46:26 (23:12)
HBC JVP Strakonice 1921
Středa 14.02.2024, 18:00Chance Extraliga mužů • 15. kolo

HC ROBE Zubří – HBC JVP Strakonice 1921 46:26 (23:12)
    Nejvíce branek: O. Krupa 5, Bajer 5, Randýsek 4 – A. Nejdl 9/1, Nolč 7, Brůha 6. Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2. Vyloučení: 4:2. (19:32:29)

Konec zápasu. (46:26)

60
    Začala poslední minuta hry v tomto zápase. (46:26)
    59
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Ondřej Krupa). (46:26)
    59
    Lukáš Nolč se prosazuje a upravuje stav zápasu. (45:26)
    58
    Pavel Přikryl uspěl po rychlé akci, domácí celek má náskok dvaceti branek. (45:25)
    57
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Pavel Dufek). (44:25)
    56
    Tomáš Randýsek dává další branku a zápas se v podstatě už jen dohrává, domácí celek tento zápas vyhraje. (43:25)
    55
    Adam Nejdl se poměrně snadno dokázal prosadit, dává sedmičku. (42:25)

55
    Hostující celek bude nyní rozehrávat sedmičku. (42:24)

55
    Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Adam Nejdl). (42:24)

55
    Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Pavel Bajer). (42:24)
    54
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Adam Nejdl). (42:24)
    54
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Mikuláš Kucsera). (42:23)

53
    Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Pavel Přikryl). (41:23)

53
    Oddechový čas pro tým HBC JVP Strakonice 1921. (41:23)
    52
    Rozdíl mezi oběma soupeři se zvětšuje, branku dává Tomáš Randýsek. (41:23)
    51
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Marek Pšenica). (40:23)
    51
    Marek Pšenica načíná poslední pasáž hry přesným hodem, domácí Zubři navyšují vedení. (39:23)

50
    Dostáváme se do posledních deseti minut hry v tomto zápase. (38:23)
    49
    Jakub Cibulec mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení, jeho pokus zapadl do koše. (38:23)
    49
    Tomáš Brůha dokázal proměnit rychlou protiakci. (37:23)
    48
    Ondřej Krupa pokračuje ve velmi dobré hře, domácí celek navyšuje svůj náskok. (37:22)

48
    Oddechový čas pro tým HBC JVP Strakonice 1921. (36:22)
    47
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Bogdan Durović). (36:22)

47
    Sledovali jsme divokou pasáž hry, branky padaly na obou stranách. Domácí celek pokračuje s velkým náskokem. (35:22)
    47
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Adam Nejdl). (35:22)
    47
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Marek Pšenica). (35:21)
    46
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Tomáš Brůha). (34:21)
    46
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Randýsek). (34:20)
    46
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Adam Nejdl). (33:20)
    45
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Ondřej Krupa). (33:19)
    45
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Adam Nejdl). (32:19)
    45
    Dvě rychlé akce domácímu klubu vyšly, nyní se prosazuje znovu Bogdan Durović. (32:18)
    44
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Ondřej Krupa). (31:18)
    43
    Tomáš Brůha bleskově snižuje, rychlé přenesení hry Strakonicím vyšlo. (30:18)
    43
    Jakub Cibulec měl dost prostoru a svou akci dokázal zakončit přesným hodem. Domácí celek navyšuje vedení. (30:17)

42
    Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí hráči mají náskok a kontrolují hru. (29:17)
    41
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Pavel Bajer). (29:17)
    41
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Michal Tíkal). (28:17)
    40
    Jakub Cibulec dává svou první branku v tomto zápase a také on se dostává do statistik. (28:16)
    38
    Adam Přerovský se dokázal prosadit a domácí hráči mají znovu náskok o 11 branek. (27:16)
    37
    Tomáš Randýsek stál na konci rychlé akce domácího celku, dokázal se poměrně snadno prosadit. (26:16)
    36
    Tomáš Brůha se propracoval do střelecké pozice, oklamal obránce, a pak se dokázal prosadit. (25:16)
    34
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Marek Pšenica). (25:15)
    34
    Ondřej Krupa až nyní se poprvé ve druhé části zápasu prosazuje domácí celek, který se pokusí dotáhnout zápas do úspěšného konce. (24:15)
    32
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Lukáš Nolč). (23:15)
    32
    Adam Nejdl pokračuje v dobrém výkonu, nyní dává další branku, a tak je sníženo. (23:14)
    31
    Adam Nejdl se prosazuje jako první hráč ve druhém poločase, hosté snižují ztrátu na 10 bodů. (23:13)

