonová (FRA)
- 8. Vanessa Voigtová (GER)
- 9. Lena Häckiová-Grossová (SUI)
- 10. Lou Jeanmonnotová (FRA)
- 11. Juni Arnekleivová (NOR)
- 12. Marit Ishol Skoganová (NOR)
- 13. Hanna Öbergová (SWE)
- 14. Linn Perssonová (SWE)
- 15. Mona Brorssonová (SWE)
- 16. Janina Hettichová-Walzová (GER)
- 17. Tereza Voborníková (CZE)
- 18. Tuuli Tomingasová (EST)
- 19. Anamarija Lampičová (SLO)
- 20. Anna Magnussonová (SWE)
- 21. Jessica Jislová (CZE)
- 22. Sophie Chauveauová (FRA)
- 23. Markéta Davidová (CZE)
- 24. Irina Petrenková (UKR)
- 25. Anastasija Merkušynová (UKR)
- 26. Deedra Irwinová (USA)
- 27. Tamara Steinerová (AUT)
- 28. Julija Džimová (UKR)
- 29. Karoline Erdalová (NOR)
- 30. Khrystyna Dmytrenková (UKR)
Pořadí SP
- 1. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 372 b
- 2. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 337 b
- 3. Lisa Vittozziová (ITA) 336 b
- 4. Elvira Öbergová (SWE) 318 b
- 5. Franziska Preussová (GER) 286 b
- 6. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) 281 b
- 7. Julia Simonová (FRA) 277 b
- 8. Vanessa Voigtová (GER) 277 b
- 9. Lena Häckiová-Grossová (SUI) 260 b
- 10. Lou Jeanmonnotová (FRA) 251 b
- 19. Tereza Voborníková (CZE) 119 b
- 23. Jessica Jislová (CZE) 96 b
- 25. Markéta Davidová (CZE) 88 b
- 46. Lucie Charvátová (CZE) 42 b
- 56. Ema Kapustová (SVK) 13 b
1. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 417 b
2. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 427 b
3. Lisa Vittozziová (ITA) 386 b
4. Elvira Öbergová (SWE) 393 b
5. Franziska Preussová (GER) 322 b
6. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) 310 b
7. Julia Simonová (FRA) 317 b
8. Vanessa Voigtová (GER) 297 b
9. Lena Häckiová-Grossová (SUI) 284 b
10. Lou Jeanmonnotová (FRA) 278 b
18. Tereza Voborníková (CZE) 142 b
23. Markéta Davidová (CZE) 114 b
25. Jessica Jislová (CZE) 106 b
47. Lucie Charvátová (CZE) 42 b
56. Ema Kapustová (SVK) 13 b (13:21:52)
1. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 34:40,3 (0)
2. Elvira Öbergová (SWE) +8,3 (2)
3. Hanna Öbergová (SWE) +11,3 (2)
4. Lisa Vittozziová (ITA) +31,0 (0)
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +31,8 (2)
6. Julia Simonová (FRA) +41,5 (3)
7. Juni Arnekleivová (NOR) +48,3 (1)
8. Franziska Preussová (GER) +49,5 (0)
9. Sophie Chauveauová (FRA) +1:04,8 (2)
10. Linn Perssonová (SWE) +1:23,6 (3)
11. Tuuli Tomingasová (EST) +1:27,3 (3)
12. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) +1:31,0 (2)
13. Deedra Irwinová (USA) +1:32,0 (0)
14. Lou Jeanmonnotová (FRA) +1:47,7 (1)
15. Markéta Davidová (CZE) +1:54,5 (4)
16. Anamarija Lampičová (SLO) +2:01,4 (6)
17. Tereza Voborníková (CZE) +2:05,3 (4)
18. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +2:06,7 (5)
19. Julija Džimová (UKR) +2:07,3 (3)
20. Karoline Erdalová (NOR) +2:13,0 (2)
21. Vanessa Voigtová (GER) +2:18,0 (2)
22. Irina Petrenková (UKR) +2:19,1 (2)
23. Janina Hettichová-Walzová (GER) +2:52,0 (3)
24. Anna Magnussonová (SWE) +3:05,6 (3)
25. Chrystyna Dmytrenková (UKR) +3:17,9 (4)
26. Jessica Jislová (CZE) +3:31,4 (4)
27. Mona Brorssonová (SWE) +3:42,2 (2)
28. Marit Ishol Skoganová (NOR) +4:03,0 (6)
29. Anastasija Merkušynová (UKR) +4:21,6 (6)
30. Tamara Steinerová (AUT) +4:46,8 (4)
Českým biatlonistkám „masák“ nevyšel úplně ideálně. Markéta Davidová se čtyřmi chybami dokončila závod na patnáctém místě, Tereza Voborníková skončila sedmnáctá a Jessica Jislová šestadvacátá.
1. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 29:57,5
2. Hanna Öbergová (SWE) +17,2 (2)
3. Lisa Vittozziová (ITA) +18,0
4. Elvira Öbergová (SWE) +22,6 (2)
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +23,5 (2)
6. Franziska Preussová (GER) +29,3
...
15. Markéta Davidová (CZE) +1:44,7 (4)
20. Tereza Voborníková (CZE) +2:03,9 (4)
27. Jessica Jislová (CZE) +3:10,0 (4)