Bayern – Mönchengladbach 3:1 (kon.) | Bochum – Augsburg 1:1 (kon.) | Darmstadt – Leverkusen 0:2 (kon.)
Freiburg – Stuttgart 1:3 (kon.) | Mohuč – W. Brémy 0:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Frankfurt 2:0 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
0:1 (0:1)
Werder Brémy
Sobota 03.02.2024, 15:30 • Mewa Arena, Mohuč • Německá Bundesliga • 20. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera! (17:29:54)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 15:5. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 22:16.

Utkání 20. kola německé Bundesligy mezi domácím 1. FSV Mohuč 05 a hosty z Werder Brémy končí šťastněji pro hostující celek. Ten vítězí 1:0 po brance Ducksche z 2. minuty. Druhý poločas nepřinesl příliš velkých příležitosti na změnu skóre. Domácí celek byl střelecky aktivnější, ale nepodařilo se mu ani jednou dostat míč do sítě, a tak si dnes tři body odveze Werder Brémy.

90+7

90+7
    Do vápna Brém při závěrečném nákopu zamířil i brankář Zenterer, který se dostal do zakončení, jenže nastřelil prvního hráče před sebou. Domácí pak žádali penaltu, ale hlavní arbitr po komunikaci s videorozhodčím usoudil, že pokutový kop toto nebude.

90+6
    Přece jen ještě domácí dostanou šanci ne změnu skóre. Stane se tak po faulu zhruba patnáct metrů od velkého vápna Brém.

90+5
    Woltemade nachytán v ofsajdu. Rozehrávat bude z vlastní poloviny gólman Zenterer. Do konce zápasu zbývají poslední vteřiny.

90+4
    Brémy se dostali s míčem za útočnu polovinu, kde se snažili udržet balón a nabrat cenné vteřiny. To se jim ale nepodařilo na dlouho, Mohuč tak má jednu z posledních příležitosti na vyrovnání!

90+3
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Felix Agu, přichází Julián Malatini.

90+3
    Další centr do vápna Werderu zlikvidovalo jeden z bránících. Následné zakončení pak míří mimo tři tyče, rozehraje Zetterer.

90+2
    Brémy dokázali dostat míč do bezpečně vzdálenosti od vlastní branky. Mohuč tak začne další akci od vlastní branky.

90+1
    Onisiwo se dostal s míčem do vápna, z úhlu pak ještě v nouzi hledal spoluhráče, ale jeho tvrdá přihrávka pouze prolétla vápnem soupeře.

90+1
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje pět minut nad rámec základní hrací doby!

90
    Bareirro se po přihrávce do vápna Brém dostal ke střele, ale ta skončila nad brankou soupeře. Navíc byl pískán ofsajd. Rozehrají hosté.

89
    Po souboji u postranní čáry došlo ke strkanici, po které rozhodčí odměňuje zástupce obou celků. Míč putuje k Zettererovi, který bude rozehrávat od vlastní branky.

88
    Žlutá karta pro tým Werder Brémy (Leonardo Bittencourt).

88
    Žlutá karta pro tým 1. FSV Mohuč 05 (Anthony Caci).

87
    Oba týmy ještě před závěrečnými minutami střídají. Žlutou kartu dostává z komentáře k výroku rozhodčího Marc Richter. Rozehrávat budou Brémy.