Zabrze – Karviná 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – Amstetten 6:3 (kon.) | Podbrezová – Prešov 2:1 (kon.)
Pohronie – Petržalka 0:1 (kon.) | Olomouc B – Zlín B 2:0 (kon.) | Slavia – AIK Stockholm 2:0 (kon.)
Opava – Frýdlant n/O 3:2 (kon.)
SK Slavia Praha
2:0 (0:0)
AIK Stockholm
Pátek 19.01.2024, 17:00 • Estádio Algarve, Faro/Loulé • Přípravný zápas

Slavia Praha zvládla i své druhé utkání v přípravě, když porazili švédské AIK Stockholm poměrem 2:0 a to díky gólům Oscara Dorleyho ze 67. minuty a Petra Ševčíka z 82. minuty. Slavia byla lepším týmem a vyhrála zaslouženě, druhá jedenáctka ovládla svůj poločas a do žádné šance svého švédského soupeře nepustila. To bude ode mě pro dnešek vše, doufám, že jste si komentář užili a těším se na další utkání, které pro vás budu komentovat. Na počtenou! (18:56:03)

90+2

90+1
    Slavia dohrává zápas na polovině soupeře s míčem na svých kopačkách.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Slavia se dostala dopředu a Bořil vypálil skvělou ránu z voleje, brankář AIK si se střelou však poradil.

87
    AIK se postupným útokem dostalo dopředu, míč však rychle ztratili a do hry bude míč uvádět Jurásek.

85
    AIK zahrálo rohový kop, který našel hlavu jednoho z jejich hráčů, jeho pokus však skončil nad brankou.

84
    Tentokrát se však do dobré šance dostalo i AIK, když z rohu šestnáctky vystřelil jeden ze záložníků švédského týmu, jeho pokus však zneškodnil Sirotník.

82
    Slavia právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ŠEVČÍK. Ogungbayi obkličkoval 2 hráče AIK, předal míč Ševčíkovi na hranici pokutového území a ten poslal utaženou ránu do šibenice.

79
    Stále Slavia drží míč na kopačkách, ale ne a ne se dostat do šance.

77
    Z rohového kopu bohužel pro pražský celek nic nebylo, ale Slávisté zůstávají u míče.

76
    Po křídle pronikl Ogungbayi a našel pod sebou van Burena, ten ale trefil jen gólmana, který vyrazil míč na roh.

75
    Jurásek však míč rychle vybojoval a Slavia se žene dopředu.

74
    Tijani fauloval na polovině soupeře a AIK tak má další příležitost držet míč.

73
    AIK drželo míč na své polovině, míč však ztratilo a ke slovu se opět dostává i Slavia.

70
    Centr Modesta byl zblokovaný a AIK opět vhazuje.

70
    AIK bude vhazovat na polovině Slavie.

67
    Autorem branky je OSCAR DORLEY. Dumitrescu předložil míč na penaltě Dorleymu a ten uklidil míč do branky. Brankář si na míč šáhl, ale pouze ho srazil do branky.