Česká Lípa – Karlovy Vary 9:5 (kon.) | Tatran – BUTCHIS 11:5 (kon.) | Black Angels – Liberec 4:11 (kon.)
Mladá Boleslav – Sparta 14:4 (kon.) | Královské Vinohrady – Chodov 3:9 (kon.) | Ostrava – Vítkovice 3:5 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
3:9 (1:4, 1:3, 1:2)
FAT PIPE Florbal Chodov
Neděle 07.01.2024, 17:30 • SH Milevsko • Livesport Superliga • 19. kolo

TJ Sokol Královské Vinohrady – FAT PIPE Florbal Chodov 3:9
    Branky a nahrávky: 8. Pergler (Pužman), 32. T. Gärtner (D. Gärtner), 46. Keller (P. Hájek) – 12. Kafka (V. Petráň), 12. Komárek (Vávra), 14. Matoušek (Slunečko), 15. Komárek (Vávra), 24. Horký (Ondrušek), 30. J. Bauer (Sýkora), 34. Jambor (Slunečko), 50. Eremiáš (Kafka), 60. Ondrušek. Rozhodčí: Drápal – Pospíšil. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. Zásahy brankářů: 23:15. Po třetinách: 1:4, 1:3, 1:2. (19:21:57)

První branku utkání vstřelili hráči SKV, Chodov se to nenechal líbit a během 3 minut skóre otočil na 4:1. V nastoleném trendu se pokračovalo i v dalších třetinách, kde modrobílí postupně zvyšovali své vedení. V poslední desetiminutovce to Vinohrady zkoušely v šesti hráčích, ale žádnou branku jim to nepřineslo, naopak 3 vteřiny před koncem Ondrušek zvýšil na konečných 9:3.

59:57 Tom ONDRUŠEK - 3:9

59:57
    Chodov právě vstřelil branku!
    TOM ONDRUŠEK získal v obraně míček a ještě ze své poloviny ho poslal do odkryté klece, čímž navýšil stav na konečných 9:3.

59:22
    SKV to zkouší v šesti, ale Chodov se dobře brání.

58:02
    Chodov i dvě minuty před koncem vysoko napadá, po nepřesnosti domácích měli možnost překonat Křepelku, ten se však vyznamenal a nedovolil hostům 9. branku.

57:11
    Chodov ubránil i druhé oslabení dnešního utkání.

57:05
    Nejprve Klápa trefil tyčku prázdné branky Vinohrad, na druhé straně měl Pergler výbornou příležitost na hranici brankoviště.

56:25
    Viděli jsme několik rychlých přihrávek, ale brankou to neskončilo.