FBC Liberec
9:10 (5:1, 2:2, 2:7)
FAT PIPE Florbal Chodov
Pondělí 22.01.2024, 18:00 • SH Dukla Liberec • Livesport Superliga • 21. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu z dohrávky 21. kola Livesport Superligy. Dnes se proti sobě postaví týmy FBC Liberec a FAT PIPE Florbal Chodov. Utkání začíná v 18:00.

FBC Liberec

Liberec se po 20 odehraných utkání nachází na sedmé pozici za Bohemkou, která je před nimi pouze o bod a mohou se tak zpět dostat na šesté místo v případě výhry. Svěřenci trenéra Petra Kološe v minulém kole odehráli zápas doma proti Spartě a vedlo se jim velmi dobře, protože po skvělém týmovém výkonu brali do tabulky tři body po výhře nad Spartou 7:5. Nejproduktivnějšími hráči kádru jsou Vojtěch Wiener se 45 kanadskými body. Za ním jsou Jakub Kopecký s 33 kanadskými body a Jakub Faksa je na třetím místě s 32 kanadskými body. I dnes bude muset Liberec ukázat týmového ducha, aby mohl porazit silnější tým.

Chodov je zatím na čtvrté pozici se ziskem 42 bodů a na čelo tabulky už ztrácí 9 bodů, což se může zdát jako málo, ale základní část se nám blíží do svého finiše. Svěřenci trenéra Davida Podhráského v minulém kole hráli doma proti Mladé Boleslavi a hlavně díky první teřtině si prohráli zápas, nakonec to skončilo 7:4 pro Mladou Boleslav. Neproduktivnějšími hráči kádru jsou Tom Ondrušek se 40 kanadskými body, za ním je Marek Vávra s 35 kanadskými body a Mikuláš Komárek, ten si připsal 28 kanadských bodů. Uvidíme, jestli se dnes někdo z nich prosadí!

Poslední vzájemný zápas

Poslední vzájemný zápas se hrál na hřišti Chodova, kde to bylo opravdu velmi vyrovnané utkání, které nakonec rozhodly nájezdy ve kterých byli úspěšnější hosté.

Kdo je favorit ?

Ač sázkařské kanceláře jasně ukazují na výhru Chodova, tak to bude znovu vyrovnané jako v minulém utkání a šance je zde 50 na 50. Budou rozhodovat chyby hlavně v obraně.

Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.

Úvodní sestavy

Liberec: Chlad (V. Dufek) – Bitman, Kárník, Fišera, Ferdan, Dolejš, Šoltys, Pařízek, Janeček – Kopecký, Mádlo, Korych, Rozkovec, Smutný, B. Smolka, Macháč, Wiener (C), F. Kučera, Faksa.
    Trenér: Petr Kološ

Trenér: David Podhráský

Zdravím všechny florbalové příznivce! Dnes se v televizním utkání podíváme blíže na tým Liberce, který pro dnešní duel zvolil černé dresy a Chodova, který tak dnes sáhl pro tradiční bílé dresy. Přeji všem příjemnou zábavu.

00:01

0:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

0:29
    Chodov se sice dostal rychle do útoku, ale domácí obrana vše zvládla a mohla se také podívat do útoku, jenže branku Dittricha neohrozila.

0:50
    Hosté uklidnili hru na své polovině, nechtějí hned na začátku utkání udělat nějakou chybu, která by je stála vyrovnaný stav.

1:19
    Liberec se stále drží na své polovině v postavení, které by asi nejspíše chtěli hrát po většinu první třetiny.

1:47
    Domácí dostali výhodu za savou brankou a mohou pokračovat směrem dopředu, chodovská obrana ovšem všem bez problému zvládla.

2:20
    Nyní už se píská, rozehrávat budou domácí z levé strany na polovině soupeře.

2:48
    Stále sledujeme velmi opatrné utkání, vzápětí se dostal Faksa před Sýkoru, ale střelou na bližší tyč minul branku Dittricha.

