Plzeň – Aarhus 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Kolos Kovalivka 1:1 (kon.) | Malmö – Sparta 1:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:1 (1:1)
AGF Aarhus
Čtvrtek 01.02.2024, 15:00 • La Nucía Football Center • Přípravný zápas

To je pro dnešek úplně vše. Užijte si zbytek čtvrtečního dne a u dalších přenosů naviděnou. (16:54:48)

Přátelské střetnutí mezi Viktorií Plzeň a Aarhusem je u svého konce. Obě mužstva se rozcházejí za férové remízy. Už ve 14.minutě otevřel skóre duelu po samostatném úniku Pavel Šulc. Jenže dánský celek dokázal ve 37.minutě vyrovnat zásluhou Sauera. Druhá půle se hrála v opatrnějším tempu, ve kterém spíše tvořila Viktorie, ale po některých šancí branku nevstřelila. Proto duel končí výsledkem 1:1.

90+1

90
    Viktoriáni se naposledy tlačí do ofenzivní práce a to zásluhou Cheicka Souarého, ale k žádnému centru nedochází.

89
    Ibrahim Traoré hledal patičkou v náběhu Jirku. Jeho nabídka se vůbec nezdařilo, protože míří do zámezí.

88
    Patrick Mortensen se mohl hnát skoro sám na branku, jenomže je zastaven pomezním sudí kvůli ofsajdu.

87
    Do vápna Viktorie létalo několik nebezpečných centrů, jenže obrana v čele s Řezníkem vše zvládla úspěšně.

86
    Dánský celek bude mít k dispozici rozehrávku nadějné standardní situace z pravé strany.

85
    Odražený míč si našel ve vápně Radim Řezník a hned pálil z první, jenže prostor tří tyčí netrefuje.

84
    Viktoria bude rozehrávat další rohový kop, když je zablokován centr Mosquery.

83
    Libor Holík dostal velice dobrou přihrávku do náběhu, ale zradilo ho zpracování.

82
    Jan Paluska si věřil na souboj s Mortensem a mladý obránce byl úspěšný a dokonce vybojoval i nedovolený zákrok.

81
    Viktoria už vedla o dvě branky, ale nakonec tomu tak nebude! Václav Jemelka zcela sám hlavičkoval na malém vápně mezi nohy Hansena, kterého překonal. Gól ale nemůže být uznán kvůli ofsajdovému postavení obránce Plzně.

80
    Od rohového praporku si našel míč na hlavě Jan Paluska, jenže byl už v menším záklonu, a tak míří nad.

79
    Ze standardní situace velké šance Plzně! Na starost si ji vzal Jhon Mosquera, když svou levačku kroutil na zadní tyč. Míč mírně skočil o zem, ale brankář Hansen si dokázal poradit a vyrazit na roh.

78
    Po dobré práci Lukáše Červa bude Viktoria rozehrávat velice nadějný přímý kop a navíc žlutou kartu inkasoval jeden z hráčů Aarhusu.

77
    Václav Jemelka se musel rychle hnát do defenzivy a v tomto je úspěšný, když pohlídal všechny útočníky soupeře.