Litoměřice – Znojmo 5:4 (po pr.) | Vsetín – Prostějov 3:1 (kon.) | Přerov – Třebíč 4:2 (kon.)
Jihlava – Zlín 3:5 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:4 (po pr.) | Pardubice B – Sokolov 4:1 (kon.)

Dukla právě vstřelila branku!
    Na zimním stadionu v Pelhřimově je o něco veseleji, Dukla využívá přesilovku a ztrácí už jen dvě branky. Marcel Štefančík od tyčky přihrál do prostoru mezi kruhy na ŠIMONA JELÍNKA a ten střelou z první poslal puk pod horní tyč. Asistence: Marcel Štefančík, Tomáš Čachotský.
    Jelínek Š., Štefančík M., Čachotský T., Chaloupek O., Harkabus T., Bilčík V.
    Huf D., Novotný M., Suhrada J., Novák M., Süss J.
    31:44 Petr HOLÍK - 2:5

31:44
    6/5
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín využívá i svou druhou přesilovou hru. Znovu u toho byl PETR HOLÍK, který dostal přihrávku od Langa na kruh a poslal puk mezi betony Maláče. Asistence: Martin Lang, Zdeněk Čáp.
    Holík P., Lang M., Čáp Z., Huf D., Köhler B., Paukku J.
    Maláč F., Mareš L., Čachotský T., Toman R., Koštoval M.
    30:51 Petr HOLÍK - 2:4

30:51
    6/5
    Zlín využívá velmi rychle přesilovou hru a odskakuje Jihlavě na rozdíl dvou branek. PETR HOLÍK zkusil střelu z kruhu, Maláč v tu chvíli nic neviděl a puk mu proletěl podél bližší tyči. Asistence: Zdeněk Čáp.
    Holík P., Čáp Z., Huf D., Paukku J., Lang M., Köhler B.
    Maláč F., Brož V., Štefančík M., Strejček J., Bilčík V.
    27:30 Jan SÜSS - 2:3

27:30
    6/6
    A znovu se mění skóre, Zlín si bere vedení zpět. JAN SÜSS si počkal na přihrávku od Čápa na modré, dokázal se zbavit obránce a Maláče překonal střelou k pravé tyči. Asistence: Zdeněk Čáp, Stefan Mikael Warg.
    Süss J., Čáp Z., Warg S., Huf D., Sedláček P., Sedlák Z.
    Maláč F., Toman R., Čachotský T., Cachnín R., Koštoval M., Mareš L.
    26:29 Jonáš JUNGWIRTH - 2:2

26:29
    6/6
    Zhruba dvě minuty po vedoucí brance Zlína je opět vyrovnáno. JONÁŠ JUNGWIRTH nejprve zavezl puk přímo před branku, tento pokus mu však Huf vyrazil. Krátce poté však Jungwirth sebral puk u modré a prudkou ranou od modré trefil přesně horní roh branky. Asistence: Patriks Ozols
    Jungwirth J., Ozols P., Maláč F., Báťa Š., Rauš A., Dundáček F.
    Huf D., Werbik N., Lang M., Suhrada J., Novotný M., Paukku J.
    24:30 Pavel SEDLÁČEK - 1:2

24:30
    6/6
    Po necelých pěti minutách druhé třetiny Zlín otáčí stav dnešního utkání. Maláč nedokázal zcela zachytit puk po střele z prostoru mezi kruhy, PAVEL SEDLÁČEK stihl včas dojet ke kotouči a dorazil puk mezi Maláčovy betony. Asistnce: Stefan Mikael Warg, Zdeněk Sedlák
    Sedláček P., Warg S., Sedlák Z., Huf D., Čáp Z., Holík P.
    Maláč F., Toman R., Cachnín R., Čachotský T., Ozols P., Dundáček F.
    20:19 Jesse PAUKKU - 1:1

20:19
    6/6
    Zlín v úvodu druhé třetiny vrovnává stav utkání. Petr Holík zpoza branky přihrál na volného JESSEHO PAUKKU, ten měl před brankou spoustu prostoru, lehkou kličkou si položil Maláče na led a bekhendem poslal puk do zcela odkryté části branky. Asistence: Petr Holík, Martin Lang
    Paukku J., Holík P., Huf D., Lang M., Novotný M., Suhrada J.
    Maláč F., Toman R., Čachotský T., Cachnín R., Bilčík V., Strejček J.
    04:09 Šimon JELÍNEK - 1:0

04:09
    6/6
    Dukla už v páté minutě otevírá stav utkání! Na Hufa nejprve pálil Havránek, puk se poté pomalu odrazil do prostoru mezi kruhy, kde ho sebral ŠIMON JELÍNEK a překonal hostujícího brankáře střelou po ledě mezi betony. Asistence: Tomáš Harkabus, Jan Strejček.
    Jelínek Š., Havránek T., Strejček J., Maláč F., Harkabus T., Koštoval M.
    Huf D., Novák M., Sedlák Z., Süss J., Husa J., Riedl V.

Daniel Lhotský

Branky a nahrávky: 5. Jelínek (Harkabus, Strejček), 27. Jungwirth (Ozols), 36. Jelínek (Štefančík, Čachotský) – 21. Paukku (Holík, M. Lang), 25. P. Sedláček (Warg, Z. Sedlák), 28. Süss (Čáp, Warg), 31. Holík (Čáp), 32. Holík (M. Lang, Čáp)

HC Dukla Jihlava: Maláč (32. Chaloupek) – Bilčík, Strejček, Dundáček, Ozols, Koštoval, L. Mareš, Vovsík – Čachotský (C), R. Toman, Cachnín – Harkabus (A), T. Havránek, Jelínek – Báťa, Rauš, Jungwirth – Kočí, Štefančík, V. Brož.
    Trenér: Viktor Ujčík

Berani Zlín: Huf (S. Kowalczyk) – M. Novotný, Suhrada, Čáp, Warg, Husa, Riedl, Zavřel – Šlahař, Holík, Paukku – M. Lang, Süss, Z. Sedlák – Novák, Werbik, Salmio – Köhler (C), Sadovikov, P. Sedláček (A).
    Trenér: Jan Srdínko

Rozhodčí: Kostourek, Grygera – Jindra, Kokrment