Kolín – Vsetín 1:5 (kon.) | Sokolov – Jihlava 0:3 (kon.) | Frýdek-M. – Litoměřice 3:2 (kon.)
Prostějov – Poruba 2011 3:0 (kon.) | Zlín – Přerov 1:2 (kon.) | Znojmo – Pardubice B 3:2 (kon.)
Třebíč – Slavia 2:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
1:5 (0:0, 0:3, 1:2)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 13.01.2024, 16:00 • Zimní stadion Kolín • Chance liga • 38. kolo

Rozhodčí ukončil dnešní zápas! Vsetín tak po čtyřech porážkách v řadě porazil Kolín naprosto přesvědčivě 5:1 a vrací se na vítěznou vlnu. Domácí kladli odpor pouze v první třetině, pak ale už propadli a definitivně dnes rozhodla druhá třetina utkání. Děkujeme za pozornost a hezký zbytek večera. (18:18:52)

59:21
    Vsetín po brance už jenom dohraje poslední sekundy početní výhody.
    59:04 Robin STANĚK - 1:5
    Hampl

59:04
    6/4
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Hosté využili přesilovku 5 na 3. Staněk si počkal až bude mít perfektní palebnou pozici a z prostoru na vhazování zamířil přesnou ránou za Tichého záda, pojišťuje tak dnešní vítězství v Kolíně.
    Autorem branky je ROBIN STANĚK. Asistence: Luboš Rob, Pavel Klhůfek.
    Staněk R., Klhůfek P., Jonák V., Larsen M., Rob L., Žukov M.
    Gajda P., Šedivý J., Němec Š., Tichý J.

59:02
    Kolín již definitivně rezignoval, poslední třetina je ve znamení přesilovek a poslední minutu se domácí budou muset bránit přesilovce 5 na 3.

58:41
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
    René Piegl – 2 min., podrážení.

57:25
    Vsetín projel modrou čáru a Tichý musel natřikrát zasahovat a ještě došlo k hrání proti pravidlům a bude následovat přesilovka pro Vsetín.

57:24
    Petr Kolmann – 2 min., napadení.

56:38
    Janáček (Vse.) vystřelil z osy hřiště, ale brankář Tichý připraven, po buly naskočila další útočná řada Vsetína, který drží útočné pásmo.

55:48
    Kolinští hráči už těžko nesou dnešní zápas, další vyloučení znamená opět, že se musí bránit.

55:17
    Jakub Šedivý – 2 min., krosček.

54:35
    Špatné zpracování Moronga (Kol.), domácím se nevede ke kombinacím, lze vidět, že Vsetín již nehraje na plný plyn a spíše udržuje svůj náskok.

53:24
    Boj u mantinelu v kolínském obranném pásmu vyšel ve prospěch Vsetína, který tak drží pásmo.

53:05
    Šance z brejku Vsetína, Půček vystřelil a při střele upadl a vyhodil branku ze svého postavení.
    51:59 Adam HOŘANSKÝ - 1:4
    Hampl

51:59
    6/6
    Zdá se, že je rozhodnuto! Hořanský v mezikruží vystřelil a poprvé v zápase překonává Tichého – 1:4!
    Autorem branky je ADAM HOŘANSKÝ. Asistence: Štěpán Bláha a Jan Kern.
    Hořanský A., Bláha Š., Kern J., Ondračka T., Smetana O., Žukov M.
    Piegl R., Moravec P., Němec Š., Král Z., Vrhel S., Tichý J.

51:06
    Kolín se dostal ke střele Žukov si však pohlídal své betony na ledě, přesilovky Vsetínu ale ve třetí třetině nejdou, jakoby hosté působili už spokojeně se skórem.

50:49
    Kern (Vse.) nezpracoval a Matěj Chalupa mohl znova jet osamoceně v oslabení, ale nakonec byl zastaven.

50:37
    Vsetínu ale přesilovku nezačal dobře, neudržel se v útočném pásmu a nyní ofsajd zastavuje hosty.