31
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže prosadit. (23:12)

31
    Začal druhý poločas. (23:12)

30
    První poločas skončil. (23:12)
    30
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Dušan Palát). (23:12)
    29
    Dušan Palát se prosazuje, Zubří vede v předposlední minutě poločasu o deset branek. (22:12)
    28
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Lukáš Nolč). (21:12)
    28
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Kyryljuk). (21:11)
    27
    Marek Nejdl dokázal proměnit sedmičku, hostující celek snižuje už tak výraznou ztrátu. (20:11)

26
    Sledovali jsme dramatickou pasáž hry, rychlé branky na obou stranách. Výsledkem je domácí vedení o deset bodů. (20:10)
    26
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Pavel Přikryl). (20:10)
    26
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Lukáš Nolč). (19:10)
    25
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Kyryljuk). (19:9)
    25
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Ondřej Landsinger). (18:9)
    25
    Už je to o deset branek, nyní se prosazuje výborně hrající Ondřej Mika. (18:8)

24
    Žlutá karta pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Tomáš Brůha). (17:8)
    24
    Bogdan Durović dává gól a domácí celek vede už o devět branek. Zubří dominuje. (17:8)
    22
    Na konci dvaadvacáté minuty navyšuje domácí celek vedení, prosazuje se Ondřej Mika. (16:8)
    21
    Dušan Palát bleskově odpověděl a i on se prosazuje nyní a navyšuje náskok domácích. (15:8)
    21
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Adam Nejdl). (14:8)

20
    Dvacet minut hry je pryč a domácí celek kontroluje hru. (14:7)
    20
    Adam Přerovský se uvolnil a dokázal se prosadit. Jeho pokus zapadl přesně do branky. (14:7)
    20
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal). (13:7)
    19
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal). (12:7)
    17
    Na konci sedmnácté minuty se po pěkné akci a střele k pravé tyči prosazuje Tomáš Mičkal). (11:7)
    16
    Lukáš Nolč dává branku a po delší době se prosazuje také tým ze Strakonic. (10:7)

15
    Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Filip Šišák). (10:6)
    15
    Zubří má tento zápas rozehraný dobře, dostalo se do zakončení, které proměnil Tomáš Kyryljuk. (10:6)
    14
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Tomáš Brůha). (9:6)
    13
    Domácí pokračují v dobré hře, nyní se prosazuje Ondřej Mika. (9:5)

13
    Oddechový čas pro tým HBC JVP Strakonice 1921. (8:5)
    11
    Pavel Bajer navyšuje vedení svého celku, domácí vedou o tři branky. (8:5)
    9
    Pavel Bajer proměnil své dvě dobré šance, dokázal uspět. (7:5)
    8
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Pavel Bajer). (6:5)

8
    Oddechový čas pro tým HC ROBE Zubří. (5:5)

8
    Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže prosadit a změnit stav utkání. (5:5)
    7
    Tomáš Brůha uspěl a hostující celek se raduje, v polovině sedmé minuty je vyrovnáno. (5:5)
    6
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Marek Nejdl). (5:4)
    6
    Pavel Bajer stál na konci rychlé akci, a tak domácí cele vede znovu o dvě branky. (5:3)

5
    Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Filip Šišák). (4:3)
    5
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Lukáš Nolč). (4:3)
    4
    Tomáš Mičkal proměnil sedmičku, první sedmička v tomto zápase a hned úspěšná. (4:2)

4
    Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Michal Tíkal). (3:2)
    3
    Dušan Palát posílá domácí celek do vedení, prosazuje se po rychlé akci. (3:2)
    3
    Lukáš Nolč dává povedeným hodem branku, a tak hostující Strakonice srovnávají. (2:2)
    2
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Kyryljuk). (2:1)
    2
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Adam Nejdl). (1:1)
    1
    Mikuláš Kucsera se dostává do vedení, po rychlé akci se dokázal prosadit povedeným hodem. (1:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Jedná se o zápas, který byl v původním termínu kvůli nepřízni počasí odložen. Strakonice jsou v tabulce předposlední, z posledních pěti zápasů vyhrály jediný. V tabulce mají čtyři body, horší jsou pouze Maloměřice, které mají body dva. Zubří se pohybuje na hraje postupu do play-off, má 18 bodů z 19 zápasů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo dva, bodovalo ve třech. Naposledy nestačilo na Plzeň v dramatickém zápase 23:26.

Zdravím všechny fanynky s fanoušky české nejvyšší mužské soutěže v házené. V tomto zápase proti sobě nastoupí Zubří a Strakonice. Jde o zápas 15. kola.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.