NY Rangers – Vegas 2:5 (kon.) | Pittsburgh – Florida 2:3 (1:2 po s.n.) | Colorado – Los Angeles 5:1 (kon.)
Seattle – St. Louis 3:4 (po pr.) | Philadelphia – Boston 2:6 (kon.) | Dallas – Washington 5:4 (po pr.)
San Jose – Buffalo 2:5 (kon.) | Edmonton – Nashville 4:1 (kon.)

3. Jevgenij Malkin (PIT) 1+0 (04:11:29)

Utkání mezi Pittsburghem a Floridou nakonec dospělo do prodloužení a následně nájezdů, když v poslední minutě dokázal Jevgenij Malkin vyrovnat na 2:2. V samostatných nájezdech se povedlo Floridě urvat vítězství pro sebe a pojistit si druhé místo ve Východní konferenci.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Florida Panthers.
    Autorem vítězné branky je SAM REINHART.
    Sam REINHART

3. série
    1:2
    Sam Reinhart rozhoduje střelou k pravé tyči, Nedejlkovic nedokázal kotouč zachytit.
    Jake GUENTZEL

3. série
    1:1
    Guentzelova střela šla na lapačku Bobrovského. Puk mu vyletěl přes lapačku obloučkem do branky.
    Aleksander BARKOV

2. série
    0:1
    Barkov při nájezdu vystřelil k levé tyči a prostřelil Nedejlkovice.
    Sidney CROSBY

2. série
    0:0
    Bobrovskij vytěsnil střelu Bobrovského za branku.
    Anton LUNDELL

1. série
    0:0
    Lundell chtěl střílet mezi betony Nedejlkovice, jenže brankář Pittsburghu udržel puk před sebou.
    Rickard RAKELL

1. série
    0:0
    Nájezdy zahájil domácí Rakell, jenž se ale neprosadil. Dostal se mimo střelecký úhel po dobré práci Bobrovského a trefil vnější část tyče.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:15
    Domácí drží puk a neriskují otevření hry.

63:10
    Crosby prováhal možnost ke střele a do úniku vyrazil Montour. Z pravého křídla zatočil před brankoviště, kde mu ale Nedejlkovic v pádu vypíchnul puk!

62:35
    Domácí mají puk a mohou zkusit zaútočit.

62:08
    Barkov zpoza kruhů nahodil na branku, puk dokázal ještě tečovat Reinhart. Nedelkovic ale zasahuje.

62:00
    Florida je prozatím jednoznačně lepším týmem v prodloužení.

61:30
    Verhaeghe se snažil dostat puk před brankoviště na Tkachuka, který ale nedokázal kotouč trefit.

60:57
    Nedejlkovic zastavuje prudkou střelu Verhaegheho z okraje levého kruhu a přerušuje hru.

60:25
    Reinhart z okraje prostoru mezi kruhy vypálil z voleje, ale jen do Nedejlkovice.

60:01

60:00

59:57
    Reinhart vystřelil hned po buly, Nedejlkovic má puk v lapačce.

59:52
    Zakázané uvolnění Pittsburghu.

59:35
    Tkachuk a po něm Bennett byli oba v poslední chvíli odstaveni a nebylo jim povoleno vystřelit z velmi dobrých střeleckých pozic. Výborná práce obrany domácích.
    59:18 Jevgenij MALKIN - 2:2

59:18
    6/5
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Domácí využívají hru bez brankáře, tentokrát už Bobrovskij skrumáž u brankoviště nedokázal ubránit. Puk se odrazil na pravou stranu, kam si sjel JEVGENIJ MALKIN, jenž využil toho, že byl brankář Floridy mírně povyjetý. Asistence: Sidney Crosby, Bryan Rust.
    Rust B., Letang K., Guentzel J., Karlsson E., Malkin J., Crosby S.
    Ekblad A., Reinhart S., Barkov A., Luostarinen E., Forsling G.

58:56
    Nedejlkovic je na střídačce a Luostarinen měl na holi ve středním pásmu rozhodující ránu, ale bekhend poslal těsně vedle.

58:35
    Hosté výborně brání střední pásmo. Několikrát vybojovali puk a nahodili za branku soupeře.

57:45
    Penguins byli nasáčkováni v útočném pásmu, ale nedostali puk do prostoru od mantinelu a nakonec o něho přichází.

