Kralupy n. Vltavou – Letňany 4:3 (kon.) | Mostečtí Lvi – Cheb 4:3 (2:1 po s.n.) | Val. Meziříčí – Havířov 1:5 (kon.)
Opava – Šumperk 4:3 (kon.) | Vel. Meziříčí – SHKM Hodonín 2:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Vyškov 2:6 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 7:1 (kon.) | Hronov – Vrchlabí 3:7 (kon.) | Tábor – Chomutov 2:5 (kon.)
Písek – Příbram 4:3 (kon.) | Technika Brno – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Řisuty – Kobra 3:8 (kon.)
HC WIKOV Hronov
3:7 (1:3, 0:2, 2:2)
HC Stadion Vrchlabí
Středa 10.01.2024, 18:002. liga skupina Západ • Skupina Západ

Zápas je u konce. Domácí ve třetí třetině nedokázali náskok hostů dohnat a v zápase prohrávají. Děkuji za vaši pozornost. (20:16:13)

60:00
    59:43 Marat MURTAZIN - 3:7

59:43
    Hronov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARAT MURTAZIN. Asistence: Matěj Voděracký a Šimon Táborský. Domácím se ještě pár vteřin před koncem daří snížit. O výsledku zápasu to už ale nerozhodne.

59:10
    Domácí drží puk, hrají v pěti, zatímco hosté ve čtyřech. Střely přichází, ale ne na branku, zatím všechny zamířili jen do mantinelu za ní.

58:08
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí:
    Patrik Urban – 2 min., sekání + 2 min., hrubost.

58:05
    David Straka v rohu kluziště udeřil Patrika Urbana, který si to nenechal líbit a pustil se do něj. Postupně se pak přidali další hráči, kteří se chtěli postavit na stranu svého spoluhráče. Sudí teď celou situaci ještě řeší, kdo vlastně všechno usedne na trestnou lavici.

58:05
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny. Hráči se do sebe pustili a bude se vylučovat.

57:30
    Hronov se dostal do zakončení, opět se ale blýskl brankář Vrchlabí, který puk chytil.

56:40
    Hronov získal puk ve středním pásmu a vydává se dopředu.

55:05
    Vystřelený puk si tentokrát Červinka sevřel v náručí. Pokračovat se bude vhazováním.

54:48
    Hronov kombinuje a střílí. Brankář zatím svůj tým drží.

53:29
    Ján Bendík – 2 min., nebezpečná výstroj.

53:05
    Hronov bude hrát přesilovku. Pittr odjíždí na střídačku.
    52:44 David STRAKA - 2:7

52:44
    Autorem branky je DAVID STRAKA. Asistence: Milan Veselý. Straka měl před sebou hodně volného prostoru a tak mohl postupovat zleva na branku. Svou přízemní ranou k zadní tyčce snižuje na 2:7.

51:41
    Hostujícímu obránci zkomplikovala zpracování puku rozlomená hůl, která se nacházela pod jeho bruslemi.

49:45
    Jeden z domácích se snažil dorážet puk, který neměl Červinka plně pod kontrolou.

48:07
    Domácí už jsou v plném počtu.

47:30
    Vrchlabí kombinuje v útočném pásmu. Hronovští hráči proti rozehrávce soupeře ani nevyjíždí.

46:06
    Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov:
    Filip Vaňkovský – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.

45:50
    Střela Hronova z levé strany golmana vedoucího celku nepřekvapila.

45:10
    Sudí zastavují hru. Za obličej se chytil jeden z hostů poté, co přišlo zakončení na branku Vrchlabí. Možná schytal nechtěně ránu od protihráče při pohybu směrem za pukem.
    44:42 David CHALUPA - 1:7

44:42
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Autorem branky je DAVID CHALUPA. Asistence: Patrik Urban a Jakub Kynčl. A je tu rychle i další branka hostů! Ti se po vyhraném buly hned vrhli dopředu po pravé straně. Chalupa se podíval a uklidil kotouč do horní části branky.
    44:35 Radim ŠLAICHER - 1:6

44:35
    Autorem branky je RADIM ŠLAICHER. Asistence: Lukáš Kastner a Ondřej Chrtek. Kastner si sebral v útočné třetině puk a přihrál na druhou stranu na najíždějícího spoluhráče Šlaichera. Ten se trefil přesně.