50:12
    Další faul zbrzdí domácí, Naar podrazil u brány hráče a Kolínu půjde o krátké odmlce opět do čtyř.

49:37
    Jakub Naar – 2 min., podrážení.

48:51
    Obrovská šance Vsetína v přečíslení 3 na 2 ale nevedlo k brance, hráči Kolína za přispění Tichého se ubránili.

47:48
    Kolín vysunutý až ke vsetínskému brankáři a hostům se nedaří rozehrát útočnou akci, jenž by vedla k přejetí do útočného pásma.

47:19
    Kolín přežil přesilovku, která vedla ke snížení a domácí mohou zase začít útočit.

46:22
    Vsetín toto selhání viditelně ovlivnilo a přesilovka pomalu končí, Kolínu se zatím daří bránit.
    46:04 Matěj CHALUPA - 1:3
    Hampl

46:04
    5/6
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Gól v oslabení! Domácí se dostali do šance a šťastný odraz dává domácím šanci ještě ke zdramatizování dnešního klání.
    Autorem branky je MATĚJ CHALUPA.
    Chalupa M., Ouřada K., Gaspar M., Hampl J., Tichý J.
    Hrňa E., Jenáček Š., Kern J., Půček R., Holec M., Žukov M.

45:22
    Tak nakonec René Piegl odeslán na trestnou lavici a Vsetín má k dispozici další početní výhodu.

45:10
    René Piegl – 2 min., vysoká hůl.

45:10
    Vysoká hůl na Roba (Vse.), ale vylučovat se zřejmě nebude, hra je však přerušena a sudí se půjdou ještě poradit.

44:30
    Kolín je úspěšný na buly ve třetí třetině a tlačí teď vsetínské hráče.

43:40
    Ale Kolín teď je více na puku, nabuzení domácí se zoufale snaží ještě nějak zvrátit dnešní zápas, ale spíše jde o nijak zvlášť nebezpečné střely.

43:12
    Další rána na lapačku Žukova a další zákrok vsetínského golmana.

43:03
    Piegl (Kol.) střela hned po buly od modré, ale hostující brankář měl včas připravenou svou lapačku.

42:34
    Tlak o puk za bránou, dnešní zápas se odehrává především za branou a u mantinelů, což však Vsetínu vyhovuje, který drží pohodlný náskok.

41:25
    Kolín se dostal za modrou čáru soupeře, avšak nic z toho nevedlo a přišli o kotouč a Vsetín tak může zaútočit.

40:38
    Protiakce Vsetína a nenápadná střela zpoza brány, ale gólman připraven a bude následovat buly v útočném pásmu Kolína.

40:05
    Třetí dějství právě začalo, ale hru automaticky ihned přerušil ofsajd.

40:01
    Střídání v týmu SC Marimex Kolín:
    ze hřiště odchází Jakub Soukup, přichází Jakub Tichý.

40:01

Rozhodčí ukončil druhou třetinu následuje 18 minutová přestávka. V poslední dvacetiminutovce se pak domácí pokusí ještě něco vymyslet.

40:00
    39:21 Štěpán BLÁHA - 0:3

39:21
    6/6
    To co nevyšlo v přesilové hře, vyšlo po jejím vypršení. Přečíslení Vsetína vede k dalšímu gólu, Bláha dostal skvělou nahrávku z pravé strany a propálil mezi betony Soukupa.
    Autorem branky je ŠTĚPÁN BLÁHA. Asistence: Adam Hořanský.
    Bláha Š., Staněk R., Hryciow M., Kern J., Hořanský A., Žukov M.
    Vrhel S., Chalupa M., Gaspar M., Hampl J., Morong M., Soukup J.

38:49
    Kolín v plném počtu, a dokonce druhé třetiny už zbývá jen pár vteřin.

38:22
    Dokonce mohli domácí zaútočit a tuhle přesilovku nejspíš ubrání.

37:51
    Další přesilovka pro hosty, ale Kolínu se daří vyhazovat.