3:14
    Ferdan získal míček, poté hostující brankář musel asi třikrát zasahovat po sobě a drží svůj tým na vyrovnaném stavu!

3:55
    Domácí fanoušci podporují své hráče a ženou je za první brankou v tomto duelu, ovšem nyní se na míček po faulu dostanou hráči Chodova.

4:28
    Filip Smutný se dostal do středu hřiště a snažil se zakončovat, jenže jeho střelu zablokoval hned první blokující hráč.

4:47
    Liberec právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do vedení! Filip Kučera za brankou Dittricha vybojoval míček, předal ho před branku na PATRIKA ROZKOVCE, který si počkal potáhl míček a zamířil přesně do levého dolního rohu! Asistence: Filip Kučera.
    4:47 Patrik ROZKOVEC - 1:0

5:24
    Jakub Faksa se opět skvěle dokázal dostat do střelecké pozice přes Sýkoru, ale tentokrát nedokázal zamířit přesně mezi tři tyče.

5:58
    Lukáš Dolejš uklidňuje hru na své polovině, oba týmy si půjdou nyní rychle vystřídat.

6:20
    Chodov vybojoval balónek za svou brankou, první formace hostů bude chtít co nejdříve srovnat.

6:40
    Chodov právě vstřelil branku!
    A máme srovnáno! Tom Ondrušek dostal míček od Komárka, který přehrál tři hráče, předal míček na druhou stranu hřiště na MARKA VÁVRU, který sice nedokázal trefit míček ideálně, ale do branky se nakonec dostal! Asistence: Tom Ondrušek.
    6:40 Marek VÁVRA - 1:1

7:09
    Vošta se dostal ke střele z levé strany a mířil k bližší tyči, ale těsně minul branku Petra Chlada!

7:33
    Domácí opět uklidňují hru, v posledních vteřinách je to nahoru a dolů.

7:52
    Opět první formace Chodova dělá velké problémy Liberci, který se nedokáže dostat ze sevření od soupeře.

8:16
    Komárek byl faulovaný v rohu hřiště za brankou Chlada, rozehrávat tak budou hosté, kteří budou moci jít do vedení.

8:42
    Chodov teď nikam nespěchá, snaží se překvapit soupeře postupným útokem, který zatím nevypadá moc nebezpečně.

9:04
    Liberec se dostává zpět do vedení! Filip Smutný z poloviny hřiště dokázal najít vysunutého JAKUBA KOPECKÉHO, který zavěsil míček do levého horního rohu! Asistence: Filip Smutný.
    9:04 Jakub KOPECKÝ - 2:1

9:35
    Domácí nyní takticky drží míček na své polovině, přeci jen se teď asi nikam domácí nepoženou.

9:45
    Rozkovec se dostal ke střele z pravé strany, ale napálil pouze svého spoluhráče Filipa Kučeru.

10:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny první třetiny.

10:22
    Komerční přestávka. Po ní bude následovat rozehrávka z útočného rohu hřiště Chodova.

10:46
    Korych výborně a hlavně čistě obral Toma Ondruška o balónek, domácí opět nikam s rozehrávkou nebudou pospíchat.

10:56
    Tom Ondrušek se dostal ke střele z výběhu do středu hřiště, ale těsně minul bližší tyč, domácí gólman nemusel zasahovat.

11:21
    Zablokovaná střela od Filipa Kučery, který bude rozehrávat i z útočného rohu hřiště.

11:41
    Velké problémy pro Dittricha, který nedokázal zkrotit míček, ale nakonec se mu vše povedlo.

12:14
    Chodov drží balónek na své polovině a počká si až si všichni hráči v klidu vystřídají.

12:45
    Třetí formace Chodova sice měla dobrý tlak, ale Eremiáš vzápětí fauloval a rozehrávat budou domácí ze své poloviny.

13:18
    Šoltys chtěl vystřelit, ale byl stíhaný Petráňem, proto raději volil přihrávku dozadu.