56:55
    Bobrovskij musel pohotově skočit k pravé tyči proti rychlé střele Rusta z levého kruhu. Povedlo se mu puk vyrazit.

56:47
    Teď už mohou Panthers prostřídat. Puk se dostal mezi střídačky.

56:42
    Icing Floridy.

56:35

56:07
    Mikkola vypálil přes celé kluziště až k Nedejlkovicovi.

55:40
    Hostům se povedlo vytěsnit hru do středního pásma.

55:34
    Nakonec kotouč vyletěl do ochranné sítě za brankou Floridy, která může prostřídat.

55:21
    Penguins vyslali další střelu, Bobrovskij nadále drží těsné vedení svého týmu.

54:59
    Obrovský nápor do brankoviště Floridy po střele Crosbyho. Puk se ze skrumáže odrazil až k pravému mantinelu.

54:35
    Vyloučení v týmu Florida Panthers:
    Aaron Ekblad – 2 min., hákování.

54:35
    Pittsburgh dostane po komerční pauze možnost hrát další přesilovku! Ekblad se ve vlastním pásmu dopustil faulu na Acciariho.

53:26
    Gadjovich se dostal s pukem do levého kruhu, ovšem střela mu byla Letangem sražena jen do ochranné sítě. Bude se vhazovat před Nedejlkovicem.

53:10
    A zase zpátky. Hraje se ze strany na stranu.

52:40
    Karlsson vypálil prudkou střelu po ledě od modré čáry. Minul levou tyč. A zase se hra přesouvá k pásmu Pittsburghu.

51:47
    Bennett se na druhé straně protlačil ke střele zpoza kruhů, avšak také minul branku.

51:26
    Letang od modré čáry minul prostor u levé tyče, puk skončil na zadním hrazení.

50:50
    Puustinen prokázal rychlost a uvolnil se do pravého kruhu pro střelu, kterou ale Bobrovskij dokázal betony vyrazit. Už třicátá střela Pittsburghu.

50:05
    Panthers byli usazeni v útočném pásmu, Kulikovovi ale puk ujel těsně za modrou čáru. Ofsajd. Komerční pauza.

49:22
    Rodrigues si sjel s pukem mezi kruhy, kde jej podržel a pak se pokusil přihrát na rozjetého Forslinga k levé straně brankoviště. Forsling nedokázal puk trefit.

48:29
    Bennett si sjel před brankoviště, dostal puk, ale nedokázal propasírovat svou střelu mezi Nedejlkovicovy betony!

47:57
    Zatímco skončilo oslabení Floridy, byl útok hostů zastaven ofsajdem, do něhož vjel Ekman-Larsson. Komerční pauza.

47:40
    Pittsburghu se nedaří návrat do útočného pásma.

46:58
    Pokus o útok Pittsburghu zastavil Mikkola, který vyhodil až k Nedejlkovicovi.

46:43
    Bobrovskij vyhazuje puk holí do středního pásma.

46:16
    Crosby mohl střílet do odkryté branky z pravé strany, ale trefil jen nohu Forslinga před sebou!

45:56
    Bennett se ve středním pásmu provinil nedovoleným bráněním. Dostává dvě minuty.

45:34
    Ve středním pásmu vyletěl puk na střídačku Floridy.

44:41
    A další střela Floridy. Tentokrát to z levého kruhu zkoušel Forsling. Nedejlkovic vyrazil puk před sebe a schoval jej pod lapačku.

44:33
    Panthers se rychle přesunuli zpět do útoku. Rodriguesovi byla střela vyražena Nedejlkovicem až do ochranné sítě.

44:18
    Icing hostů, Gadjovich nezachytil rozehrávku z vlastního pásma.

43:42
    Nakonec Nedejlkovic musel přerušit hru. Florida tvořila nepříjemný tlak.

43:35
    Ekman-Larsson vypálil zpoza levého kruhu, puk zamířil jen k mantinelu za brankou.

43:25
    Rychlý přihrávka od zadního mantinelu našla Verhaegheho mezi kruhy, Nedejlkovic pohotově vyráží.

42:33
    Delší zápolení ve středním pásmu nakonec končí postavením mimo hru domácího týmu.

40:54

40:22
    Florida vyhodila kotouč přes všechny čáry.

40:01

Další třetina začne přibližně v 03:11.

