Olomouc – Hodonín 40:24 (kon.) | Písek – DHC Plzeň 33:27 (kon.) | Most – Šaľa 35:28 (kon.)
Zlín – Dunajská Streda 25:43 (kon.)
DHK Zora Olomouc
40:24 (20:12)
HK Hodonín
Sobota 20.01.2024, 17:30 • Hala DHK Zora Olomouc • MOL liga žen • 14. kolo
    60
    Po delší době se ozvala Veronika Štipčáková, která se trefila potřetí. (40:24)
    59
    Simona Horáková rozšiřuje svůj dnešní účet druhou trefou. (40:23)
    58
    Nikola Kalinová má na kontě osm přesných střel. Že by ještě dohnala Moniku Machačovou? Ta disponuje deseti trefami. (39:23)
    58
    Michaela Daňková zapsala třetí dnešní gól. (39:22)
    58
    Na druhé straně dobře mířila Hedvika Nováková. (38:22)
    57
    Zora točí širší kádr, prostor dostala také Simona Horáková, která už má taky první přesnou trefu. (38:21)
    55
    Adéla Protivánková znovu navyšuje vedení Zory, a to už svou čtvrtou trefou. (37:21)
    54
    Trochu ve stínu vysoké ztráty zůstává výkon Nikoly Kalinové, která už se prosadila sedmkrát! (36:21)
    53
    Tereza Kräuterová se dostala na plac a taky už má na kontě první dnešní gól. (36:20)
    52
    A znovu Iva Malinová, která teď už dává Zoře obrovský patnáctigólový náskok. (35:20)
    51
    Následuje přesná trefa Adély Protivánkové. (34:20)
    51
    Za soupeře přerušuje olomouckou sérii Hedvika Nováková. Ta srovnala gólový účet Hodonína na dvaceti brankách. (33:20)
    51
    A Iva Malinová se ozývá znovu. (33:19)
    49
    Znovu tentokrát udeřila Iva Malinová. (32:19)

48
    Vyloučení pro tým DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová). (31:19)
    48
    Petra Jadamíková zmírňuje rozdíl na dvanáct branek. (31:19)
    48
    Monika Machačová je dnes opravdu neuvěřitelná. Skóruje už po desáté. Parádní výkon olomoucké hráčky. (31:18)
    47
    Hodonínu se nyní zadařilo a vybojoval sedmičku. Tu s přehledem proměnil Nikola Kalinová. (30:18)
    46
    Druhou branku ze hry má na kontě také Iva Malinová. (30:17)
    45
    Sára Drexlerová si připisuje druhou branku ze hry, celkově už třetí. (29:17)
    44
    Na sedmičkách jí to v posledních minutách moc nešlo, ze hry to ale Nikole Jansové pálí. (29:16)
    43
    Po Machačové se trefuje také Claudia Roupcová. (28:16)
    43
    Monika Machačová překonala svůj letošní rekord! Má na kontě už 9 gólů. (27:16)
    42
    Gól vstřelil tým HK Hodonín (Barbora Krejčíková). (26:16)
    41
    Na druhé straně podruhé skórovala Klára Kubálková. (26:15)
    41
    Nikola Kalinová na druhé straně také nezahálí. Tentokrát se prosadila po páté. (25:15)
    40
    Ze hry to ale Olomouci funguje. A hlavně tedy Monice Machačové, která přidává osmou trefu. (25:14)
    37
    Na druhé straně dokázala kontrovat Barbora Krejčíková, (24:14)
    36
    A Tereza Vasiljeva rovnou přidává ještě další branku, třetí v zápase. (24:13)
    36
    Navyšuje ovšem vzápětí ze hry Tereza Vasiljeva. (23:13)