44:01
    Svou ofenzivní sílu připomínají domácím hokejisté z Vrchlabí. Prudkou ránu musel betonem vytěsnit Pittr.

43:28
    Tomáš Hynek se snažil ve středním pásmu obhodit protihráče, ale to mu nevyšlo. O puk přišel.

42:39
    Brankář v bílém si poradil i se střelou od modré čáry na levé straně.

42:18
    Střelu si Jakub Červinka pohlídal a chytil. Vhazovat se bude před jeho bránou.

41:58
    Zakázané uvolnění domácích, modří zůstávají na ledě a pokusí se vyhrát buly.

41:30
    Před Filipem Vaňkovským se otevřel prostor. Mohl jet téměř osamocen na brankáře, ale nechal puk za sebou, takže na žádné zakončení ani nedošlo.

40:50
    Hronov začal třetí třetinu stejně aktivně, jako skončil tu druhou. První ránu Červinka chytá.

40:01

Před začátkem třetí části se ještě musí vyřešit nějaký problém na ledě za brankou Hronova.

Druhá třetina je u konce. Tentokrát skórovali jen hosté, kteří se trefili dvakrát. Domácí ale v posledních minutách druhé části přidali a měli šance na to, aby snížili. Navíc v závěru vybojovali faul a hrají přesilovku. Ta se bude ještě dohrávat minutu a čtrnáct sekund v třetí části.

40:00

39:20
    David Straka dostal zpoza branky dobrou přihrávku, ale puk vypálil jen do mantinelu vzadu.

39:14
    Albert Cerman – 2 min., hákování.

39:00
    Rozběhla se poslední minuta druhé třetiny. Modří stále drží puk.

38:35
    Sudí má zvednutou paži a bude se vylučovat. Hronov si zahraje přesilovku. Teď ale ještě drží puk a hraje tak v šesti.

37:36
    Matěj Hájek mohl využít zaváhání obránce Vrchlabí, ale unáhlenou střelou mířil jen do středu branky.

37:01
    Připraven však musí být i Pittr, jenž předvedl důležitý a dobrý zákrok.

36:27
    Hronov ve své aktivitě neubral ani po skončení přesilovky.

35:55

35:20
    Ránu si pohlídal brankář Červinka.

34:40
    Střela přišla, šla ovšem jen do mantinelu za brankou. Modří i tak nadále drží puk.

34:21
    Modří kombinují před soupeřovou brankou, na první střelu této přesilovky ještě čekáme.

33:55
    Daniel Srnský – 2 min., sekání.
    33:11 Patrik URBAN - 1:5

33:11
    Autorem branky je PATRIK URBAN. Asistence: David Chalupa a Ján Bendík. Urban dostal přihrávku na pravou stranu. Zakončovat už mohl hned, když se k němu puk dostal. On si ale počkal, přehodil si puk na druhou stranu a uklidil ho back-handem pod horní tyčku.

32:06
    Hronov drží puk na svých holích, nedaří se mu ale dostat do útočného pásma.

30:14
    Pittr zasahuje, bude se vhazovat před jeho brankou.

29:08
    Filip Vaňkovský zkusil vystřelit kousek za modrou čárou, brankář kotouč vyrazil betonem do strany.

28:13
    David Straka měl dobrou rychlost a s pukem se řítil na Červinku. Z levé strany pak vypálil, ale jeho pokus přečetl golman Vrchlabí.

27:57

27:41
    Rána hostujícího hráče orazítkovala horní tyčku Pittrovy branky.

26:57
    Pittr zapisuje do statistik další úspěšný zákrok.

26:01
    Ján Bendík tvrdě zakončil na branku krátce po vyhraném buly. Jeho pokus nemusel likvidovat brankář, ránu zastavil Šimon Táborský, kterého to muselo hodně bolet.

25:57
    David Straka – 2 min., vysoká hůl.

