Frosinone – Juventus 1:2 (kon.) | Bologna – Atalanta BC 1:0 (kon.) | Turín – Udinese 1:1 (kon.)
Inter – Lecce 2:0 (kon.) | Hellas Verona – Cagliari 2:0 (kon.) | AS Řím – Neapol 2:0 (kon.)
Frosinone Calcio
1:2 (0:1)
Juventus FC
Sobota 23.12.2023, 12:30 • Stadio Benito Stirpe, Frosinone • Italská Serie A • 17. kolo
    81. Dušan VLAHOVIĆ - 1:2

81
    Juventus právě vstřelil branku!
    Tak to je pro výborně hrající domácí hodně krutá rána, Juventus se necelých deset minut před koncem základní hrací doby vrací do vedení! McKennie po rychlém přenesení hry na půli Frosinone zkusil odcentrovat míč do šestnáctky, kde na něj parádně naskočil DUŠAN VLAHOVIĆ a balón tečoval mimo dosah Turatiho – 1:2!
    51. Jaime BÁEZ - 1:1

51
    Frosinone právě vstřelilo branku!
    Zničehonic však máme ve Frosinone vyrovnáno, po krásné domácí akci začínáme zase od začátku! Monterisi libovou přihrávkou ze středu hřiště vysunul za ospalé hostující obránce JAIMEHO BÁEZE, který zakončil za vysunutého Szczęsného do vzdálenějšího dolního rohu – 1:1!
    12. Kenan YILDIZ - 0:1

12
    Agresivní vysoký pressing hostům bleskově přinesl ovoce, Stará dáma rychle odskakuje do vedení! Juventus zachytil hodně ukvapenou rozehrávku z dílny gólmana Turatiho, přičemž KENAN YILDIZ se následně po straně rychle přesunul do vápna a na bližší tyč vyslal tak prudkou ránu, že div neprotrhl síť – 0:1!