Jihlava – Zlín 2:7 (kon.) | Poruba – Sparta 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 1:3 (kon.)
Vítkovice – K. Vary 3:6 (kon.) | Třinec – Plzeň 2:4 (kon.) | Č. Budějovice – Přerov 4:3 (3:0 po s.n.)
Kladno – HC Litvínov 5:6 (0:1 po s.n.) | Tábor – Kometa Brno 3:6 (kon.) | Olomouc – Liberec 2:8 (kon.)
Slavia – Pardubice 4:3 (kon.)
HC Tábor
3:6 (1:0, 1:4, 1:2)
HC Kometa Brno
Sobota 20.01.2024, 14:45 • Zimní stadion, Tábor • Extraliga dorostu • O účast v play-off

53:53
    Do pěstního souboje se pustili domácí Jiří Strachota s hostujícím Davidem Štulem! Oba hráči obdrželi tresty na 5 + do konce utkání.

41:05
    Jan Kerbler se z pravé strany natlačil před brankáře Moustafu. Hostující útočník neskóroval i proto, že byl faulován. Sekáním se provinil Jindřich Ryšavý.

35:53
    Kometa jde opět do čtyř a před domácími se tak naskýtá možnost vyrovnat. Tobias Krämer se dopustil podrážení.

28:16
    Jiří Kukleta dostal dvě minuty za sekání. Další přesilovka pro Tábor.

25:28
    Nyní ale budou hrát přesilovku. Matěj Stibůrek totiž zasáhl protihráče vysokou holí.

20:42
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
    Robin Mohyla – 2 min., hákování.

12:26
    Rozhodčímu se nelíbilo počínání hostujícího Davida Štula po odpískání. Útočník Komety tak dostal dvě minuty za hrubost.

06:15
    Síly na ledě se vyrovnají. Dvě minuty za podrážení obdržel Jaroslav Panasenko.

05:03
    Domácích bylo na ledě moc a jejich hráčská lavice tak obdržela dvouminutový trest.

01:41
    Hostující Jaroslav Prchal dostal dvě minuty za sekání a domácí si tak zahrají přeislovku.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 17. Podzimek (Kostka, Hlavín), 30. S. Pánek (Slabý, V. Svoboda), 59. Suchan (Špaček, S. Pánek) – 22. Brabenec (Panasenko, Prchal), 23. Štulo (Kubín), 24. Prchal (Š. Daněk), 39. Vyhlídal (Šebela, Krämer), 54. Šebela (Brabenec), 60. Šebela

HC Tábor: Moustafa (A. Spálenka) – Rob. Mohyla, Špaček, Pufr (A), V. Mašek, Lomoz, J. Šťastný, J. Ryšavý – S. Pánek (A), Kostka, Pícha – V. Svoboda, Šustík, Strachota – Slabý, Hlavín (C), Suchan – Podzimek.
    Trenér: Milan Daniščin

HC Kometa Brno: V. Král (Hradil) – Polák, Vyhlídal (A), M. Mátl (C), Panasenko, Krämer, J. Veselý – Hartl, Kubín, Štulo (A) – Šebela, Brabenec, Kerbler – Prchal, Stibůrek, Š. Daněk – Kukleta, Čajka.
    Trenér: Jan Zarchla

Rozhodčí: Horažďovský – Hlinka, Kubas