Je za námi třetina napěchovaná akcí. Spousta střel, jeden gól, který dal Reinhart, hodně tvrdá hra z obou stran a řada nečistých zákroků, kvůli nimž se hodně vylučovalo. A to zejména na straně Floridy, která se pustila zejména v závěru do Krise Letanga, který v průběhu druhé třetiny fauloval kapitána Panterů Aleksandera Barkova. Sam Bennett dokonce o Letanga při krosčeku rozlomil hokejku. Pittsburgh však z toho, že hrál de facto sedm minut v přesilovce (s krátkým 21 sekundovým oknem), nedokázal nic vytěžit.

40:00

39:56
    Ale zastavuje je ofsajd.

39:48
    Penguins se nepovedlo vrátit do útočného pásma. Mají poslední šanci.

39:18
    Hosté dostali po buly puk do neutrální zóny.

39:09
    Rust zůstal pozapomenut na levé straně brankoviště. Nezapomněl na něho jen Bobrovskij, který lapačkou chytá střelu na vzdálenější tyč.

38:54
    Anton Lundell – 2 min., hrubost.

38:54
    Komerční pauza.

38:54
    A nebo nemá. Letanga se rozhodl trestat také Lundell, jenže za to poputuje rovněž na trestnou lavici. Panthers dávají Letangovi za faul na Barkova, co proto. Akorát kvůli tomu jsou neustále v oslabení.

38:33
    Hosté v plném počtu. To nejhorší má Florida za sebou.

38:15
    Malkinovu střelu vykopl Bobrovskij až do levého kruhu, odkud okamžitě přiletěla další střela Guentzela. Bobrovskij se nyní překonává!

37:35
    Carter vybojoval puk u levého mantinelu a několika rychlými kroky se přiblížil na tři metry od brankoviště. Bobrovskij prudkou střelu po ledě vyrazil betonem a obrana Panthers vyhazuje.

37:15
    Domácí se vrátili do útoku, kotouč vyletěl do hlediště. Bude se vhazovat v pravém kruhu.

36:55
    Malkin tečoval Karlssonovu střelu od modré čáry, dorážet chtěl ještě Rust. Florida se ubránila a vyhazuje přes všechny čáry.

36:20
    Malkinovu střelu po buly srazil Forsling mimo branku Floridy. Následně hosté vyhazují.

36:12
    Rakell měl dobrou střeleckou pozici v levém kruhu, Bobrovskij puk zastavuje lapačkou!

34:55
    Stenlund je na ledě. Následovat bude tři a půl minuty dlouhá přesilovka Pittsburghu v pěti proti čtyřem.

34:55
    Crosbyho průnik k levé straně brankoviště končí protečováním jen do zadního mantinelu.

34:45
    Hosté i při dvojnásobném oslabení vyrazili do útoku, Barkov však před brankovištěm nedokázal podstřelit Nedejlkovice! Rychle se musí hráči Floridy vrátit do obrany.

34:33
    Bennett dostává dvojnásobný trest! Dvě minuty za krosček a dvě minuty za nesportovní chování. O Letanga dokonce přelomil při krosčeku hůl. Za to rozhodně pochválen nebude. Úplná zbytečnost, které se dopustil během oslabení svého týmu.

34:33
    Domácí chtěli hrát ve výhodě, ale neprosadili se.

34:15
    Zkrat Bennetta, který v útočném pásmu sestřelil Letanga. Úplně zbytečný faul, kvůli kterému přijde další oslabení.

33:29
    Hosté vyrazili v oslabení do útoku a Mikkola z mezikruží podle všeho napálil horní tyč!

33:04
    Reinhart u modré čáry ukradl soupeřům puk, ale nakonec se do brejku nedostal. Výborně totiž zareagoval Malkin.

32:55
    Kevin Stenlund – 2 min., hákování.

32:15
    Během pauzy se vrátil na střídačku Barkov, což je dobrá zpráva pro příznivce Floridy. Je sice putlučený, ale jinak je v pořádku.

