Zlín – Kolín 4:3 (2:0 po s.n.) | Přerov – Vsetín 0:1 (kon.) | Jihlava – Prostějov 3:2 (po pr.)
Znojmo – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Pardubice B – Slavia 4:6 (kon.) | Sokolov – Třebíč 2:3 (0:1 po s.n.)
po s.n. (2:0)
Berani Zlín
4:3 (1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)
SC Marimex Kolín
Středa 27.12.2023, 15:00 • Trinity Bank Aréna Luďka Čajky, Zlín • Chance liga • 32. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    Konec zápasu. (17:34:10)
    Jan SÜSS - 4:3
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Berani Zlín.
    Autorem vítězné branky je JAN SÜSS.
    Daniel ŠEDIVÝ
     
    4. série
    2:0
    Huf vychytal Dana Šedivého lapačkou a Zlín vítězí!
    Jakub ŠLAHAŘ
     
    3. série
    2:0
    Šlahař prostřelil Soukupa přesnou ranou do šibenice!
    Stanislav VRHEL
     
    3. série
    1:0
    Vrhel zkusil bekhendem protlačit puk mezi betony, ale marně.
    Martin NOVÁK
     
    2. série
    1:0
    Novákova střela nebyla příliš povedená, Soukup lehce zakročil.
    Kryštof OUŘADA
     
    2. série
    1:0
    Ouřada kličkoval až příliš dlouho a Huf mu puk vypíchl.
     
    1. série
    1:0
    Jan Süss zvolil rychlou střelu a uspěl!
    Josef SKOŘEPA
     
    1. série
    0:0
    Skořepa udělal dlouhou kličku do forhendu, Huf byl lehce mimo hru, ale špičkou betonu střelu vyrazil!
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
    Marken.cz

    Radim Sochor

    Branky a nahrávky: 11. Köhler (Gago, Čáp), 39. Süss (Zbořil, Novák), 46. Salmio (Salonen), rozh. náj. Süss – 27. Gajda (Naar, Vrhel), 42. Gajda (D. Šedivý), 48. Morong

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Josef Skořepa (KOL)
    1:0   Jan Süss (ZLN)
    2. série:
    1:0   Kryštof Ouřada (KOL)
    1:0   Martin Novák (ZLN)
    3. série:
    1:0   Stanislav Vrhel (KOL)
    2:0   Jakub Šlahař (ZLN)
    4. série:
    2:0   Daniel Šedivý (KOL)


    Berani Zlín: Huf (Kořének) – Salonen, Zbořil, Warg, Suhrada, M. Novotný, Hrbas (A), Čáp – Paukku, Kindl, Šlahař – Pospíšil, Süss, M. Lang – P. Sedláček (A), Gago, Köhler (C) – Salmio, Werbik, Novák.
    Trenér: Jan Srdínko

    SC Marimex Kolín: Soukup (Bartošák) – J. Šedivý, Hampl, Kolmann (A), Pinkas, Š. Němec, Naar, Häusler – Z. Král (A), Skořepa (C), Vrhel – Ouřada, Morong, Síla – Ma. Beneš, Gajda, D. Šedivý.
    Trenér: Jan Šťastný

    Rozhodčí: Skopal, Šico – Jindra, Kleprlík

    Diváci: 3 129
    thejrc.org