13:32
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov:
    Jakub Dufek – 2 min., Sekání.

13:59
    Domácí zatím pouze kombinují kolem branky Chodova, hosté zatím nemuseli řešit nic složitého.

14:14
    Na druhé straně měli možnost hosté, jenže Tomáš Sýkora z levé strany nedokázal zasáhnout vzduchem letící míček.

14:48
    Domácí jdou do vedení o dvě branky! Jakub Faksa posunul míček k pravému mantinelu, kde stál Vojtěch Wiener, ten se podíval a nahodil míček před branku Dittricha, kde přesně zamířil do branky PROKOP FERDAN! Asistence: Vojtěch Wiener.
    14:48 Prokop FERDAN - 3:1

15:27
    Velké problémy měl nyní Petr Chlad, ale naštěstí pro něj ho podržela levá tyč po střele Ondruška!

15:54
    Wiener v obrovské šanci napálil míček do pouze přesouvajícího se Dittricha!

16:22
    Pomalu se nám blíží konec první třetiny, zatím to nevypadá, že by měli hosté snížit nebo popřípadě vyrovnat.

16:55
    Oba týmy střídají, v posledních vteřinách se nám hra opět trochu uklidnila.

17:21
    Komárek vybojoval míček na polovině hřiště a zavezl ho až do rohu hřiště, kde byl zašlápnutý, poté sportovně domácí odevzdávají míče zpět.

17:54
    Jakub Kopecký se dostal skvěle do střelecké pozice, ale ze středu hřiště napálil pouze prvního blokujícího hráče!

18:05
    Liberec dnes zatím hraje famózně! Filip Kučera bekhendem posunul na druhou stranu velkého brankoviště míček, kde stál JAKUB MÁDLO, který pohotově zamířil do odkryté klece! Asistence: Filip Kučera.
    18:05 Jakub MÁDLO - 4:1

18:23
    Chodov se snaží ještě něco s výsledkem udělat, ale zatím se mu to vůbec nedaří.

18:46
    Liberec drží pevný blok před svou brankou, už bude chtít za tohoto stavu dohrát třetinu.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:17
    Po nepřesné přihrávce bude následovat rozehrávka z rohu hřiště za brankou hostí.

19:46
    Jakub Kopecký se dostal sám před hostujícího brankáře, ale tentokrát napálil míček pouze do Tadeáše Dittricha!

19:54
    Liberec to ještě stihl! Vojtěch Janeček donutil udělat chybu hostujícího hráče, který našel na druhé straně velkého brankoviště nabíhajícího FILIPA SMUTNÉHO, který zametl míček do branky! Asistence: Vojtěch Janeček.
    19:54 Filip SMUTNÝ - 5:1

20:00

Je za námi první třetina, která přinesla šest branek! Liberec dnes zatím hraje ve skvělé formě, využívají vše co jim je nabídnuto! Naopak Chodov dělá úplně zbytečné chyby a zásluhou po 20 minutách je stav utkání 5:1 pro Liberec.

Další třetina začne přibližně v 18:40.

Střely v první části: 11:6.

20:01

20:01

20:14
    Pozor! Domácí hrají v šesti a budou hrát přesilovou hru!

20:35
    Liberec se v šesti rozestavil na útočné polovině a bude chtít využít výhodu a nečekat na vyloučení, které by jim samozřejmě také pomohlo.

21:02
    Tom Ondrušek – 2 min., opakované přestupky.

21:21
    První střela z této přesilovky byla zablokovaná Slunečkem mimo hřiště, rozehrávat budou z útočného rohu domácí.

21:41
    Chodov se zatím velmi dobře brání a na Dittricha ještě nepustil ani jednu střelu, což je oproti prvnímu oslabení výrazný postup.

