Nigérie – Jihoafr. republika 1:1 (4:2 po pen.) | Pobř. slonoviny – DR Kongo 1:0 (kon.)
Pobřeží slonoviny
1:0 (0:0)
Demokratická republika Kongo
Středa 07.02.2024, 21:00 • Stade Olympique Alassane Ouatara (Biadjan) • Africký pohár národů • Semifinále

90
    Ze hřiště v 90. minutě odchází ještě střelec branky Haller a dnešní kapitán Gradel. Místo nich se na chvíli na hřiště podívají Krasso a Boga.

80
    Střídání i na straně domácích. Na cca 10 minut přichází Jonathan Bamba místo Adingry.

78
    Místo Elii ještě přichází Silas Katompa.

72
    Haller teď viděl, že Mpasi stál poměrně vysoko, tak to zkusil přes něj, ovšem netrefil branku.

70
    Trojité střídání DR Kongo. Přichází Banza, Tshibola a Mayele, hřiště opouští Bakambu, Pickel a Wissa.

69
    Málem okamžitý druhý gól Hallera v zápase! Hlavičkou na přední tyči poslal míčkousek vedle branky.
    65. HALLER - 1:0

65
    Pobřeží slonoviny právě vstřelilo branku!
    SEBASTIAN HALLER dostal na nohu nádherný centr ze strany od Gradela a z voleje, který šel do země a poté se odrazil přes brankáře do branky, posílá svoji zemi do vedení a přibližuje ji postupu do finále!

61
    V 61. minutě odchází ze hřiště Seri a Fofana, místo nich přicházejí Amani a Sangeré.

60
    Tvrdá střela Kessieho! Letěla však přímo na brankáře Mpasiho, který to tak měl poměrně jednoduché. Poté ještě Kessie vybojoval míč a rají hráči v oranžových dresech.

48
    Obrovská šance Bongondy hned poté, co přišel! Prošel do vápna, pak okolo dvou hráčů Pobřeží slonoviny, ale jeho zakončení končí v boční síti.

46
    O poločase střídala DR Kongo. Ze hřiště odchází Kakuta, přichází Bongonda.

42
    Tyčka po střele Kessieho! Kessie si sklepnul míč s Gradelem, vypálil a jeho přízemní střela končí jen na tyči branky Mpasiho.

40
    Skvělá akce Pobřeží Slonoviny! Konan poslal centr do vápna, který našel volného Hallera a ten hlavičkoval jen těsně vedle branky. Vidíme tedy šance na obou stranách.

30
    Rychlá ztráta míč, ke kterému se skoro okamžitě dostali hosté a Kakuta krásně hlavou prodloužil centr Pickela na zadní tyč, kde byl Wissa, ovšem ze tří metrů trefil brankáře a navíc byl v ofsajdu.

18
    Krásná šance Adingry! Po křídle utekl Singo a centroval pod sebe, Adingra hlavičkoval jen těsně vedle branky.

10
    Brankář Fofana udělal velkou chybu, když mu dvakrát vypadl míč z rukou přímo před brankou, ovšem gól Bakamby hlavou neplatí kvůli útočnému faulu.