Smíšená štafeta jednotlivců, Anterselva | Vítěz: Německo (kon.) | | | Smíšená štafeta mužů a žen, Anterselva | Vítěz: Norsko (kon.) |
Baltimore Ravens – Houston Texans | 34:10 (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Jasná | Vítěz: S. Hectorová (SWE) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: C. Sarrazin (FRA) (kon.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Jasná | Vítěz: S. Hectorová (SWE) (kon.) |
Závod družstev HS140, Zakopane | Vítěz: Rakousko (kon.) |
konec
SP - Závod družstev HS140, Zakopane
Vítěz: Rakousko
Jan Vojkůvka
Konečné výsledky
- 1. Rakousko (M. Hayböck, M. Fettner, J. Hörl, S. Kraft) 1,146.6
- 2. Slovinsko (L. Kos, D. Prevc, P. Prevc, A. Lanišek) 1,095.5
- 3. Německo (P. Paschke, K. Geiger, S. Leyhe, A. Wellinger) 1,062.8
- 4. Japonsko (R. Nikaidó, N. Nakamura, D. Kobajaši, R. Kobajaši) 1,053.0
- 5. Norsko (K. Sundal, D. Tande, H. Granerud, J. Forfang) 1,051.6
- 6. Polsko (K. Stoch, P. Wąsek, A. Zniszczoł, D. Kubacki) 1,037.5
- 7. Švýcarsko (S. Ammann, R. Imhof, K. Peier, G. Deschwanden) 987.5
- 8. Itálie (F. Cecon, A. Campregher, G. Bresadola, A. Insam) 960.3
Startovní listina
- 1. Rumunsko (A. Feldorean, M. Spulber, N. Mitrofan, D. Cacina)
- 2. Kazachstán (S. Nazarenko, D. Vasiljev, S. Muminov, N. Děvjatkin)
- 3. Česká rep. (B. Holub, K. Hauser, R. Rýdl, R. Koudelka)
- 4. USA (A. Urlaub, D. Dean, E. Belshaw, T. Frantz)
- 5. Itálie (F. Cecon, A. Campregher, G. Bresadola, A. Insam)
- 6. Finsko (E. Nousiainen, K. Valto, N. Kytösaho, A. Aalto)
- 7. Švýcarsko (S. Ammann, R. Imhof, K. Peier, G. Deschwanden)
- 8. Polsko (K. Stoch, P. Wąsek, A. Zniszczoł, D. Kubacki)
- 9. Japonsko (R. Nikaidó, N. Nakamura, D. Kobajaši, R. Kobajaši)
- 10. Norsko (K. Sundal, D. Tande, H. Granerud, J. Forfang)
- 11. Slovinsko (L. Kos, D. Prevc, P. Prevc, A. Lanišek)
- 12. Německo (P. Paschke, K. Geiger, S. Leyhe, A. Wellinger)
- 13. Rakousko (M. Hayböck, M. Fettner, J. Hörl, S. Kraft)
Prozatím ale neznáme startovní listinu týmového závodu a není tedy jasné, kdo se ve výběrech národních týmů překvapí.
1. Rumunsko (Feldorean, Spulber, Mitrofan, Cacina)
2. Kazachstán (Nazarenko, Vasiljev, Muminov, Děvjatkin)
3. Česká rep. (Holub, Hauser, Rýdl, Koudelka)
4. USA (Urlaub, Dean, Belshaw, Frantz)
5. Itálie (Cecon, Campregher, Bresadola, Insam)
6. Finsko (Nousiainen, Valto, Kytösaho, Aalto)
7. Švýcarsko (Ammann, Imhof, Peier, Deschwanden)
8. Polsko (Stoch, Wąsek, Zniszczoł, Kubacki)
9. Japonsko (Nikaidó, Nakamura, Kobajaši, Kobajaši)
10. Norsko (Sundal, Tande, Granerud, Forfang)
11. Slovinsko (Kos, Prevc, Prevc, Lanišek)
12. Německo (Paschke, Geiger, Leyhe, Wellinger)
13. Rakousko (Hayböck, Fettner, Hörl, Kraft)
1. Japonsko 140,5
2. Finsko 139,0
3. Rakousko 137,2
4. Německo 135,9
5. Norsko 132,7
6. Polsko 129,7
---
11. Česko 80,4
1. Rakousko 270,1
2. Slovinsko 261,8
3. Norsko 257,6
4. Polsko 254,6
5. Německo 250,1
6. Finsko 247,9
---
11. Česko 156,8
1. Rakousko 391,2
2. Slovinsko 390,9
3. Norsko 385,7
4. Polsko 381,1
5. Německo 380,7
6. Finsko 362,6
---
11. Česko 248,9
1. Rakousko (Hayböck, Fettner, Hörl, Kraft) 536.8
2. Slovinsko (Kos, Prevc, Prevc, Lanišek) 523.2
3. Německo (Paschke, Geiger, Leyhe, Wellinger) 520.9
4. Norsko (Sundal, Tande, Granerud, Forfang) 508.4
5. Polsko (Stoch, Wąsek, Zniszczoł, Kubacki) 506.2
6. Japonsko (Nikaidó, Nakamura, Kobajaši, Kobajaši) 489.4
7. Švýcarsko (Ammann, Imhof, Peier, Deschwanden) 469.0
8. Itálie (Cecon, Campregher, Bresadola, Insam) 462.6
9. USA (Urlaub, Dean, Belshaw, Frantz) 447.5
10. Finsko (Nousiainen, Valto, Kytösaho, Aalto) 446.3
11. Česká rep. (Holub, Hauser, Rýdl, Koudelka) 351.5
12. Rumunsko (Feldorean, Spulber, Mitrofan, Cacina) 307.8
13. Kazachstán (Nazarenko, Vasiljev, Muminov, Děvjatkin) 267.8
1. Rakousko 685,4
2. Slovinsko 670,2
3. Německo 651,5
4. Japonsko 640,7
5. Norsko 636,6
6. Polsko 631,5
1. Rakousko 830,2
2. Slovinsko 813,8
3. Německo 787,5
4. Polsko 768,1
5. Japonsko 764,7
6. Norsko 760,7
1. Rakousko 983,5
2. Slovinsko 956,2
3. Japonsko 913,9
4. Polsko 910,7
5. Německo 904,9
6. Norsko 897,2
Závod si podmanilo Rakousko, za které skákala čtveřice Michael Hayböck, Manuel Fettner, Jan Hörl a Stefan Kraft. Rakušani porazili druhé Slovinsko rozdílem 51,1 bodu. Třetí příčku obsadilo Německo.
1. Rakousko (Hayböck, Fettner, Hörl, Kraft) 1,146.6
2. Slovinsko (Kos, Prevc, Prevc, Lanišek) 1,095.5
3. Německo (Paschke, Geiger, Leyhe, Wellinger) 1,062.8
4. Japonsko (Nikaidó, Nakamura, Kobajaši, Kobajaši) 1,053.0
5. Norsko (Sundal, Tande, Granerud, Forfang) 1,051.6
6. Polsko (Stoch, Wąsek, Zniszczoł, Kubacki) 1,037.5
7. Švýcarsko (Ammann, Imhof, Peier, Deschwanden) 987.5
8. Itálie (Cecon, Campregher, Bresadola, Insam) 960.3 (17:56:52)