24:45
    Pittr skvěle vykopl svůj beton k pravé tyčce, kam se snažil dostrčit puk jeden z hostů. Zamezil tím téměř jisté brance.

24:15
    Střela Hronova brankáře Červinku nepřekvapila.
    23:30 Martin KOZÁK - 1:4

23:30
    Autorem branky je MARTIN KOZÁK. Asistence: Jakub Kynčl. Skvělá práce od Kozáka. Ten se na levé straně rozhodl zkusit sám projít až k brance. Opravdu se mu to povedlo, když brankáře objel a puk zasunul za něj.

22:32
    Puk se dostal za branku bílých, toho využilo domácí mužstvo, ale i to hostující, aby se vystřídalo.

21:59
    Bílí se s pukem dostávají do útočné třetiny, kde se pokusí co nejrychleji zformovat a kombinovat.

21:31
    Filip Vaňkovský – 2 min., držení.

20:28
    Jan Boukal zakončil z levé strany kousek od vzdálenější tyčky. Brankář se za ránou jen ohlédl.

20:01

První třetina je u konce. Ač byl v úvodních minutách domácí celek lepší a aktivnější, nakonec se odchází do šaten za stavu 1:3. Vrchlabí zvládlo otočit nepříznivý výsledek a prozatím vede.

20:00

19:42
    David Chalupa se dostal do zakončení, ale na Pittra, jenž byl namáčknutý na bližší tyčce, nevyzrál.

18:51
    Prudkou přihrávku z levé strany se nepodařilo hostujícímu hokejistovi přesměrovat do branky.

18:22
    Tomáš Bláha objel s pukem skoro celé kluziště, než měl možnost ho předat někomu ze spoluhráčů.

17:39

17:12
    Kvůli nepovedené přihrávce dozadu se modří sami zbavili útočného pásma.

16:46
    Až nyní domácí dostali kotouč plně pod kontrolu a mohou kombinovat.

15:39
    Martin Kozák – 2 min., krosček.

15:39
    Alexej Trandin si vyměnil puk se spoluhráčem a pokusil se k zakončení. V tom mu ale nedovoleně zabránil Kozák, jenž si za faul půjde sednout na trestnou lavici.

15:03
    Hronov drží útočné pásmo po vyhraném vhazování.
    14:12 Lukáš KASTNER - 1:3

14:12
    Autorem branky je LUKÁŠ KASTNER. Asistence: Michal Häusler a Ondřej Chrtek. Střela Pittrovi vypadla. Než se k puku ale dostal, aby ho ukryl, stihl Kastner kotouč zasunout za záda brankáře.

13:45
    Souboj o puk ve středním pásmu vyhráli hosté. Ti se tak mohou pokusit o založení akce.

13:07
    Hronov objel branku a zakončil. Teď se bude vhazovat v kruhu u Červinky.

12:01
    Vrchlabí se drželo s pukem za brankou soupeře, ale nakonec k žádnému zakončení nedošlo.

11:31
    Ofsajd domácího celku.

11:22
    Filip Krsek byl na levé straně rozjetý a na druhé měl pak spoluhráče. Před brankou mu nahrál, ovšem tomu se skórovat nepodařilo.

10:39
    Zákrok si připisuje Pittr. Bude se tak před jeho brankou vhazovat ještě jednou.
    09:42 Jakub TATAR - 1:2

09:42
    Autorem branky je JAKUB TATAR. Asistence: Martin Kozák a Jakub Kynčl. Hostům se daří využít přesilovku, stejně jako se povedla využít přesilová hra domácím. Tvrdá rána od modré čáry šla sice na branku, ale ne až do sítě. Před golmanem však stál nachystaný Tatar, jenž si puk sebral a zasunul ho okolo brankáře do branky.

09:11
    První zakončení Vrchlabí během přesilovky chytá brankář.

08:07
    Bílí jsou v přesilovkovém postavení a kombinují.

07:46
    Tomáš Hynek – 2 min., podrážení.