22:07
    Liberci ale stačila druhá střela na branku v přesilové hře! Prokop Ferdan nahrál na JAKUBA FAKSU, který byl sice nejdále od branky Tadeáše Dittricha, který nedokázal na bombu soupeře zareagovat! Asistence: Prokop Ferdan.
    22:07 Jakub FAKSA - 6:1

22:31
    Další velmi dobrá akce domácích, ale tentokrát hostujících brankář v klidu zasahuje a připisuje si úspěšný zákrok.

23:02
    Domácí se výborně dostali na balónek a na chvíli uklidňují hru na hrací ploše.

23:27
    Je vidět, že Liberec si neskutečně věří na balónku a hráči zkoušejí něco co by si na začátku nedovolili.

23:59
    Slunečko šel do přečíslení, ale Prokop Ferdan zablokoval hned dvě jeho střely mířící na branku.

24:33
    Chodov se dostal k míčku po ztrátě svého soupeře, druhá třetina zatím nabízí stejnou podívanou jako ta první.

25:01
    Vojtěch Janeček se dostal ke střele z levé strany, ale nedokázal přesně zamířit, ovšem Liberec stále zůstává v kombinaci na útočné polovině.

25:47
    Chodov snižuje na rozdíl čtyř branek! Hosté rozehráli z levé strany, přesněji to byl Antonín Votava, který posunul míček na připraveného RADINA SLUNEČKA, který zamířil přesně k bližší tyči branky Petra Chlada! Asistence: Antonín Votava.
    25:47 Radim SLUNEČKO - 6:2

26:14
    Domácí i přes inkasovaný gól pokračují v aktivitě a nenechává hosty vydechnout.

26:45
    Liberec ovšem opět rychle odskakuje! VOJTĚCH WIENER se skvěle dostal mezi dva hráče Chodova a jednou rukou zamířil přesně k pravé tyči hostující branky! Bez asistence.
    26:45 Vojtěch WIENER - 7:2

27:10
    Chodov dostal výhodu, využil toho a dostal se velmi rychle za branku Petra Chlada, poté Korych odebral míček může rozehrát.

27:44
    Po nedovoleném zákroku na polovině Chodova bude následovat rozehrávka hostí, kteří posílají na hřiště první formaci.

28:15
    Matoušek ztratil míček, který si vzal Ondrušek a byl trochu zahákovaný, ale rozhodčí si ničeho nevšimli a hraje se dál.

28:41
    Nedovolené bránění ze strany Liberce, rozhodčí se ještě omlouvá Chodovu, že nenechal výhodu, hostující celek bude rozehrávat z místa odkud dal před chvílí branku.

29:06
    Sýkora byl pod napadáním Faksy a neměl komu nahrát, nakonec dává míček až ke své brance a jde střídat.

29:35
    Petr Chlad si teď na horní síti branky našel míček, spoustě fanouškům určitě na chvíli zatrnulo.

29:55
    Radim Slunečko se velmi zlobí na rozhodčího Bališe, který mu odpískal nedovolený zákrok, ale už s tím nic nenadělá.

30:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny zápasu!

30:18
    Vyloučení v týmu FBC Liberec:
    Marek Korych – 2 min., Hrubost.

Radim Slunečko – 2 min., Hrubost.

30:30
    Nyní se bude hrát ve 4 na obou stranách, na míčku jsou nyní chodovští, kteří by rádi co nejrychleji snížili.

30:45
    Mikuláš Komárek – 2 min., Blokování soupeřovy hole.

31:04
    Tomáš Sýkora ušetřil pár vteřin z trestu, ale teď už se opět musí velmi rychle vracet na svou polovinu.

31:26
    Chodov získal míček a bude moct odehrát míček až k brance Petra Chlada.

31:49
    Wiener se dostal ke střele ze středu hřiště, ale zamířil pouze do připraveného Dittricha!

32:18
    Liberec hraje v plném počtu a Chodov ve čtyřech.

32:45
    Hosté hrají v plném počtu.

33:18
    Komerční přestávka. Po té bude rozehrávat Chodov z útočného rohu hřiště za brankou Petra Chlada.