32:15
    31:49 Sam REINHART - 1:2

31:49
    5/4
    Florida právě vstřelila branku!
    Hosté dávají přesilovkový gól! Nestihli to v limitu prvního trestu, branka padla až na začátku druhého trestu, takže Letang může opustit trestnou lavici. SAM REINHART vstřelil svůj 36. gól v sezoně, když se do puku opřel z okraje pravého kruhu a prostřelil Nedejlkovice. Asistence: Matthew Tkachuk, Oliver Ekman-Larsson.
    Bennett S., Reinhart S., Tkachuk M., Verhaeghe C., Ekman-Larsson O.
    Ruhwedel C., Pettersson M., White C., Carter J.

31:42
    Reinhart byl z mezikruží zblokovaný!

31:33
    Dělovka z nápřahu od Ekblada z levého kruhu. Nedejlkovic výborně zasáhl lapačkou a přerušil hru.

31:05
    Domácí se osvobodili. Acciari je za to vděčný, potřebuje vystřídat.

30:50
    Rychlý návrat hostů a dvě střely Tkachuka. Obě dokázal Nedejlkovic vyrazit.

30:35
    Ránu Montoura od modré zblokoval Acciari, od něhož se puk odrazil do neutrální zóny.

30:02
    Montourovu střelu z nápřahu od modré čáry má Nedejlkovic pod kontrolou.

29:48
    Takže Panthers mají před sebou čtyřminutovou přesilovku.

29:48
    Tak nakonec dostává Letang dva tresty. Za podražení Sasmoskeviche ještě v pásmu Floridy a za nedovolené bránění proti Barkovovi. Rozhodčí správně usoudili, že se nejednalo o zákeřný faul, který by si zasloužil pětiminutový (či dokonce vyšší) trest.

29:48
    Barkov je zraněný a dnes nejspíš dohrál. Původně to nevypadalo na nějaký drastický hit na Barkova, jenže po strčení od Letanga vletěl v plné rychlosti do mantinelu.

29:48
    Hit od Letanga nakonec nebyl čistým bodyčekem, naopak. Letangovi hrozí pětiminutový trest a rozhodčí jdou k videu.

29:48
    Barkov zůstal po tvrdém bodyčeku od Letanga ležet na ledě. Je hodně otřesený a nezvedá se. V pásmu Penguins dochází k hromadné strkanici.

29:09
    Pittsburgh se po ztrátě útočného pásma pokusil o přihrávku do brejku. Jenže je z toho jen icing.

28:54
    Hosté se museli bránit a nakonec to vyřešili vyhozením na icing.

28:03
    Verhaeghe byl uvolněn přihrávkou Bennetta na pravé straně, Nedejlkovic se ale stihnul přesunout a zastavil hru. Komerční pauza.

27:40
    Až teď se Floridě povedlo definitivně vybojovat puk a ubránit se náporu soupeře.

26:58
    Guentzel před brankovištěm tečoval nahození od modré čáry – Bobrovskij s problémy dokázal srazit puk do strany.

26:35
    Rust z levého kruhu minul levou tyč Bobrovského klece. Pittsburgh se dál drží v útočném pásmu.

26:31

26:10
    Hosté po buly vyhodili až k Nedejlkovicovi.

26:06
    Carter vypálil zpoza pravého kruhu na Bobrovského, který svým dvanáctým zákrokem v utkání přerušuje hru.

25:36
    Eller byl zcela volný na levé straně brankoviště. Jeho střelecký úhel ovšem nebyl ideální a Bobrovskij utěsnil mezírky.

25:22
    Panthers vyrazili v oslabení do útoku dokonce ve třech! Ekblad si narazil puk s Reinhartem a zpoza kruhů trefil hodní tyč! Od té se puk odrazil až do ochranné sítě.

24:59
    Hosté dostali dvakrát za sebou puk do středního pásma.

24:31
    Ryan Lomberg – 2 min., nedovolené bránění.

24:06
    Rychlý průnik Stenlunda před branku Pittsburghu, Nedejlkovic jeho zakončení odvrací.

23:54
    Hru nakonec přerušuje icing Floridy, které nevyšla přihrávka do středního pásma.

22:30
    Hraje se delší úsek bez přerušení. Puustinen zpoza levého kruhu nenašel recept na brankáře Floridy.

21:35
    Právě Graves si hodně prodloužil střídání a teď se blýsknul v obraně dvěma bloky proti Lundellovi a Ekbladovi.

20:47
    Graves zkusil štěstí od modré čáry, Bobrovskij puk vyráží daleko od brankoviště.

