Karlovy Vary – Black Angels 4:9 (kon.) | Tatran – Sparta 12:4 (kon.) | Bohemians – Ostrava 10:3 (kon.)
Královské Vinohrady – Vítkovice 7:11 (kon.)
FB Hurrican Karlovy Vary
4:9 (1:4, 2:3, 1:2)
Black Angels
Neděle 21.01.2024, 17:00Livesport Superliga • 21. kolo

FB Hurrican Karlovy Vary – Black Angels 4:9
    Branky a nahrávky: 12. Péc (Kún), 39. M. Klápa (Lebeda), 40. Šťovíček (M. Klápa), 53. M. Klápa – 3. M. Burian (R. Hanák), 3. Obuškevič (R. Hanák), 8. Čáslava (M. Burian), 18. Doležal (Ludvík), 28. M. Burian (Obuškevič), 31. Štyler (L. Procházka), 36. Doležal (Renčín), 46. M. Boček (M. Burian), 58. Ludvík (Čáslava). Vyloučení: 1:2. Po třetinách: 1:4, 2:3, 1:2. (18:46:10)

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.

58:40
    V poklidném tempu se utkání dohrává.
    57:38 Daniel LUDVÍK - 4:9

57:38
    Black Angels právě vstřelili branku!
    Hostující celek tento zápas vyhraje, do prázdné branky se trefil DANIEL LUDVÍK. Asistence: Tomáš Čáslava.

57:00
    Michal Strachota pálil zl velké dálky, jeho ránu kryje brankář.

56:31
    Domácí hrají bez brankáře.

56:31
    Oddechový čas pro tým FB Hurrican Karlovy Vary.

56:10
    Hosté drží míček bezpečně daleko od vlastní branky, sbírají cenné vteřinky.

55:00
    Probíhá posledních pět minut utkání, domácí celek prohrává o čtyři branky, ale hraje sympaticky a snaží se snížit.

54:30
    Daniel Ludvík se dvakrát propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale minul branku.

53:45
    Karlovy Vary se pokouší hrát aktivně a snaží se se zápasem něco udělat.

53:00
    Daniel Péc se dostal do dobré pozice, ale pokus o střelu mu rozhodně nesedl.
    52:31 Michal KLÁPA - 4:8

52:31
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí celek využil chyby soupeře, a tak snižuje. Odražený míček dokázal do branky poslat povedenou ránou MICHAL KLÁPA.