33:42
    Ondrušek vyzkoušel střelu z velké dálky, ale nakonec nezamířil přesně mezi tři tyče.

34:06
    Začíná se hrát více do těla, rozhodčí zatím vše respektují, protože je to v rámci pravidel.

34:32
    Kárník se dostal do osy hřiště a zkusil přes hráče vystřelit na Dittricha, který dokázal na střelu zareagovat a připisuje si úspěšný zákrok.

34:46
    Vojtěch Petráň – 2 min., Sekání.

35:18
    Prokop Ferdan – 2 min., Sekání.

35:42
    Chodov se dostal do dobré šance, ale střela Skřivánka mířila pouze do boční sítě!

36:15
    Hosté drží míček na své polovině a zatím se nikam s ním nehrne, Liberec se také nesnaží v tuto chvíli moc napadat.

36:39
    Chodov jde do hry bez brankáře! Velmi nevídané na to, že je teprve konec druhé třetiny.

36:46

37:18
    Chodov má velký tlak, ale domácí celek už hraje v plném počtu!

37:20
    Chodov střílí důležitou branku! Marek Vávra nahrál přesně na MIKULÁŠE KOMÁRKA, který byl ve středu hřiště úplně sám a zakončil přesně do odkryté části branky domácího celku! Asistence: Marek Vávra.
    37:20 Mikuláš KOMÁREK - 7:3

38:01
    Fišera byl v obrovské šanci, ale nakonec nedokázal zamířit mezi tři tyče! Dittrich by měl velké problémy střelu zastavit.

38:26
    Ferdan je napadán dvěma hráči hostujícího celku, ale nakonec vše zvládl a Liberec může jít do přečíslení.

38:45
    Petr Chlad výborně vyjel a dokázal zastavit další rozvíjející se šanci hostů, kteří chtějí ještě do konce třetiny snížit.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:30
    Dittrich sbírá míček ve svém brankovišti a Chodov ještě určitě něco do konce třetiny bude chtít vymyslet.

40:00

Je za námi druhá třetina, která už byla vyrovnanější, ale Liberci se stále daří držet daleko od svého soupeře a i po 40 minutách vede o čtyři branky! Chodov bude muset do konce zápasu ještě zabrat, aby dokázal dovést zápas alespoň do prodloužení. Stav je po druhé třetině 7:3.

Další třetina začne přibližně v 19:24.

Střely ve druhé části: 11:9.

40:01

40:01

40:29
    Liberec drží balónek na svých holích, zatím nechtějí ze začátku třetiny chodit do útoků, které by je mohly stát vedení.

40:48
    Tom Ondrušek fauloval svého soupeře a rozhodčí ihned pískají proti němu, rozehrávat budou domácí z poloviny hřiště.

41:15
    Chodov se snaží napadat, ale zatím se jim nedaří získat míček v blízkosti branky Petra Chlada.

41:49
    Oba týmy nyní střídají velmi rychle, každý z trenérů chce aby se hrálo ve vysokém tempu.

42:21
    Mádlo se pokusil vystřelit z levé strany, ale napálil míček pouze do prvního blokujícího hráče.

42:54
    Liberec stále s balónek tráví většinu času za svou brankou, rozhodčí opět napomínají na další sekání, kterého je dnes více než dost.

43:29
    Wiener napadal rozehrávku Chodova, zkušený tým jako je Chodov se z toho dokázal velmi jednoduše dostat.

44:01
    Tohle už bude pro hosty velmi složité! Vojtěch Wiener se dostal před bránícího hráče Chodova, posunul míček na volného JAKUBA KOPECKÉHO, který zamířil přesně pod horní tyč! Asistence: Vojtěch Wiener.
    44:01 Jakub KOPECKÝ - 8:3

44:07
    Chodov na nic nečeká a hraje už 16 minut před koncem hru v šesti! Zatím se jim nedaří dostat ani do střelecké pozice.

