Jonathan Quick (NYR) – 31 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,9 %, odchytal 61:53
    Alexandar Georgijev (COL) – 28 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,3 %, odchytal 61:48

3. Alexandar Georgijev (COL) 28 zákroků (03:37:58)

61:53 Alexis LAFRENIÈRE - 2:1

61:52
    3/3
    Rangers právě vstřelili branku!
    Autorem branky je ALEXIS LAFRENIÈRE. Asistence: Mika Zibanejad a Jonathan Quick.
    Lafrenière A., Fox A., Zibanejad M.
    Toews D., Colton R., Rantanen M.

61:12
    Nathan MacKinnon na druhé straně pálil nad.

61:01
    Artěmij Panarin pálil, jeho rána byla zblokovaná.

60:45
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.

60:30
    Zápas pokračuje prodloužením, první velkou šanci hosté neproměnili.

60:01

Oba kluby mají bod, o další se bude hrát.

60:00

59:37
    Colorado špatně rozehrálo, píská se zakázané uvolnění, buly před brankou Lavin.

59:20
    Už se pravděpodobně nic nestane a zápas půjde do prodloužení.

59:00
    Nathan MacKinnon hledal spoluhráče, ale ten nedokázal prostřelit brankáře.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, stav je stále vyrovnaný.

56:29
    Blake Wheeler to vzal na sebe, jeho tvrdý pokus míří ale vedle branky.

56:10
    Braden Schneider vrací hru do svého pásma, čeká na dostřídání spoluhráčů.

55:40
    Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho času už ve třetí třetině nezbývá.

55:09
    Komerční přestávka poté, co puk kryje brankář Jonathan Quick.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry v tomto duelu.

54:11
    Stav zápasu je vyrovnaný, uvidíme, který celek se dokáže prosadit jako další a vstřelí rozhodující branku v tomto zápase.

52:52
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácích.
    51:17 Artěmij PANARIN - 1:1

51:17
    5/5
    Máme vyrovnáno, po rychlé a přesné kombinaci v útočném pásmu se dokázal velmi dobře prosadit ARTĚMIJ PANARIN. Jeho tvrdá rána od modré čáry zapadla přesně do horní části branky. Asistence: K'Andre Miller a Braden Schneider.
    Schneider B., Panarin A., Kreider C., Pitlick T., Miller K.
    Toews D., Makar C., Drouin J., MacKinnon N., Rantanen M.

51:06
    Komerční přestávka.

50:23
    Vincent Trocheck netrefil puk podle představ, brankář Alexandar Georgijev zasahovat nemusel.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině, velmi dlouhou se hraje bez přerušení.

48:52
    Nathan MacKinnon měl velkou šanci, z hodně podobné pozice jako v první třetině nyní trefil jen brankáře. Tehdy dal gól.

48:29
    Mika Zibanejad mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení, puk míří vedle branky.

48:06
    Mnoho šancí nyní k vidění není, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat před branku soupeře.

47:00
    Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, domácí šanci neproměnil Braden Schneider, který netrefil puk.

46:10
    Ross Colton si vypracoval střeleckou pozici, ale jeho rána míří vedle branky. Nechybělo moc jeho projektilu.

45:22
    Alexandar Georgijev nebyl v dobrém postavení, ale i tak si dokázal poradit se střeleckým pokusem soupeře.

43:52
    Na výraznější šanci zatím ve třetí třetině čekáme. Mnoho hokejové krásy jsme nyní neviděli.

42:35
    Bowen Byram rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

42:00
    Hostující celek stále vede o jednu branku, tento stav určila první třetina.

41:23
    Špatná rozehrávka Rangers znamená ztrátu útočného pásma, následně se tým dostal do ofsajdu.

40:01

40:00

39:01
    Poslední minuta hry ve třetině.

38:37
    Hosté měli velkou šanci, Logan O'Connor pálil z hranice brankoviště, ale Jonathan Quick se vyznamenal.

38:13
    V poklidném tempu se prostřední třetina dohrává.

37:05
    Hosté se usadili před brankou, ale pokus o zakončení nevyšel podle představ. Hra pokračuje dál.

36:15
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Rangers.

35:33
    Andrew Cogliano byl možná podražený, ale sudí byl u souboje blízko a nechává pokračovat hru.

35:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, domácí se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.

34:39
    18:23, takový je poměr střel na branku v tomto zápase, hosté stále vedou.

33:33
    Domácí se dostali před branku, kde kombinují, ale čekají na výraznější šanci a na vyrovnání.

33:12
    Alexandar Georgijev se vyznamenal proti šanci soupeře, Barclay Goodrow měl obrovskou šanci, ale brankáře neprostřelil.

31:30

31:10
    5:6, tak vypadá statistika střel na branku v této třetině.

30:50
    Domácí se usadili před brankou soupeře, Ryan Lindgren nedokázal přesněji přihrát na modrou čáru.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i v tomto zápase. Mikko Rantanen inkasoval zásah kotoučem, což způsobilo krvavý šrám v jeho tváři.

29:40
    K'Andre Miller se propracoval do zakončení, s jeho střelou z ostré pozice neměl brankář problémy.

29:14
    Stále platí stav zápasu, který stanovila první třetina. Hostující celek drží těsné vedení.

28:59
    Zach Parise se propracoval do zakončení, ale jeho pokus kryje domácí brankář. Vhazovat se bude v útočném pásmu Colorada.

27:12
    Domácí se dostali sice do útočného pásma, ale pokus o přihrávku před branku nebyl povedený.

26:48
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nedokáže prosadit.

26:17
    Alexandar Georgijev si dokázal poradit se střelou od modré čáry. Komerční přestávka.

