Sparta – Boca Chotěboř 1:4 (kon.) | FTZS Liberec B – Bohemians Praha 1905 futsal 3:0 (kon.)
Sparta Praha
1:4 (1:0)
FK Boca Chotěboř
Neděle 07.01.2024, 19:00 • MSH Zruč nad Sázavou • 2. Futsal liga západ • 14. kolo

Je konec. Sparta Praha prohrála ve 14. kole s týmem Boca Chotěboř 1:4. Pražané sice o poločase vedli, ale Boca v tom druhé čtyřmi góly zápas otočila a dnes bere všechny body. (20:29:29)

39:05
    Sparta je sice na balonu, ale na srovnání už má jenom necelou minutu.

38:40
    Domácí Lukáš Řezníček se opřel do balonu, ale jeho střela se do branky nevešla.

37:55
    Vrchotova střela šla těsně nad břevno.

36:08
    Ondřej Staněk byl vychytán Pavlem Plecitým.

34:52
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    ONDŘEJ STANĚK se prosazuje při powerplay domácích, 1:4.

32:04
    Jenže Formáček poslal balon jenom nad branku Plecitého.

31:56
    Je tady šestý akumulovaný faul Sparty, Boca má desetimetrový kop.

31:45
    Oddechový čas pro tým Sparta Praha.

31:34
    Sparta se musí mít na pozoru, má na svém kontě totiž už pátý akumulovaný faul.

30:18
    Autorem branky je JAN NOVOTNÝ. Asistence: Pavel Novotný.

29:40
    Martin Hora se dostal do brejku, ale nájezd domácího kapitána vychytal výborný Vymetal.

29:10
    BOCA v polovině druhého dějství otáčí skóre zápasu. ONDŘEJ STANĚK se prosazuje efektním lobem. Kryštof Winter už nestihl odkopnout míč do bezpečí, 1:2.

28:51
    Sparta si připsala třetí akumulovaný faul.

28:02
    Winter se pěkně opřel do balolnu, ale nechal jenom vyniknout gólmana hostů Vymetala.

26:00
    První branku druhého poločasu střílí hosté a srovnávají stav. PAVEL NOVOTNÝ se totiž prosadil do protipohybu svého jmenovce Plecitého, 1:1.

24:42
    David Formáček dostal balon proti noze, ale jeho pokus zastavil dobrým zákrokem Plecitý. Sparta jde útočit do plných.

23:56
    Akumulované fauly ve druhém poločase 1:1.

22:30
    Kryštof Winter se dopustil prvního akumulovaného faulu ve druhém dějství. BOCA jde na balon.

Vít Káňa

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 6. Vrchota (Winter) – 26. Novotný, 30. Staněk, 31. Novotný,J. (Novotný,P.), 35. Staněk

Sparta Praha: Plecitý – Winter, Vrchota, Hudousek, Fejzullahi, Hora (K), Řezníček, Barnet.
    Trenér: Beni Simitči

FK Boca Chotěboř: Vymetal – Novotný, Staněk, Formáček, Koutný, Novotný P. (K), Fiedler, Formáček, Dočekal.
    Trenér: Miroslav Moravec

Rozhodčí: Radim Čep, Tomáš Slanina