Šaľa – Zlín 33:27 (kon.) | Hodonín – Kynžvart 18:37 (kon.) | Olomouc – Michalovce 27:27 (kon.)
Slavia – Písek 29:32 (kon.) | Most – DHC Plzeň 38:31 (kon.)
HK Hodonín
18:37 (11:23)
Házená Kynžvart
Sobota 10.02.2024, 16:30 • VSH TEZA Hodonín • MOL liga žen • 17. kolo
    60
    Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Veronika Vávrová). (18:37)
    60
    Gól vstřelil tým HK Hodonín (Natálie Svobodová). (18:36)
    59
    Po brance z pravého křídla se spustil mohutný křik hostujícího fanklubu, to totiž dorostenka Claudia Rampová dala svou první branku ve svém prvním zápase v seniorské kategorii. (17:36)
    59
    Domácí hráčky i v posledních minutách bojují, branka v oslabení to jen potvrzuje. (17:35)

58
    Vyloučení pro tým HK Hodonín (Hedvika Nováková). (16:35)
    57
    Mohli jsme vidět několik branek v rychlém sledu, které jsou v kontrastu s opatrným úvodem do druhého poločasu. (16:35)
    57
    Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Veronika Vávrová). (15:35)
    57
    Čestný úspěch v podobě patnácté branky přidávají domácí. (15:34)
    56
    Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Natália Némethová). (14:34)
    55
    Hra bez brankářky v oslabení se Hodonínu nevyplatila, dostal totiž gól přes celé hřiště do odkryté branky. (14:33)

53
    Vyloučení pro tým HK Hodonín (Natálie Svobodová). (14:32)
    52
    Hráčky Hodonína nechtějí dovolit prohru o dvacet branek, takže se i v posledních desti minutách snaží alespoň o čestné úspěchy. (14:32)
    51
    Tesařová zvýšila vedení díky obětavému průniku přes obranu. (13:32)
    48
    Teprve druhá branka pro Hodonín v druhém poločase a to je odehráno už skoro dvacet minut. (13:31)
    46
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Házená Kynžvart (Natália Némethová). (12:31)
    44
    Hejlaková vystřelila z křídla úspěšně na přední tyč. (12:30)
    43
    Božovićová dostala na středu hřiště velké množství prostoru ke střele, kterého náležitě využila. (12:29)
    41
    Oblouček Hejlakové přes brankářku Hodonína se odrazil od tyče přesně do sítě. (12:28)
    40
    I domácí hráčky se v druhé části hry prosadily, konkrétně Dermeková. (12:27)
    39
    Dresslerová přidává na konci 39. minuty 27. branku svého týmu. (11:27)
    38
    Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Katka Dresslerová). (11:26)
    37
    Hodonín se nestihl rychle vrátit, takže inkasoval další branku z rychlého protiútoku. (11:25)
    32
    Dresslerová dává svou desátou branku v utkání! (11:24)
    30
    Némethová přidala další branku 4 vteřiny před koncem prvního poločasu. (11:23)
    30
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Hodonín (Veronika Štipčáková).
    (11:22)

30
    Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Annamaria Patrnčiáková). (10:22)
    29
    Radonjicová dorazila z pravého křídla střelu své spoluhráčky, čímž zaokrouhlila gólový stav svého týmu na deset branek. (10:22)
    28
    I Königové to dnes pálí, proměnila svůj další samostatný únik pro nepřesnosti v kombinaci domácích. (9:22)
    27
    Sotva jsem to dopsal přidala nejlepší střelkyně svého týmu další branku. (9:21)
    25
    Dresslerová dává svou osmou branku a zároveň dvacátou branku svého týmu. (9:20)
    24
    Jako tradičně v zápasech Hodonína můžeme vidět mnoho branek, ty padají spíše za záda brankářky domácích. (9:19)
    23
    Königová se opět prosadila z rychlé akce, jen tím potvrdila dominanci Kynžvartu. (8:19)
    23
    Poprvé v zápase je to o deset branek. (8:18)
    21
    Dresllerová pokračuje ve své střelecké formě, dává svou sedmou branku. (8:17)
    20
    Víchová sice 7m hod neproměnila, ale o pár chvil později se prosadila, takže svou chybu napravila. (8:16)
    20
    Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Veronika Vávrová). (7:16)
    19
    Nikola Kalinová nechtěla pustit soupeřky do desetibrankového vedení, takže alespoň snížila. (7:15)
    19
    Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Katka Dresslerová). (6:15)
    18
    První střelu sice brankářka hostů vyrazila, ale na dorážku už byla marná. (6:14)
    18
    Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Katka Dresslerová). (5:14)
    17
    Domácí hráčky ukončily sérii pěti branek Kynžvartu. (5:13)
    16
    Dresslerová dostala přihrávku do úniku od Königové a natahuje brankovou šňůru hostů. (4:13)
    15
    Königová byla na konci úspěšné sehrávky do levého křídla a poprvé v dnešním utkání se prosazuje. (4:12)
    14
    Patrnčiáková dostala přihrávku z druhé vlny a prošla obranou jako nůž máslem. (4:11)
    13
    Dresslerová dává svou třetí branku v dnešním utkání. (4:10)
    12
    Kynžvart potvrzuje svou roli favorita a zvyšuje své vedení na pět branek. (4:9)
    12
    Hráčky Hodonína dále ztrácejí, tentokrát se však dokázaly prosadit. (4:8)
    11
    Naopak Dvořáková na druhé straně rychle útok zakončila. (3:8)
    9
    Další možnost samostatného úniku pro hráčky Kynžvartu a už je to o čtyři branky. (3:7)
    8
    Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Veronika Dvořáková). (3:6)
    8
    Víchová poslala brankářku na druhou stranu a svůj 7m hod proměnila. (3:5)
    7
    Bezrukovová se prosadila střelou z dálky. (2:5)
    6
    Gól vstřelil tým HK Hodonín (Natálie Svobodová). (2:4)
    6
    Parádní sehrávka do křídla a pěkné přehození brankárky v podání Kynžvartu. (1:4)
    4
    Hosté si berou zpět vedení o dvě branky po dobré průnikové přihrávce. (1:3)
    4
    Kalinová se prosadila z dálky střelou k tyči. (1:2)
    3
    Dresslerová se dostala do samostatného protiútoku a pohodlně velkou šanci proměnila. (0:2)