35
    Vyloučení pro tým HK Hodonín (Hedvika Nováková). (22:13)
    34
    A Adéla Protivánková hned zapisuje druhou trefu. (22:13)
    33
    Adéla Protivánková zase zapsala první branku v druhém poločase na straně Olomouce. Pivotka se trefila dnes poprvé. (21:13)
    32
    Barbora Krejčíková otevřela gólový účet druhého poločasu. (20:13)
    29
    Druhou trefu zapsala Anna Možíšová, která tak zarovnala počet olomouckých branek na dvacet. (20:12)
    28
    Patrícia Pavelková má na kontě taktéž dnes teprve první branku. (19:12)
    28
    Claudia Roupcová se prosazuje podruhé v řadě a Zora opět odskakuje do osmibrankového náskoku. (19:11)
    27
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Claudia Roupcová). (18:11)
    26
    Olga Vasyljakaová na druhé straně kontrovala střelou z pivota při pádu do spodní části branky. (17:11)
    26
    Na sedmičku se tentokrát postavila pivotka Nikola Jansová, která se prosadila po střele z druhého nápřahu do levého dolního růžku. (17:10)
    25
    Hostující házenkářky zapsaly dvě branky po sobě. Tu druhou má na svědomí Sára Drexlerová. (16:10)
    24
    Nikola Kalinová snižuje za Hodonín na rozdíl sedmi branek. Trefila se dnes už po čtvrté. (16:9)
    23
    A nyní první branku slaví Eliška Krejzlíková. (16:8)
    22
    A znovu fantastická Monika Machačová. (15:8)
    21
    Nikola Kalinová využívá přesilovku a Hodonín se prosazuje po čtyřech minutách bez gólu. (14:8)

21
    Vyloučení pro tým DHK Zora Olomouc (Michaela Daňková). (14:7)
    20
    Na začátku dvacáté minuty skóruje Monika Machačová už po šesté. (14:7)
    19
    Neuvěřitelná Monika Machačová se už trefila šestkrát. (13:7)
    18
    Jen po třech sekundách ale odkrytou branku parádně našla Iva Malinová. (12:7)
    18
    Hodonín znovu snižuje i v oslabení, tentokrát se trefila Barbora Krejčíková. (11:7)

17
    Vyloučení pro tým HK Hodonín (Hedvika Nováková). (11:6)
    16
    Zora kontruje přesilovkovou brankou Anny Možíšové. (11:6)
    16
    Hodonín skóruje i při oslabení. A to konkrétně ze sedmimetrového hodu, který proměnila Sára Drexlerová. (10:6)

15
    Vyloučení pro tým HK Hodonín (Nikola Kalinová). (10:5)
    15
    Monika Machačová nastřílela polovinu olomouckých gólů. Prosadila se už pětkrát. (10:5)
    15
    A oddechový čas patrně pomohl, Hodonín skóruje, znovu se trefila Veronika Štipčáková. (9:5)
    14
    Michaela Daňková se prosazuje znovu, Olomouc vede o pět gólů. (9:4)
    14
    Na druhé straně skóruje taky bývalá Zlíňačka. A to Michaela Daňková, která do Olomouce přišla před startem letošní sezóny. (8:4)
    13
    Ztrátu trochu snižuje nedávná akvizice Hodonína Veronika Štipčáková, která do týmu přestoupila ze Zlína během zimní pauzy. (7:4)
    13
    Klára Kubálková se naopak prosazuje poprvé a poprvé dává Olomouci čtyřgólový odstup. (7:3)
    12
    Monika Machačová má na kontě třetí branku v zápase a Zora zase uniká. (6:3)
    12
    Chvíli po Machačové se ale prosazuje Nikola Kalinová a snižuje tak na dvě branky. (5:3)
    11
    Po další minutě střílí svou druhou branku dneška také Monika Machačová, která tak posílá Olomouc do trháku. (5:2)
    10
    Tereza Vasiljeva se dnes prosazuje poprvé a dává tak Zoře poprvé dvoubrankové vedení. (4:2)
    7
    Na další branku se další téměř dvě minuty muselo čekat. Podruhé se prosadila olomoucká pivotka Nikola Jansová, která tak poprvé Zoru dnes poslala do vedení. (3:2)
    5
    Na druhé straně odpovídá Monika Machačová, která srovnává na 2:2. V prvních pěti minutách jsme viděli pouze čtyři branky. (2:2)
    5
    Barbora Krejčíková posílá Hodonín znovu do vedení. (1:2)
    4
    Nikola Jansová ale dokázala odpovědět rovněž ze sedmimetrového hodu. (1:1)
    3
    Nikola Kalinová se prosadila ze sedmimetrového hodu, kterým tak otevřela střeleckou listinu dnešního utkání. (0:1)