20:20
    Panthers vletěli do druhé třetiny po hlavě. Bennett se dostal ke střele, kterou následně před brankovištěm i sám dorážel, Nedejlkovic mu ovšem vystavil stopku.

20:01

Další třetina začne přibližně v 02:07.

V první třetině dokázaly oba týmy využít přesilové hry a po dvaceti minutách je vyrovnáno 1:1. Ve druhé časti úvodní třetiny se začalo na ledě přiostřovat a pravděpodobnost pěstního souboje se dramaticky zvyšuje.

20:00

19:35
    Rodrigues skončil sražen u mantinelu na ledě po trefě od Letanga. V pásmu Penguins dochází k další strkanici.

18:52
    Po buly se dostal do dalšího zakončení Crosby, který s pukem vyjel zpoza branky. Bobrovskij si situaci pohlídal.

18:42
    Karlsson si s pukem najel až do pravého kruhu, Bobrovského však neprostřelil. Hra je přerušena.

18:20
    Puk byl zahrán vysokou holí. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

18:05
    Na druhé straně kluziště byl nyní naopak pronikající Samoskevich masírován Letangem u mantinelu. Na ledě se to přiostřuje.

17:10
    White vjel v útočném pásmu mezi dva protihráče a schytal od Gadjoviche tvrdý hit, který ho položil na záda.

16:25
    V pásmu Floridy dochází k hromadné šarvátce. Důvodem bylo, že po přerušení hry nepřestal Carter hrát a poslal puk na Bobrovského. Tkachuk mu to chtěl jít vysvětlit a dostal ránu od jiného hráče Pittsburghu. A už se to mlelo. Vylučovat se ale nebude.

16:17
    Pro změnu se icingu dopustili domácí. Crosby nezachytil prudké vyhození ze svého pásma.

15:38
    Florida předvedla rychlý přechod do útoku. Luostarinen vystřelil z pravého kruhu bekhendem, Nedejlkovic vyráží.

15:27
    Bobrovskij po buly přerušuje hru. Hosté mohou prostřídat.

15:19
    Po střele Ellera, kterou Bobrovskij vyrazil jen před sebe, vyhodil Rodrigues přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

14:42
    Pettersson vypálil po buly od modré čáry, Bobrovskij lapačkou zastavuje letící puk. Komerční pauza.

14:32
    Icing Floridy, vhazovat se bude před Bobrovským.

13:45
    Hosté se vrátili do útočného pásma a snaží se rozjet pořádný kolotoč. Dvě střely Floridy byly pouze zblokované a domácí se ubránili.

12:32
    Bennett se vřítil do útoku po pravém křídle, nalevo mu najížděl Verhaeghe. Bennett se rozhodl sám vystřelit z pravého kruhu a minul branku Penguins.

12:20
    Pasáž, během které se nic podstatného na ledě nedělo, ukončila střela z dálky, kterou vyslal White. Bobrovskij přerušuje hru.

10:55
    Po pauze se týmy vrátily do hry s trochu volnějším tempem. Panthers byli v útoku, k puku se ale už dostali domácí.

10:07
    Carter dobrým forčekingem vybojoval v útočném pásmu puk a zpoza levého kruhu přinutil Bobrovského k přerušení hry. Reklamní pauza.

09:31
    Crosby zaútočil po pravém křídle a měl dostatek prostoru na střelu. Tu poslal vysoko a Bobrovskij vyrážečkou odrazil kotouč až do ochranné sítě.

09:03
    Ofsajd Floridy. Následuje komerční brejk.

08:48
    Reinhart se snažil vybojovat střeleckou pozici, ale přes dva soupeře se do zakončení nedostal.

08:15
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Oba týmy se střídají pravidelně u puku.

07:41
    Bennett výborně zasáhl v obraně, když zblokoval křižný pas na levou stranu brankoviště k najíždějícímu hráči Pittsburghu.

06:18
    Harkins se dostal do zakončení z nulového úhlu. Skulinku u tyčky nenašel.

