NHL
Toronto – Detroit 2:4 (kon.) | Buffalo – San Jose 3:0 (kon.) | Boston – New Jersey 3:0 (kon.)
Columbus – Vancouver 4:3 (1:0 po s.n.) | Florida – Anaheim 4:5 (po pr.) | Pittsburgh – Seattle 3:0 (kon.)

Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Jenže přišla ztráta puku, domácí jej vystrkali přes modrou čáru, poté doputoval na levou stranu, kde si zpracoval SIDNEY CROSBY a ten neměl problém trefit prázdnou branku Seattlu – 3:0. Asistence: Rickard Rakell, Erik Karlsson.
    Crosby S., Rakell R., Karlsson E., Graves R., Jarry T., Guentzel J.
    Schultz J., Eberle J., Schwartz J., Tolvanen E., Wennberg A., Bjorkstrand O.

57:33
    Až nyní jsou hosté v šesti!
    51:06 Za faul na Ruhwedela byl vyloučen hostující Tolvanen

51:06
    Domácí si zahrají přesilovku, dvě minuty za naražení na hrazení vyfasoval Eeli Tolvanen.
    45:45 McCann trefil břevno domácí branky

45:45
    Příhru na levou stranu dostal nepokrytý McCann, se svou střelou byl ale až moc přesný a trefil Jarryho břevno!

44:28
    Hosté si dají přesilovku, na trestnou lavici s dvěma minutami za nedovolené bránění zamířil Jansen Harkins.

30:11
    Už se pískalo a na trestnou lavici míří Jevgenij Malkin. Provinil se vysokou holí.
    23:32 Sidney CROSBY - 2:0

23:32
    6/6
    Akce Pittsburghu však pokračovala, puk prošel snad celým pásmem, na konci celého útoku přihrál Letang na pravý kruh, kde napřáhl SIDNEY CROSBY a ranou z první se trefil ke vzdálenější tyčce – 2:0. Asistence: Kris Letang, Rickard Rakell.
    Crosby S., Letang K., Rakell R., Pettersson M., Jarry T., Guentzel J.
    Schultz J., Oleksiak J., Daccord J., Kartye T., Yamamoto K., Shore D.
    20:49 Drew O'CONNOR - 1:0

20:49
    6/6
    Další útok už ale domácím vyšel. Ti využili volnějšího ledu při střídání, po dlouhé příhře se do útočného pásma dostal Rust, bekhendem přihrál na pravou stanu, kde byl DREW O'CONNOR a ten pohotovou střelou překonal přemisťujícího se Daccorda – 1:0. Asistence: Bryan Rust, Jevgenij Malkin.
    O'Connor D., Rust B., Malkin J., Graves R., Jarry T., Letang K.
    Schultz J., Dumoulin B., Tolvanen E., Bjorkstrand O., Daccord J., Gourde Y.
    16:07 Rakell Daccorda nepřekonal

16:07
    Zatím nejblíže úspěchu byl domácí Rakell, ten dostal příhru na levou stranu, střílel z první, Daccord se ale stihl přemístit a puk srazit. Ten se mu vykutálel kousek od tyčky.

13:12
    Je tu první vyloučení, přesilovku si zahraje Pittsburgh. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Kailer Yamamoto.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 21. D. O'Connor (Rust, Malkin), 24. Crosby (Letang, Rakell), 58. Crosby (Rakell, E. Karlsson)

Pittsburgh Penguins: Jarry (Nedeljkovic) – Letang (A), M. Pettersson, E. Karlsson, Graves, Ruhwedel, P. Joseph – Rakell, Crosby (C), Guentzel – Rust, Malkin (A), D. O'Connor – Puustinen, Eller, Zohorna – Carter, Acciari, Harkins.
    Trenér: Mike Sullivan

Seattle Kraken: Daccord (Driedger) – Larsson, R. Evans, Borgen, Oleksiak, Schultz, Dumoulin – Eberle, McCann, Tatar – B. Tanev, Wennberg, Schwartz (A) – Bjorkstrand, Gourde, Tolvanen – Yamamoto, Shore, Kartye.
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Blandina, O'Rourke – Pancich, Berg

Diváci: 18 202