Black Angels – Bohemians 3:9 (kon.) | Liberec – Tatran 4:8 (kon.) | Chodov – Vítkovice 6:7 (0:1 po s.n.)
Pardubice – Česká Lípa 4:8 (kon.) | Sparta – Ostrava 13:6 (kon.) | BUTCHIS – Královské Vinohrady 3:4 (kon.)
BUTCHIS
3:4 (0:1, 1:1, 2:2)
TJ Sokol Královské Vinohrady
Neděle 17.12.2023, 18:00 • SH Štěrboholy • Livesport Superliga • 16. kolo

BUTCHIS – TJ Sokol Královské Vinohrady 3:4
    Branky a nahrávky: 34. J. Novotný (Čejka), 50. Pavlíček (Čejka), 53. Kalina – 1. Žiška (Krupička), 36. T. Gärtner (M. Horák), 55. Keller (P. Hájek), 59. Ji. Procházka. Rozhodčí: Baloun, Sommer. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. Diváci: 107. Zásahy brankářů: 7:5. Po třetinách: 0:1, 1:1, 2:2. (19:47:56)

Hráči utkání:
    Butchis: Eduard Vladař
    SKV: Jiří Porcházka

První polovina utkání moc záživná nebyla, závěr ovšem stál za to! Domácí se dostali do vedení, hosté ale minutu před koncem otočili a výhru už si nenechali vzít.
    Já Vám děkuji za pozornost a někdy příště zase napočtenou.

59:42
    Novák v obrovské šanci! Skvělý zákrok Futschika!

59:00
    Buly pro hosty, Vladař ještě musí zůstat v bráně.

58:51
    Oddechový čas pro tým BUTCHIS.
    58:51 Jiří PROCHÁZKA - 3:4

58:51
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Domácí měli situaci pod kontrolou, špatnou přihrávkou ale vybídli soupeře, za které se těsně před koncem trefuje JIŘÍ PROCHÁZKA – 3:4!

58:21
    Butchis dvakrát objeli hřiště, Waldova rána neměla k brance daleko. Nadále ale vyrovnané skóre.

57:16
    Novák střílel z dobré pozice, proti byl opět dobrý blok Sokola.

56:23
    SKV na míčku, Vladař chytá další šanci hostí.
    54:45 Daniel KELLER - 3:3

54:45
    Vedení domácím nakonec moc dlouho nevydrželo. Rychlou akci zakončil střelou bez přípravy DANIEL KELLER – 3:3! Asistence: Pavel Hájek.

54:37
    SKV jsou v situaci, kterou dnes ještě nezažili. Klidná hra s balónkem nyní vyhovuje domácím, kteří se nikam neženou.

53:20
    Vinohrady navyšují tempo, získali rozehrávku v útočném pásmu.
    52:11 Matyáš KALINA - 3:2

52:11
    Tým BUTCHIS právě vstřelil branku!
    Butchis jdou k radosti většiny příchozích fanoušků poprvé do vedení. Ve třetí přesilové hře se individuálně prosadil MATYÁŠ KALINA – 3:2!

52:03
    Novák střílel! Rána mu ale úplně nesedla.

Jan Koudelka

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 34. J. Novotný (Čejka), 50. Pavlíček (Čejka), 53. Kalina – 1. Žiška (Krupička), 36. T. Gärtner (M. Horák), 55. Keller (P. Hájek), 59. Ji. Procházka

Využití: 1:1. Zásahy brankářů: 7:5.
    BUTCHIS: Vladař (Hlinák) – Drastich, Šubrt, Wald, Václavík, Regner – Kalina, Čejka, Vondruška (C), Novák, J. Černý, M. Petráň, Waldhauser, Veleba, J. Novotný, Pavlíček, P. Novotný, Papež, Maňour.
    Trenér: Zahalka

TJ Sokol Královské Vinohrady: Futschik (Křepelka) – Trojáček, Krupička, Araks, Čuda, Ji. Procházka, Ja. Procházka (C) – Pražák, Pužman, Pergler, Plíhal, D. Gärtner, M. Horák, T. Gärtner, Z. Stuchlík, Keller, P. Hájek, Žiška, Pinkas.
    Trenér: Purkrábek

Rozhodčí: Baloun, Sommer