Buffalo – Seattle 2:5 (kon.) | Tampa – Los Angeles 3:2 (po pr.) | Toronto – San Jose 7:1 (kon.)
NY Islanders – Vancouver 2:5 (kon.) | Nashville – Anaheim 3:5 (kon.) | St. Louis – Florida 1:5 (kon.)
Winnipeg – Columbus 5:0 (kon.) | Chicago – Edmonton 1:2 (kon.) | Arizona – Boston 4:3 (po pr.)
Calgary – Ottawa 6:3 (kon.)
St. Louis Blues
1:5 (1:1, 0:1, 0:3)
Florida Panthers
Středa 10.01.2024, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

53:46
    Další vyloučení, nyní na straně domácích. Dvě minuty za vysokou hůl si vyslechl Robert Thomas.

47:44
    Rozhodčí nakonec oba hráče vyloučil, domácí Oskar Sundqvist obdržel dvě minuty za vražení na hrazení, hostující Jonah Gadjovich zase za hrubost.

39:48
    Tak tu máme ještě jednou vyloučení před koncem třetiny. Na trestnou lavici odjel hostující Anton Lundell. Provinil se vysokou holí a St. Louis má přesilovku.

21:57
    Domácí budou moci srovnat ve čtyřminutové přesilovce, na trestnou lavici totiž za hru vysokou holí proti Saadovi odjel Sam Bennett.

19:34
    Další přerušení hry a další trest. Nyní jen na domácí straně, Jordan Kyrou to má za dvě minuty za podrážení.

18:49
    Vylučuje se na obou stranách, domácí Pavel Bučněvič si vyslechl dvě minuty za hrubost, hostující Oliver Ekman-Larsson zase za nesportovní chování.

11:36
    Na ledě se ocitl domácí Torey Krug a ne vlastní vinou. Dvě minuty za podrážení obdržel Matthew Tkachuk.

04:20
    Je tu první vyloučení duelu, přesilovku si dá hostující Florida. Na trestnou lavici s dvěma minutami za podrážení zamířil Scott Perunovich.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 4. B. Schenn (Neighbours, Saad) – 16. Stenlund (Gadjovich, Lockwood), 22. Reinhart (M. Tkachuk, Barkov), 43. M. Tkachuk (Verhaeghe), 46. M. Tkachuk (Forsling, Lundell), 60. M. Tkachuk (Kulikov)

St. Louis Blues: Hofer (Binnington) – Parayko (A), Leddy, Kessel, Krug, Perunovich, Scandella – Kyrou, Thomas (A), Bučněvič – Neighbours, B. Schenn (C), Saad – Kapanen, Hayes, Vrána – N. Walker, Sundqvist, Toropčenko.
    Trenér: Drew Bannister

Florida Panthers: Stolarz (Bobrovskij) – Ekblad (A), Forsling, Montour, Mikkola, Kulikov, Ekman-Larsson – Reinhart, Barkov (C), Rodrigues – M. Tkachuk (A), Bennett, Verhaeghe – Lomberg, Lundell, Luostarinen – Lockwood, Stenlund, Gadjovich.
    Trenér: Paul Maurice

Rozhodčí: Kozari, Kea – Pancich, Suchánek

Diváci: 18 096