36:27
    Michael Gaspar – 2 min., nedovolené bránění.

36:02
    Kern (Vse.) prověřil Soukupa od modré čáry, ale střela neměla razanci, tudíž se ani nepřerušovalo.

35:26
    Vsetín hodně vysunutý při napadání a to dělá domácím značné problémy.

34:50
    Moravec (Kol.) probruslil opět přes několik hráčů a vystřelil, gólman Vsetína byl ale připraven.

34:06
    Nahození hostů do útočného pásma ale nevedlo k dalšímu zastavení se na soupeřově polovině. Naopak Kolín může zaútočit.

33:40
    Soukup (Kol.) ukončil trápení svých hráčů, když podržel kotouč a Kolín může konečně vystřídat.

32:34
    Obrovská šance! Hráči Kolína již těžce bruslili a tyč od modré čáry teď podržela domácí.

32:12
    Vsetín drží kotouč a Kolínu se nedaří vyhodit.

31:05
    Hrňa (Vse.) projel až za bránu a poslal puk Šuhajovi, který nahrával přímo před bránu, ale vsetínskému útočníkovi se nepodařilo zvýšit na 3:0.

30:15
    Další vsetínská šance, znova byl útočník sám před brankářem, Kolínu se nyní bortí obrana.
    29:41 Pavel KLHŮFEK - 0:3

29:41
    6/6
    Vsetín zvyšuje náskok na 2:0, Klhůfek dostal od svého spoluhráče Luboše Roba nabito ke střele hned po průjezdu modrou čárou a Pavel zamířil přesně do brány.
    Autorem branky je PAVEL KLHŮFEK. Asistence: Luboš Rob.
    Klhůfek P., Rob L., Žukov M., Kojo M., Klhůfek P., Larsen M.
    Soukup J., Koukal P., Piegl R., Vrhel S., Němec Š., Chalupa M.

28:52
    Morong nahrával Moravcovi, ale znova se domácím nedaří vyvinout delší tlak na Vsetín.

28:26
    Král (Kol) přebrusil do útočného pásma a snažil se udržet kotouč, ale nepovedlo se.

27:15
    To ale napravil Moravec (Kol), který si kličkou obehrál dva hráče a byl sám před brankářem, ale ten sklapl betony včas.

27:02
    Kolín se teď spíše brání a není schopen přejít do útočného pásma soupeře.

26:30
    Střela zleva od červené čáry, ale brankář Kolína Soukup měl lapačku na správném místě.

25:35
    Boj o kotouč ve středu hřiště nakonec vyšel lépe ve prospěch Vsetína, a ten tak zakládá další útočnou akci.

24:40
    Šimon Němec (Kol.) dostal parádní nahrávku přímo zpoza brány na hokejku, ale minul klec.

23:50
    Jan Hampl se snažil udržet puk za bránou, ale dva Kolínští obránci už byli na něj moc, a tak může i Kolín zaútočit.
    22:34 Adam HOŘANSKÝ - 0:1

22:34
    6/6
    Vsetín jde do vedení. Hořanský se ocitl sám před Soukupem a dorazil kotouč do odkryté branky.
    Hořanský A., Bláha Š., Kern J., Hryciow M., Staněk R., Žukov M.
    Němec Š., Moravec P., Naar J., Gajda P., Piegl R., Soukup J.

22:12
    Vsetín, ale pokračuje v tlaku, na ledě třetí formace, které vedla k velké šanci.

20:58
    Hrňa vjel do útočného pásma a ještě v posledních vteřinách se snažil zformovat svůj tým, ale Kolín se bezpečně ubránil a týmy jsou tak nyní v plném počtu.

20:10
    Druhá třetina začala, Vsetín má stále něco málo přes 50 sekund početní výhody, které bude chtít využít.

20:01

Omlouváme se za výpadek přenosu způsobený technickými problémy. V úvodní třetině branka nepadla. Do té druhé, která již poběží standardním způsobem, vstoupí Vsetín s výhodou jednoho hráče v poli. Děkujeme za pochopení.