Varnsdorf – Ústí n. L. 4:1 (kon.) | Prostějov – Ostrava B 1:1 (kon.) | Rapid Vídeň B – Olomouc B 1:1 (kon.)
Rapid Vídeň B
1:1 (1:0)
SK Sigma Olomouc B
Pátek 16.02.2024, 17:00Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

1

9
    Tým Rapid Vídeň B právě vstřelil branku! Yasin Mankan našel ve vápně PHILIPPA WYDRU, jenž přízemní střelou otevřel skóre dnešního utkání.

43
    Z otočky pálil Yasin Mankan a jen o centimetry minul olomouckou bránu!

45

46

46
    Střídání v týmu Rapid Vídeň B:
    ze hřiště odchází Aristot Tambwe-Kasengele, přichází Fabian Eggenfellner,
    ze hřiště odchází Mucahit Ibrahimoglu, přichází Almir Oda,
    ze hřiště odchází Ismail Seydi, přichází Almir Oda.

61
    Rezerva Olomouce bude kopat pokutový kop!

61
    Jenže brankář Orgler střelu dokázal zlikvidovat.

71
    Olomouc B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DENIS KRAMÁŘ.

74
    ze hřiště odchází Nikolaus Wurmbrand, přichází Fabian Silber,
    ze hřiště odchází Christopher Dibon, přichází Wenzel Lindmoser.

82
    Hedl naservíroval míč Silberovi, jenž z bezprostřední blízkosti přestřelil bránu.

90

Rezerva Olomouce dokázala na půdě béčka Rapidu Vídeň remizovat 1:1. Skóre otevřel v 9. minutě domácí Philipp Wydra, o vyrovnání se pak postaral dvacet minut před koncem Denis Krčmář. (21:08:29)