44:33
    Petr Chlad musel zasahovat proti střele Ondruška, což se mu povedlo, hosté budou pokračovat na míčku.

45:06
    Liberec zatím stále skvěle brání, vzápětí Petr Chlad skočil pro míček a může rozehrát na své spoluhráče.

45:37
    Tom Ondrušek se dostal ke střele ze vzduchu, ale nakonec je mu pískána vysoká hůl, která byla v této situaci jasně viditelná!

45:59
    Vošta se vytočil do středu hřiště, ale Prokop Ferdan mu vložil hůl na poslední chvíli do střely a Petr Chlad nemusel zasahovat.

46:19
    Chodov vstřelil branku, ale ještě se vše bude zkoumat u videa! Tomu Ondruškovi se vůbec nelíbí, že se to zkoumá, protože to podle jeho slov nesouviselo s gólem.

46:22
    Chodov tedy dává branku, která platí! Tom Ondrušek z levé strany nahrál bekhendem před branku na volného MIKULÁŠE KOMÁRKA, který zamířil přesně do branky Petra Chlada! Asistence: Tom Ondrušek.
    46:22 Mikuláš KOMÁREK - 8:4

46:22
    Patrik Rozkovec – 2 min., Zdržování hry.

46:40
    Chodov jde opět do šesti!

46:57
    Nyní to už začíná být zajímavé! Tomáš Sýkora dokázal nahrát na střed hřiště v přesilové hře na volného MIKULÁŠE KOMÁRKA, který s velkou dávkou štěstí dokázal dostat míček do branky Petra Chlada! Asistence: Tomáš Sýkora.
    46:57 Mikuláš KOMÁREK - 8:5

47:43
    Už to máme pouze o dvě branky! Velmi ostrý zákrok od domácího hráče, ale to nezastavilo Chodov, protože VOTĚCH PETRÁŇ se dokázal dostat až před branku Petra Chlada, který nedokázal vleže už zasáhnout! Asistence: Ondřej Vošta.
    47:43 Vojtěch PETRÁŇ - 8:6

47:43
    Jakub Pařízek – 2+2, Hrubost.

48:06
    Liberec se dokázal dostat ve vlastním oslabení ke střele, ale Jakub Kopecký minul pravou tyč hostující branky.

48:25
    Na druhé straně střílel Tom Ondrušek, který také minul odkrytou část branky, rozehrávat bude Liberec ze své poloviny.

48:54
    Chodov se už dokázal opět dostat před branku Petra Chlada, který zatím nemusel řešit žádný těžší zákrok v oslabení.

49:24
    Komárek trefil brankovou konstrukci a od ní se dorazil míček mimo hřiště, opět se k balónku dostane domácí tým.

50:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny třetí třetiny.

50:28
    Mikuláš Komárek – 2 min., Sekání.

50:54
    Chodov drží míček na své polovině a nechce riskovat nepovedenou rozehrávkou další inkasovanou brankou.

51:13
    Ondřej Vošta vybojoval nedovolený zákrok, Chodov bude rozehrávat z útočné poloviny a budou mít možnost ohrozit branku.

51:32
    Skvělý zákrok Petra Chlada, který dokázal vleže zasáhnout a vzít si míček pod svou kontrolu!

51:43
    Domácí hrají v plném počtu.

52:14
    Liberec využívá přesilovou hru! Marek Korych dostal přihrávku ze středu hřiště na pravý mantinel, odkud narýsoval velmi přesnou přihrávku na JAKUBA FAKSU, který dokázal bez problému míček dostat do branky Dittricha! Asistence: Marek Korych.
    52:14 Jakub FAKSA - 9:6

52:35
    Chodov jde opět hrát v šesti, v tuto chvíli už nemají co ztratit!