07:11
    Hned trojice domácích hráčů obrala v obranném pásmu protihráče.
    06:38 Filip KRSEK - 1:1

06:38
    Máme srovnáno! Hostům se podařilo projít do útočného pásma, když přišla z levé strany přihrávka před branku. U ní byl nachystaný Krsek, jenž přesměroval puk do sítě.

04:51
    Hostující hokejista vyvezl puk do středního pásma a potom ho jen nahodil směrem na branku. Jeho tým potřeboval vystřídat a on tak neměl žádnou podporu ze stran.

04:04
    Červinka chytá puk, bude se vhazovat v kruhu před jeho brankou.

03:48
    Michal Häusler obral o puk rozjetého protihráče a zamezil mu tak v zakončení.

03:13
    Alexej Trandin zakončil na branku Vrchlabí, brankář byl připraven.

02:34
    Hostující brankář má plné ruce práce. Tentokrát musel zasahovat nadvakrát proti střele a následné dorážce.

02:19
    Hronov zakončuje na branku. Další zákrok si připisuje Červinka.
    01:06 Alexej TRANDIN - 1:0

01:06
    Autorem branky je ALEXEJ TRANDIN. Asistence: Tomáš Hynek. Domácím se daří rychle využít přesilovku. Hynek našel najíždějícího si spoluhráče. Při převzetí puku se otočil zády k brance a potom taky přesně zakončil. Po pěkném zakončení je tak stav 1:0.

00:46
    David Chalupa – 2 min., vysoká hůl.

00:21
    První nahození puku na hostující branku si pohlídal brankář Červinka.

00:01

Hronov nastupuje v modrožlutých dresech, Vrchlabí má bílé dresy.

HC WIKOV Hronov: Pittr (Malychin) – Táborský, M. Veselý, Babrusev, Rubáček, Kopecký, Ondruš, Voňka (A) – D. Straka, Lederer, Voděracký – T. Hynek, M. Hájek I (C), Popitič – Plíšek, Trandin (A), Murtazin – Vaňkovský.
    Trenér: Martin Táborský

HC Stadion Vrchlabí: Červinka (Vacek) – Boukal, Abraham, Srnský, Bendík (A), Kynčl, Häusler, P. Fiala, Kaštánek, Kozák – Chrtek, Kastner, Šlaicher – Krsek, P. Urban (C), D. Chalupa – Jirků, T. Bláha (A), Tatar – Ji. Jakubec, Cerman.
    Trenér: David Chalupa

Rozhodčí: Grygera – Gregar, Kalina.

HC WIKOV Hronov – HC Stadion Vrchlabí

Domácí celek, který je předposlední v tabulce, vyzve na domácím ledu šestý tým – HC Stadion Vrchlabí. Poslední vzájemný zápas týmy sehrály začátkem listopadu minulého roku. Utkání skončilo lépe pro domácí Vrchlabí (4:2).

Poslední odehraný zápas Hronova proběhl šestého ledna. Hronov zajížděl do Chebu, kde padl 4:2. Také zápas před tím nebodoval, to prohrál proti Děčínu 7:3. Tři utkání dozadu ale vyhrál, když porazil Kobru Praha 4:1. Je to však jediná výhra, a jediné body, které Hronov za posledních pět zápasů získal.

Naopak Vrchlabí, to z posledních pěti zápasů jen jednou prohrálo, a právě v posledním zápase. Domácí Tábor, jenž vévodí tabulce, si poradil s Vrchlabím 5:1. Předchozí čtyři zápasy ale hokejisté Stadionu zvládly skvěle. Výsledky 7:2, 9:2, 4:1 a 6:2 zajistili šestému týmu tabulky body důležité body.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Matěj Šoba

Branky a nahrávky: 2. Trandin (T. Hynek), 53. D. Straka (M. Veselý), 60. Murtazin (Voděracký, Táborský) – 7. Krsek (Kynčl), 10. Tatar (Kozák, Kynčl), 15. Kastner (Häusler, Chrtek), 24. Kozák (Kynčl), 34. P. Urban (D. Chalupa, Bendík), 45. Šlaicher (Kastner, Chrtek), 45. D. Chalupa (P. Urban, Kynčl)

Rozhodčí: Grygera – Gregar, Kalina