05:52
    Rodrigues nastartoval své nohy ve středním pásmu, dostal se k levému kruhu a nutí Nedejlkovice přerušit hru.
    04:52 Evan RODRIGUES - 1:1

04:52
    5/4
    A ono to tak skutečně dopadlo! Stejně jako před pár minutami Pittsburgh, tak i tentokrát Florida dokázala vybojovat útočné pásmo a je z toho přesilovkový gól. Ekman-Larsson vystřelil od modré čáry, EVAN RODRIGUES puk protečoval a sám pak obstaral gólovou dorážku. Asistence: Oliver Ekman-Larsson, Sam Bennett.
    Ekblad A., Bennett S., Rodrigues E., Tkachuk M., Ekman-Larsson O.
    Ruhwedel C., O'Connor D., Eller L., Graves R.

04:27
    Zatím je obrázek přesilovky stejný jako u Pittsburghu. Florida se nedokáže udržet v útoku. A moc dobře víme, jak to nakonec dopadlo.

04:07
    Domácí vyhodili puk přes všechny čáry.

03:40
    Přesilovku si zahraje také Florida. Trest za držení dostává Pettersson.

03:25
    Bennett mezi kruhy vypálil z první poté, co se k němu odrazil puk od brankoviště. Nedejlkovic pohotovým zákrokem zastavil letící puk.

03:02
    Penguins při vyhození puku trefili vlastní střídačku. Vhazovat se bude před Nedejlkovicem.

02:38
    Obrovská šance Lundella, který se dokázal mezi kruhy procpat přes protihráče do bekhendového zakončení a trefil horní tyč!
    01:51 Jake GUENTZEL - 1:0

01:51
    5/4
    Ale přeci se domácím daří využít přesilovou hru! JAKE GUENTZEL si počíhal u pravé strany brankoviště na přihrávku Rusta a puk okamžitě procpal za Bobrovského. Asistence: Bryan Rust, Erik Karlsson.
    Rust B., Guentzel J., Karlsson E., Malkin J., Crosby S.
    Kulikov D., Luostarinen E., Mikkola N., Stenlund K.

01:38
    Karlssonova rána z dálky byla zblokována bránícím protihráčem.

01:05
    Udržet se v útočném pásmu se ovšem Pittsburghu prozatím nepovedlo.

00:22
    Hodně rychlé vyloučení. Verhaeghe se provinil držením a oslabuje Floridu.

00:01

Pittsburgh Penguins: Nedeljkovic (Jarry) – M. Pettersson, Letang, Graves, E. Karlsson, P. Joseph, Ruhwedel – Guentzel, Crosby, Rust – D. O'Connor, Malkin, White – Rakell, Eller, Puustinen – Harkins, Acciari, Carter.
    Trenér: Mike Sullivan

Florida Panthers: Bobrovskij (Stolarz) – Forsling, Ekblad, Mikkola, Montour, Ekman-Larsson, Kulikov – Verhaeghe, Bennett, M. Tkachuk – Luostarinen, Lundell, Reinhart – Rodrigues, Barkov, Samoskevich – Gadjovich, Stenlund, Lomberg.
    Trenér: Paul Maurice

Rozhodčí: Rooney, MacPhee – Gawryletz, Murray.

Hokejisté Pittsburghu přivítají v noci na pátek na svém ledě Floridu, která bude papírovým favoritem utkání. Panthers se pokusí navázat na své prosincové domácí vítězství, kdy zvítězili 3:1.

Florida si prošla dvěma zcela odlišnými obdobími. Napřed se okolo vánočních svátků Panteři nakopli k parádní devítizápasové vítězné šňůře, načež přišla čtyřzápasová série porážek. Z té se ovšem Florida dokázala zdárně oklepat a tento týden najela opět na vítěznou vlnu, když venku porazila Nashville 4:1 a doma pak deklasovala Arizonu 6:2.

Celkově může být Florida s výkony v této sezoně nadmíru spokojená. Tým, za který řádí Sam Reinhart s 35 góly, se nachází na druhém místě Východní konference.

Penguins naopak prochází horším herním obdobím, když prohráli čtyři z posledních pěti zápasů. Zejména v posledním klání předvedli Tučňáci poměrně matný výkon v Mullet Areně, kde s domácí Arizonou padli 2:5. Aktuálně je Pittsburgh až dvanáctý a na Floridu ztrácí propastných 24 bodů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 2. Guentzel (Rust, E. Karlsson), 60. Malkin (Crosby, Rust) – 5. Rodrigues (Ekman-Larsson, Bennett), 32. Reinhart (M. Tkachuk, Ekman-Larsson), rozh. náj. Reinhart