26:01
    Jimmy Vesey to zkoušel individuálně, ale narazil na obránce soupeře.

25:37
    Domácí měli velkou šanci, ale přihrávku před branku nedokázal nikdo z domácích přetavit ve střelu.

24:02
    Miles Wood se nedokázal dostat do šance, obrana soupeře si dokázala poradit.

23:45
    Hraje se především ve středním pásmu, Colorado rozehrává následně od své branky a střídá.

22:09
    Sledujeme klidný hokej v úvodu druhé třetiny, Colorado vybojovalo buly v útočném pásmu ale neprosadilo se.

20:17
    Utkání, ve kterém zatím padla jedna branka, pokračuje dál.

20:01

Nathan MacKinnon je jediným střelcem úvodní třetiny, Colorado vede na ledě Rangers 1:0.

20:00

19:30
    Už se pravděpodobně vůbec nic nestane v této pasáži utkání.

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
    18:12 Nathan MACKINNON - 0:1

18:12
    5/5
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Domácí celek inkasuje branku jako první, střelou mezi betony uspěl po bleskové akci svého celku NATHAN MACKINNON. Asistence: Cale Makar a Josh Manson.
    Toews D., Drouin J., Makar C., MacKinnon N., Rantanen M.
    Schneider B., Goodrow B., Fox A., Pitlick T., Miller K.

17:07
    Zajímavé momenty před oběma brankáři, ale ani jeden z nich po velké šanci soupeře neinkasoval.

16:26
    Domácí se sice dostali do útočného pásma, ale pokus o rychlou kombinaci a zakončení nevyšel podle představ.

15:56
    Ryan Lindgren pálil od modré čáry, brankář Colorada kryje kotouč. Komerční přestávka.

15:01
    Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině tohoto zápasu.

14:40
    Nyní už sledujeme hru pět na pět, přesilovky se v tomto zápase vůbec nedaří.

13:50
    Ross Colton byl připravený na střelu, ale puk se k němu nedostal. Obrana domácích si poradila.

13:00
    Přesilovku nyní rozehrávají hráči Colorada, už třetí v tomto zápase.

12:24
    Vyloučení v týmu New York Rangers:
    Alexis Lafrenière – 2 min., podrážení. Vlastní hráč podrazil kolegu z Colorada, ale sudí vylučují domácího hráče.

12:00
    Domácí hrají přesilovku, nastěhovali se do útočného pásma, kde kombinují.

10:53
    K'Andre Miller – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu Colorado Avalanche:
    Mikko Rantanen – 2 min., hrubost + 2 min., krosček.

10:38

10:23
    Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.

09:16
    Alexandar Georgijev kryje kotouč poté, co zakončoval domácí obránce Braden Schneider. Bude se vhazovat.

08:54
    Nathan MacKinnon to zkoušel individuálně, ale nedokázal si vypracovat výraznější příležitost.

08:24
    Jonathan Quick kryje kotouč, komerční přestávka.

06:57
    Chris Kreider měl obrovskou šanci při vlastním oslabení, ale trefil pouze brankáře.

06:41
    Domácí celek se dobře brání, hosté nedostávají mnoho prostoru pro zakončení.

05:33
    Další přesilovou hru si nyní zahraje hostující celek, Nathan MacKinnon hned po buly pálil a trefil jen brankáře.

05:33
    Kaapo Kakko – 2 min., podrážení.

04:09
    Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit, zatím čekáme na úvodní branku v tomto duelu.

02:32
    Chris Kreider se v početní nevýhodě dostal do šance, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře.

02:10
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, Colorado má přesilovku, ale nemůže se prosadit.

01:50
    Alexandar Georgijev si poradil s domácí šancí, Rangers měli šanci při vlastním oslabení.

01:36
    Erik Gustafsson – 2 min., držení.

00:35
    Braden Schneider na druhé straně nebezpečně vypálil, ale minul branku. Dobrý pokus Rangers.

00:30
    Miles Wood měl velkou šanci v úvodu zápasu, ale nedokázal trefit branku. Nechybělo moc jeho pokusu.

00:01

New York Rangers: Quick (Šesťorkin) – R. Lindgren, Fox, K. Miller, Schneider, Z. Jones, E. Gustafsson – Kreider, Zibanejad, Wheeler – Panarin, Trocheck, Lafrenière – Cuylle, Brodzinski, Kakko – Vesey, Goodrow, T. Pitlick.

Colorado Avalanche: Georgijev (Prosvetov) – Toews, Makar, Girard, Manson, J. Johnson, Byram – Drouin, MacKinnon, Rantanen – Wood, Colton, L. O'Connor – R. Johansen, Lehkonen, Cogliano – F. Olofsson, Kiviranta.

Zápas brzy začne.

Hostující celek je aktuálně druhý v tabulce Západní konference, na první Vancouver ztrácí 4 body. Klubu se daří, poslední tři zápasy vyhrál. Rangers jsou třetí ve Východní konferenci, mají 63 bodů ze 49 zápasů. Lze očekávat útočný hokej, který bude fanoušky bavit. Uvidíme, který tým získá do tabulky další dva body.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí New York Rangers a Colorado Avalanche.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 52. Panarin (K. Miller, Schneider), 62. Lafrenière (Zibanejad, Quick) – 19. MacKinnon (Makar, Manson)

Colorado Avalanche: Georgijev (Prosvetov) – Toews, Makar, Girard, Manson, J. Johnson, Byram – Drouin, MacKinnon, Rantanen – Wood, Colton, L. O'Connor – R. Johansen, Lehkonen, Cogliano – F. Olofsson, Kiviranta, Parise.

Rozhodčí: Pochmara, Rooney – McNamara, Alphonso

Diváci: 18 006