53:17
    Opět je to jen o dvě branky! Tomáš Sýkora našel výborně přes celou šířku hřiště přihrávkou VOJTĚCHA KLÁPU, který zamířil přesně do dokryté části branky! Asistence: Tomáš Sýkora.
    53:17 Vojtěch KLÁPA - 9:7

53:49
    Liberec chvíli napadal rozehrávku soupeře, ale nyní se už dokázal tým Chodova dostat před branku Petra Chlada a hraje v šesti!

54:17
    Hosté mají stále spoustu času na dva góly, uvidíme, jestli se jim podaří dostat na kontaktní branku.

54:40
    Janeček získal rozehrávku od své branky a celá střídačka mu za tento počin tleská.

55:12
    Tadeáš Dittrich jde opět na střídačku, Chodov bude už muset pomalu vstřelit osmý gól, aby měl dost času na ten vyrovnávající.

55:53
    Nedovolené vrážení na Mikuláše Komárka, který bude i z poloviny hřiště rozehrávat.

56:21
    Smutný získal balónek a předal ho Wienerovi, který měl před sebou prázdnou branku, ale na poslední chvíli za brankáře zaskočil Tom Ondrušek!

57:00
    Dnešní utkání sleduje 364 diváků.

57:13
    Je tu kontaktní branka! Tom Ondrušek poslal přihrávku před branku na TOMÁŠE SÝKORU, který s velkým štěstím svou botou zamířil přesně do branky Petra Chlada, který s touto střelou nemohl nic dělat. Asistence: Tom Ondrušek.
    57:13 Tomáš SÝKORA - 9:8

57:40
    Máme srovnáno! Tomáš Sýkora výborně poslal míček za branku Petra Chlada, kde si vzal míček MAREK VÁVRA dostal se před branku Liberce a do odkryté části branky zamířil bez větších problémů! Asistence: Tomáš Sýkora.
    57:40 Marek VÁVRA - 9:9

58:10
    Chodov se zatím nikam nežene, vzápětí Vošta střelou z otočky trestuhodně minul branku Petra Chlada!

58:37
    Mikuláš Komárek vystřelil z levé strany na domácí branku, ale tentokrát nedokázal zamířit mezi tři tyče.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

59:13
    Oddechový čas pro tým FAT PIPE Florbal Chodov.

59:35
    Chodov stále drží míček a bude si chtít vyzkoušet situaci, kterou si kreslili na oddechovém času.

59:48
    To je obrat, který jsem dlouho neviděl! TOM ONDRUŠEK skvěle ustál souboj s Faksou, vzápětí dokázal ještě plácnout do míčku a ten se přes Petra Chlada odrazil do branky! Asistence: Marek Vávra.
    59:48 Tom ONDRUŠEK - 9:10

FBC Liberec – FAT PIPE Florbal Chodov 9:10
    Branky a nahrávky: 5. Rozkovec (F. Kučera), 10. Kopecký (Smutný), 15. Ferdan (Wiener), 19. Mádlo (F. Kučera), 20. Smutný (Janeček), 23. Faksa (Ferdan), 27. Wiener, 45. Kopecký (Wiener), 53. Faksa (Korych) – 7. Vávra (Ondrušek), 26. Slunečko (Votava), 38. Komárek (Vávra), 47. Komárek (Ondrušek), 47. Komárek (Sýkora), 48. V. Petráň (Vošta), 54. V. Klápa (Sýkora), 58. Sýkora (Ondrušek), 58. Vávra (Sýkora), 60. Ondrušek (Vávra). Rozhodčí: Přemysl Bališ a Peter Varga. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:1. Diváci: 364. Zásahy brankářů: 24:17. Po třetinách: 5:1, 2:2, 2:7.

Je konec! Chodov předvedl ve třetí třetině neskutečný obrat, který jsem dlouho ve florbale neviděl, samozřejmě k tomu přispěl i kontroverzní gól, který byl nakonec uznán! Liberec si to dnes prohrál sám, protože ztratit takové velké vedení by se nemělo v nejvyšší soutěži stát!

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (20:12:01)